Найдено 75 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 911123-8 Гвинт M4X14 5 грн
2 410828-2 Кришка корпусу двигуна 121 грн
3 816601-2 Шкала глибини 12 грн
4 271231-0 Ручка регулювання 46 76 грн
5 941251-5 Пласка шайба 10 5 грн
6 191972-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-132 89 грн
7 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
8 666053-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.0 0 грн
9 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
10 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
11 855640-7 NAME PLATE 1923H 0 грн
12 645190-8 Шумоглушник 78 грн
13 651252-2 Вимикач SGES215C 277 грн
13 650210-5 Вимикач SGE215C нова модель 230 грн
14 911224-2 PAN HEAD SCREW M5X16 0 грн
15 594048-7 Статор у зборі 220V 949 грн
16 263014-2 Гумовий штифт 4 12 грн
17 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
18 681613-2 Ізоляційна прокладка 13 грн
19 512898-8 Якір у зборі 220V 1483 грн
20 410830-5 Кожух ручки 188 грн
20 410881-8 Кожух ручки 106 грн
21 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
22 410827-4 Обтічник 62 грн
23 241836-0 Вентилятор 65 77 грн
24 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 113 грн
25 222008-6 V-PULLEY 4-20L 0 грн
25 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 90 грн
26 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
27 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
28 211067-5 BALL BEARING 6200ZZ 0 грн
30 161103-6 Ножевий вал 1435 грн
31 A-82921 Ніж рубанка 82 мм 496 грн
32 342430-2 Регулювальна пластина 31 грн
33 251246-3 Гвинт 5 грн
34 961003-8 Запобіжне кільце S-7 5 грн
35 210025-8 Шарикопідшипник 627LLB 110 грн
36 285637-6 Сепаратор підшипника 7-21 13 грн
37 911226-8 Гвинт M5X18 5 грн
38 951054-9 Пружинний штифт 3-10 5 грн
39 165025-2 Тримач ножевого вала 298 грн
40 343948-6 Кришка барабана 80 грн
41 231504-3 Пружина ножевого вала 10 16 грн
42 265006-7 Гвинт M5X25 12 грн
43 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 13 грн
44 942101-7 Пружинна шайба 5 5 грн
45 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
46 342390-8 Обмежувач глибини 77 грн
47 251812-6 Установочий гвинт M5X10 30 грн
48 157661-8 Корпус двигуна 1211 грн
49 345001-4 Пластина барабана 113 грн
49 187676-1 DRUM PLATE SET 0 грн
50 251609-3 Гвинт M6 13 грн
51 231004-3 Пружина стиснення 18 39 грн
52 421007-7 Гумовий ущільнення 28 грн
53 316587-5 Передня плита основи 530 грн
53 312024-7 FRONT BASE 0 грн
55 312023-9 Задня плита основи 478 грн
56 152371-2 Щит підшипника (нова модель) 270 грн
57 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 152 грн
57 222009-4 V-PULLEY 4-37 0 грн
58 225071-8 Клиноподібний ремінь 4-241 192 грн
59 410826-6 Захисний кожух для ременя 82 грн
401 911228-4 Гвинт M5X18 5 грн
402 411086-3 Пластина обмежувача 31 грн
403 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 67 грн
404 164432-6 GUIDE RULE 0 грн
404 165259-7 Паралельна підпора, нова модель 240 грн
405 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
406 824944-8 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
406 824670-9 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
903 A-86175 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 73 грн
913 192080-1 NOZZLE FOR VACUUM CLEANER 0 грн
915 253807-5 U-подібна шайба 5 12 грн
917 343947-8 Підпора 51 грн