Найдено 95 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 90 грн
2 241514-2 Вентилятор 92 57 грн
3 514923-1 Якір у зборі 220V 2252 грн
4 911290-9 Гвинт M5x65 15 грн
5 681623-9 Ізоляційна прокладка 14 грн
6 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 113 грн
7 526008-1 Статор у зборі 220V 1593 грн
8 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
9 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
10 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 16 грн
11 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 66 грн
12 157841-6 Корпус двигуна 958 грн
13 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 54 грн
14 410839-7 Кожух ручки 130 грн
15 911101-8 Гвинт M4X6 2 грн
16 651135-6 SWITCH SGE220RD-1 0 грн
16 651153-4 Вимикач SGE220RD-1 701 грн
18 931501-6 Шестигранна гайка M10 13 грн
20 213459-4 Кільце круглого перетину 32 16 грн
21 411466-3 Обтічник 72 грн
22 312981-9 Направляюча для стружки 67 грн
23 213460-9 Кільце круглого перетину 35 16 грн
24 155756-1 BLADE CASE 0 грн
25 251399-8 #ИМЯ? 0 грн
26 411479-4 Амортизатор гумовий 51 грн
27 251953-8 Болт M10X70 20 грн
28 941252-3 Пласка шайба 10 5 грн
29 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
30 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 27 грн
31 411468-9 Захист від розтягування кабеля 20 грн
32 911121-2 Гвинт M4X14 5 грн
34 163100-8 Фіксатор шпинделя 54 грн
35 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
36 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
37 411467-1 Кожух затискача 20 грн
38 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
39 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
40 815089-3 NAME PLATE 2400B 0 грн
41 911298-3 PAN HEAD SCREW M5X75 0 грн
42 157053-1 GEAR HOUSING 0 грн
43 931303-0 Шестигранна гайка M6 5 грн
44 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
45 941152-7 Пласка шайба 6 5 грн
46 251276-4 Гвинт з потайною голівкою 6 грн
47 224206-8 Внутрішній фланець 55 220 грн
48 411560-1 Упор гумовий 35 грн
49 251644-1 Гвинт з буртиком M8 31 грн
50 224118-5 Зовнішній фланець 55 144 грн
51 155241-4 Рухомий захисний кожух 390 грн
52 912231-8 COUNTERSUNK HEAD SCREW M5X20 0 грн
53 285644-9 Сепаратор шарикопідшипника 71 35 грн
54 325553-1 Шпиндель 350 грн
55 253328-7 Розпірна шайба 17 14 грн
56 254203-0 Шпонка 4 14 грн
57 211290-2 Шарикопідшипник 6203LLB 194 грн
58 312982-7 Корпус підшипника 71 грн
59 221712-4 Зубчасте колесо 41 321 грн
60 961057-5 Запобіжне кільце S-17 5 грн
61 212101-4 Голчатий роликопідшипник 1210 113 грн
63 315036-9 Обертальна опора 930 грн
64 253770-2 Шайба 240 106 грн
65 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
66 816007-4 Пластинка індикатору 5500S 34 грн
67 342524-3 Пластина 8 грн
68 322027-3 Тримач 276 грн
69 312511-6 Обмежувач для опори 250 грн
70 251804-5 Установочий гвинт M6X13 27 грн
71 924201-5 Барашковий гвинт M5X8 6 грн
72 265210-8 Гвинт з шестигранною голівкою M8X14 4 грн
73 273436-8 Ручка 37 115 грн
74 273437-6 Ручка 14 34 грн
75 271003-3 Маховичок 100 202 грн
76 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5 грн
77 951166-8 Пружинний штифт 5-24 12 грн
80 942301-9 Пружинна шайба 12 5 грн
81 921656-5 HEX. BOLT M12X35 0 грн
82 151229-2 BASE COMPLETE 0 грн
84 314095-0 Направляюча лещат 240 грн
85 163132-5 Колодка зі струбциною 327 грн
86 311423-0 Кронштейн 1823 грн
87 251954-6 Гвинт M10 25 грн
88 251698-8 Гвинт з шестигранною голівкою M16 68 грн
89 253771-0 Шайба 16 11 грн
90 231530-2 Поворотна пружина 32 125 грн
91 252044-8 Гайка M16-24 20 грн
93 341511-9 Підпора 20 грн
94 253309-1 Шайба 8 4 грн
95 251267-5 Гвинт M6 13 грн
97 312979-6 Паралельна підпора 1056 грн
98 921541-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M10X25 15 грн
99 163175-7 Фіксуюча пружина 77 грн
100 253948-7 Затисна шайба 8 2 грн
102 921421-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X16 6 грн
400 122321-1 Вузол мішка для пилу 496 грн
401 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн