Найдено 106 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 652012-5 Гвинт M4X8 2 грн
2 911290-9 Гвинт M5x65 15 грн
3 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 113 грн
4 157243-6 Корпус двигуна 461 грн
5 341887-4 Фіксатор B 44 грн
6 911263-2 Гвинт M5x40 12 грн
7 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 16 грн
8 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 66 грн
10 681623-9 Ізоляційна прокладка 14 грн
11 524698-4 Статор у зборі 220V 917 грн
12 321478-7 Гвинт M12 144 грн
13 411448-5 Обтічник 85 грн
14 951157-9 Пружинний штифт 5-16 2 грн
15 514552-0 Якір у зборі 200V-220V 1934 грн
16 271254-8 Ручка 45 144 грн
17 241515-0 Вентилятор 92 62 грн
18 213202-1 Ущільнення 15 39 грн
19 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 110 грн
20 315431-3 Корпус редуктора 384 грн
21 911241-2 Гвинт M5x25 5 грн
22 922316-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 10 грн
23 341927-8 Натискна плита 29 грн
24 341928-6 Регулювальна шайба 8 грн
25 168192-2 BLADE GUARD 0 грн
26 254013-5 Шпонка 5 6 грн
27 931502-4 Шестигранна гайка M10 13 грн
28 253024-7 Шайба 10 12 грн
28 257008-7 Кільце 10 6 грн
29 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
31 922243-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 31 грн
31 912312-8 COUNTERSUNK HEAD SCREW M6X12 0 грн
32 272224-0 LEVER 95 0 грн
32 154686-3 Фіксаторний важіль, нова модель 48 грн
33 266372-5 Гвинт М10х18 15 грн
33 265920-7 SET BOLT M10X18 0 грн
34 168098-4 Середній корпус 960 грн
35 341870-1 Шарнір 68 грн
36 231758-2 Поворотна пружина 13 20 грн
37 253813-0 U-подібна шайба 12 13 грн
38 265279-2 Гвинт з шестигранною голівкою M10 44 грн
39 221731-0 Зубчасте колесо 45 221 грн
40 961060-6 Запобіжне кільце S-20 12 грн
41 212066-0 Голчатий роликопідшипник 1015 125 грн
43 263015-0 Штифт нейлоновий 10 4 грн
44 321741-8 FEED NUT 0 грн
46 257588-3 Втулка 9 29 грн
47 253733-8 Шайба 9 12 грн
49 253847-3 Шайба 40 20 грн
50 211306-3 Шарикопідшипник 6204LLB 197 грн
51 321477-9 Шпиндель 259 грн
52 257626-1 SLEEVE 8 0 грн
53 256165-8 Штифт 8 31 грн
54 311574-9 Кришка корпусу редуктора 576 грн
55 341886-6 Фіксатор A 29 грн
56 911204-8 PAN HEAD SCREW M5X8 0 грн
57 164622-1 Захисна кришка шліфувального кругу 183 грн
58 224195-7 Внутрішній фланець 55 125 грн
59 224196-5 Зовнішній фланець 55 144 грн
60 931602-0 HEX. NUT M12 0 грн
61 911312-5 PAN HEAD SCREW M6X12 0 грн
63 342788-9 TABLE INSERT 0 грн
64 155863-0 TABLE COMPLETE 0 грн
65 911316-7 Гвинт M6X14 5 грн
67 155623-0 Передня панель зі шкалою 259 грн
68 664974-5 POWER SUPPLY CORD AWG#16-3-0.7 0 грн
69 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 4 грн
70 931302-2 Шестигранна гайка M6 5 грн
71 286202-4 Ковпачок 20 4 грн
72 911344-2 Гвинт M6X25 10 грн
73 155817-7 BASE COMPLETE 0 грн
73 134740-9 BASE ASS`Y 0 грн
74 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
74 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 11 грн
75 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
75 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
76 651881-1 Вимикач 2BSO-2 1782 грн
77 682505-8 Захист кабелю гумовий 10-90 31 грн
78 666333-9 POWER SUPPLY CORD 1.00-3-2.5 0 грн
79 411447-7 Ручка аварійного вимикача 20 грн
80 645209-3 Шумоподавлювач 142 грн
80 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 54 грн
81 342789-7 STOPPER PLATE 0 грн
82 922307-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 грн
83 854783-2 NAME PLATE 2708 0 грн
85 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
88 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
89 312749-3 Щит підшипника (для корпуса двигуна) 76 грн
90 911221-8 Гвинт M5x16 5 грн
91 231378-2 Пружина стиснення 24 8 грн
92 342797-8 Тримач 15 грн
93 911252-7 Гвинт M5X30 12 грн
94 267015-2 Шайба 9 4 грн
400 271401-1 Ручка 32 20 грн
401 253047-5 Шайба 6 5 грн
402 315130-7 ANGLE RULE 0 грн
407 265809-9 CAP SQUARE NEC BOLT M8X500 0 грн
408 315432-1 RULE HOLDER 0 грн
408 316665-1 RULE HOLDER 0 грн
410 341888-2 RULE UNDER PLATE 0 грн
412 164620-5 RULER 0 грн
414 911214-5 PAN HEAD SCREW M5X12 0 грн
415 816099-3 INDICATION PLATE 0 грн
416 273465-1 GRIP 28 0 грн
421 792072-6 Комбіноване пильне полотно 20 113 грн
424 783203-8 Шестигранний ключ 5 14 грн
426 342690-6 SPACER 0 грн