Найдено 75 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 187675-3 Пластина барабана 555 грн
1 665883-1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 497 грн
1 666226-0 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-5.0 0 грн
2 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
3 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
3 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33 грн
4 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
5 911300-2 Гвинт M5X75 17 грн
6 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
7 181151-9 Корпус перемикача 304 грн
8 911253-5 Гвинт M5x30 13 грн
9 156414-2 Корпус двигуна 1010 грн
10 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
11 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
12 911103-4 Гвинт M4X6 5 грн
13 651045-7 Вимикач HPAHC2-35S 781 грн
13 651028-7 Вимикач HPAH2-3S 578 грн
14 911228-4 Гвинт M5X18 5 грн
15 281007-7 Кріплення кабеля 20 грн
16 911324-8 Гвинт M6X16 13 грн
17 854895-1 Фірмова табличка з основними характеристиками 18 145 грн
18 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
19 271249-1 Ручка регулювання 64 209 грн
20 253004-3 Розпірна шайба 13 13 грн
22 316966-7 Пристрій для відводу стружки 382 грн
23 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
24 285004-5 Сепаратор шарикопідшипника 38 51 грн
24 285011-8 Сепаратор підшипника 38 20 грн
26 157163-4 Корпус ножевого вала 5466 грн
27 423094-2 Гумовий ущільнення 93 грн
28 231233-8 Пружина стиснення 24 34 грн
29 315575-9 Передня плита основи 1584 грн
30 265484-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x18 нова 13 грн
31 187675-3 Пластина барабана 555 грн
31 342604-5 DRUM PLATE (2PCS/SET) 0 грн
32 341376-9 Шайба 10 31 грн
34 211067-5 BALL BEARING 6200ZZ 126 грн
35 911256-9 Гвинт M5X35 13 грн
36 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
37 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
38 251212-0 Установочий гвинт M5x13 13 грн
39 161092-5 DRUM 0 грн
39 161132-9 Ножевий вал 2124 грн
40 341377-7 Шайба 12 35 грн
41 211107-9 Шарикопідшипник 6201ZZ 158 грн
42 523025-2 Статор у зборі 220V 1219 грн
44 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
44 211063-3 BALL BEARING 6000LB 0 грн
45 681635-2 Ізоляційна прокладка 17 грн
45 681624-7 INSULATION WASHER 0 грн
46 513388-4 Якір у зборі 220V 2018 грн
47 241013-4 FAN 80 0 грн
48 222007-8 Ролик приводу двигуна 6-23L 151 грн
49 911263-2 Гвинт M5x40 13 грн
50 152214-8 Щит підшипника двигуна 263 грн
51 341384-0 Шайба 26 31 грн
52 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 95 грн
53 213102-5 Ущільнення 12 33 грн
54 263005-3 Гумовий штифт 6 5 грн
56 157024-8 Щит підшипника 610 грн
57 911121-2 Гвинт M4X14 5 грн
58 222006-0 Ведучий ролик ножевого вала 6-30 185 грн
59 225042-5 Клиноподібний ремінь 6-304 380 грн
60 343301-6 Захисний кожух для ременя 197 грн
63 421490-8 Гумове кільце 26 95 грн
63 421417-8 RUBBER RING 26 0 грн
400 762001-3 Трикутник 14 грн
401 934201-7 Барашкова гайка M5 13 грн
402 123053-3 Паралельна підпора 369 грн
403 923211-9 CAP SQUARE NECK BOLT M5X12 0 грн
404 793186-4 Ніж рубанка 170 976 грн
405 783202-0 Шестигранний ключ 4 14 грн
408 123006-2 Тримач загострювача ножів 140 грн
409 821134-4 WOODEN CARRYING CASE 0 грн
900 414499-7 Сопло 100 грн