Найдено 92 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 266021-4 Самонарізний гвинт 5x20 13 грн
2 415067-9 Кришка корпусу двигуна 168 грн
3 631151-4 Контроллер 200/220/240V 2947 грн
4 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
5 159650-9 Корпус двигуна 1281 грн
6 851513-2 NAME PLATE 3612C 0 грн
7 636013-1 Статор 220V 1413 грн
8 415069-5 Обтічник 68 грн
9 211092-6 Шарикопідшипник 629DDW 82 грн
10 681631-0 Ізоляційна прокладка 184 грн
11 516508-9 Якір у зборі 220V 2539 грн
12 241861-1 Робоче колесо вентилятора 74 172 грн
13 285657-0 Захисне кільце 50 39 грн
14 211326-7 Шарикопідшипник 2012DDW 223 грн
15 415070-0 Ручка (ліва) 209 грн
16 152567-5 Щит підшипника (нова модель) 944 грн
16 150380-5 MOTOR BRACKET COMPLETE 0 грн
17 231142-1 Пружина стиснення 10 10 грн
18 323559-3 Напівгайка 126 грн
19 911263-2 Гвинт M5x40 12 грн
20 763629-0 Цангова гайка 319 грн
21 763628-2 Цанга 12 мм 677 грн
22 911368-8 PAN HEAD SCREW M6X45 0 грн
23 415407-1 Ручка (права) 187 грн
24 231574-2 Поворотна пружина 15 16 грн
24 231618-8 Поворотна пружина 15 51 грн
25 266015-9 Установочий гвинт M10 72 грн
25 265813-8 Гвинт M10 106 грн
26 341933-3 Блокуючий важіль 44 грн
26 344097-2 Блокуючий важіль 66 грн
27 265269-5 Гвинт з шестигранною голівкою M5X12 3 грн
28 286235-9 Ковпачок 11 13 грн
29 962062-5 Запобіжне кільце R-12 12 грн
30 256606-4 Стопорний штифт шпинделя 6 24 грн
31 231037-8 Пружина стиснення 7 5 грн
32 251861-3 Гвинт M10x77 51 грн
33 251295-0 Гвинт з потайною голівкою 12 грн
34 911944-8 Гвинт M5X80 39 грн
35 643700-5 Ковпачок тримача щітки 7-18 23 грн
36 191953-5 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 143 грн
37 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 23 грн
38 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
40 666216-3 Шнур живлення 1.5-2-2.5 252 грн
40 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 275 грн
41 316499-2 Щит підшипника 168 грн
43 252625-8 Барашкова гайка M10 53 грн
44 410129-8 Нейлонова гайка M10 31 грн
45 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 54 грн
45 646122-8 Дросельна котушка 113 грн
46 651430-4 Вимикач ALD164 250 грн
47 415409-7 Захисний кожух 147 грн
49 314062-5 Стержень 51 грн
50 231329-5 Пружина стиснення 11 28 грн
51 151407-4 Плита основи 2198 грн
52 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 13 грн
53 410128-0 Відбивач стружки 68 грн
54 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 5 грн
55 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
56 413024-1 Плита основи 201 грн
56 413063-1 Плита основи 202 грн
57 134205-1 Вузол обмежувача глибини 580 грн
58 931202-6 Шестигранна гайка M5 5 грн
59 265335-8 Гвинт з шестигранною голівкою M5X28 12 грн
60 231231-2 Пружина стиснення 12 12 грн
61 251423-7 Гвинт M6 53 грн
63 265336-6 Гвинт з шестигранною голівкою M5x40 12 грн
65 265333-2 Гвинт з шестигранною голівкою M5x16 5 грн
66 231240-1 Пружина стиснення 7 12 грн
67 924216-2 Барашковий гвинт M5X15 15 грн
68 812467-8 INDICATION LABEL 0 грн
1001 342428-9 Паралельна підпора 179 грн
1002 781213-9 Ключ затяжний 8 54 грн
1003 781030-7 Ключ затяжний 24 105 грн
1006 763804-8 Цанговий патрон для 8 мм фрези 128 грн
1007 763801-4 Цанговий патрон для 6 мм фрези 153 грн
1008 924311-8 Барашковий гвинт M6X12 19 грн
1009 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
1010 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
1011 122256-6 Тримач підпори 716 грн
1012 251830-4 Гвинт M10X34 35 грн
5001 415412-8 Всмоктувальна насадка 128 грн
5002 231372-4 Пружина стиснення 5 12 грн
5003 231794-8 Поворотна пружина 5 51 грн
5004 233024-3 Пружина стиснення 4 13 грн
5005 256221-4 Штифт 3 16 грн
5007 266016-7 Установочий гвинт M5X10 71 грн
5008 286239-1 Ковпачок 14 20 грн
5009 344098-0 Стопорна пластина 153 грн
5010 415158-6 Важіль перемикача 52 грн
5011 415408-9 Кожух кнопки 148 грн
5012 415411-0 Кнопка відключення 39 грн
5015 253811-4 U-подібна шайба 5 12 грн