Найдено 146 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 266173-1 Самонарізний гвинт 5x30 25 грн
1 654561-8 Контактна колодка 81 грн
2 631371-0 Лампа в зборі 185 грн
6 418416-9 Захисний ковпак перемикача 41 грн
7 251991-0 Гвинт M4x12 2 грн
8 632519-7 Блок перемикачів 459 грн
11 417041-3 Корпус перемикача 215 грн
12 417038-2 Кришка корпусу перемикача 76 грн
13 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
14 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
15 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 19 грн
16 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
18 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
19 687042-7 Фіксуюча панель для кабеля 14 грн
20 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
21 851968-1 Фірмова табличка з основними характеристиками 2 8 грн
22 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14 грн
23 267080-1 Шайба 6 5 грн
24 221525-3 Шестірня 10 24 грн
25 266059-9 Самонарізний гвинт 5x75 33 грн
26 151739-9 Кришка корпусу редуктора 469 грн
27 253715-0 Шайба 6 37 грн
28 226134-3 Зубчасте колесо 8-50 315 грн
30 253215-0 Шайба 8 20 грн
31 226135-1 Зубчасте колесо 8-46 328 грн
33 254001-2 Шпонка 4 14 грн
34 253760-5 Шайба 14 4 грн
35 323923-8 Привідний вал 348 грн
36 226518-5 Зубчасте колесо 47 310 грн
37 253744-3 Шайба 12 13 грн
38 151738-1 Корпус редуктора 390 грн
39 225083-1 Клиноподібний ремінь 8-341 2012NB 422 грн
40 222155-3 Ведучий ролик 8-23.5L 195 грн
41 151737-3 Вузол корпусу двигуна 541 грн
42 526104-5 Статор 230/240V 2012NB 859 грн
43 211087-9 Шарикопідшипник 6200DDW 111 грн
44 681623-9 Ізоляційна прокладка 15 грн
45 516813-4 Якір у зборі 220-240V 2012NB 1867 грн
46 417033-2 Обтічник 21 грн
52 343844-8 Металева кришка (В) 41 грн
53 233016-2 Натискна пружина 15 27 грн
54 231459-2 Пружина стиснення 14 20 грн
55 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
56 214251-1 Підшипник ковзання 17 55 грн
57 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
58 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
59 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
60 162216-6 Ролик 2581 грн
61 233392-4 Натискна пружина 13А 13 грн
62 341685-6 Металева кришка (А) 41 грн
65 265854-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x12 123 грн
66 222154-5 Ведучий ролик 8-54 2012NB 371 грн
68 317259-5 Корпус підшипника 97 грн
69 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
70 254204-8 Шпонка 4 11 грн
71 323928-8 Ножовий вал 3311 грн
73 962153-2 Запобіжне кільце R-35 15 грн
74 793346-8 Ніж рубанка 306 1300 грн
75 343682-8 Бокова підпора 734 грн
76 251609-3 Гвинт M6 14 грн
77 225520-5 Ланцюг 35-46 2012NB 237 грн
83 252426-4 Шпилька з різьбою М14 292 грн
91 226786-0 Зубчасте колесо 15 55 грн
92 253828-7 Розпірна шайба 10 19 грн
93 417034-0 Тримач вала 14 грн
94 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5 грн
95 323926-2 Вал 10 105 грн
100 951122-8 Просічний штифт 4-28 30 грн
101 344815-8 Стопорний важіль 24 грн
102 231793-0 Зворотна пружина 5 33 грн
103 251283-7 Гвинт M5 33 грн
104 417035-8 Захисний пристрій для паса 33 грн
106 251322-3 Гвинт M5X12 13 грн
107 252427-2 Шпилька з різьбою М14L 284 грн
109 213009-5 Кільце круглого перетину 4 13 грн
110 911233-1 Гвинт M5x20 13 грн
111 253194-2 Шайба 5 14 грн
112 257600-9 Втулка 6 41 грн
113 231588-1 Поворотна пружина 9 17 грн
114 344068-9 Індикатор глибини 6 грн
116 322229-1 Датчик 1439 грн
118 266173-1 Самонарізний гвинт 5x30 25 грн
119 265736-0 Гвинт М6х135 101 грн
120 323927-0 Шпилька з різьбою 118 грн
121 231226-5 Пружина стиснення 11 13 грн
122 256688-6 Штифт 8 73 грн
123 271296-2 Ручка 45 50 грн
124 272026-4 HANDLE 160 0 грн
124 272028-0 Пускова ручка 160 59 грн
125 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
127 266086-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 14 грн
128 317760-0 Зєднувальна деталь 70 грн
128 317261-8 JOINT 0 грн
129 417032-4 Регулювальна пластина 13 грн
130 816358-5 Шкала глибини мм 5 грн
131 266240-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M10x25 766 грн
132 153781-6 Вузол верхньої кришки 2012NB 1276 грн
132 151920-2 TOP COVER COMPLETE 0 грн
132 153779-3 TOP COVER COMPLETE 0 грн
133 417036-6 Тримач ящика для інструментів 33 грн
134 165379-7 Пристрій для відведення стружки 251 грн
134 165272-5 CHIP COVER 0 грн
136 265716-6 Гвинт M5X10 57 грн
139 344816-6 Плита стола 594 грн
141 344819-0 Напрямна плита 15 грн
143 417040-5 Корпус перемикача 182 грн
144 344820-5 Бічна напрямна 83 грн
145 922323-5 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
146 251217-0 Гвинт M8 47 грн
147 253932-2 Затисна шайба 10 5 грн
148 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
149 344818-2 Кронштейн 33 грн
150 344817-4 Додаткова плита стола 316 грн
152 266213-5 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x12 8 грн
153 323925-4 Шпилька (ліва) 162 грн
154 331562-0 Напрямна стійка 233 грн
155 317763-4 Стіл 1889 грн
155 317266-8 TABLE 0 грн
156 323924-6 Шпилька (права) 372 грн
157 151886-6 Вузол бічної кришки 160 грн
159 232195-3 Пластинчаста пружина 201 13 грн
161 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 128 грн
162 285698-6 Сепаратор підшипника 33 8 грн
164 256251-5 Штифт 4 40 грн
165 252164-8 Гайка М10-17 11 грн
166 226791-7 Зубчасте колесо 15 47 грн
167 317260-0 Опорна пластина 76 грн
168 216011-7 Сталева кулька 5.6 5 грн
169 931403-6 Шестигранна гайка M8 13 грн
170 922231-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 11 грн
171 265846-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x16 5 грн
172 417030-8 Кришка редуктора 33 грн
187 153731-1 Вузол корпусу 2012NB 2695 грн
188 240003-4 Вентилятор 80 66 грн
189 941051-3 Пласка шайба 4 5 грн
191 645190-8 Шумоглушник 13 грн
192 638897-3 Реле 2012 1933 грн
193 688131-1 Фільтр (кільце) 14 грн
194 282017-7 Ланцюг 2012NB 42 грн
195 414301-4 Пилозахисний пристрій 33 грн
1001 762014-4 Магнітний затискач 128 грн
1002 782203-5 Ключ торцевий 9 67 грн
1003 783208-8 Шестигранний ключ 2.5 35 грн
1004 824002-0 Валіза ПВХ 93 грн
1005 122696-8 Кожух 231 грн
1006 194053-0 Стаціонарний стіл 2012NB 3123 грн