Найдено 68 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 666080-2 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-0.3 0 грн
1 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
2 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
3 853535-8 Ідентифікаційна етикетка 3707 6 грн
4 417747-3 Кришка корпусу двигуна 44 грн
5 687127-9 Корпус 61 грн
6 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
7 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
8 643928-5 Ковпачок тримача 31 грн
9 191940-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 76 грн
10 183417-3 Задній корпус двигуна 429 грн
11 595069-2 Статор у зборі 220-240V 650 грн
12 266004-4 Самонарізний гвинт 39 грн
17 421494-0 Гумове кільце 19 76 грн
18 210017-7 Шарикопідшипник 607DDW 79 грн
19 681636-0 Ізоляційна прокладка 31 грн
20 517574-9 Якір у зборі 220-240V 1471 грн
21 240049-0 Вентилятор 48 68 грн
22 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
23 211236-8 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 172 грн
24 651423-1 Вимикач 148 грн
25 819720-3 Етикетка MAKITA 4 грн
26 654544-8 Контактна колодка 31 грн
29 251991-0 Гвинт M4x12 2 грн
30 417750-4 Направляюча 78 грн
31 266351-3 Самонарізний гвинт 4x35 12 грн
32 153347-2 Корпус двигуна 260 грн
33 763607-0 Цанга 6 мм 67 грн
34 763606-2 Цангова гайка 6 93 грн
35 251815-0 Установочий гвинт M6x25 31 грн
36 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
37 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
38 417748-1 Плита основи модель 341 грн
39 417749-9 Протектор основи 121 грн
40 256158-5 Штифт 3 12 грн
41 421566-1 Ролик 23 грн
42 252103-8 Шестигранна гайка M5-8 12 грн
43 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
44 267214-6 Шайба 6 12 грн
45 324243-3 Опорний штифт 91 грн
46 951060-4 Пружинний штифт 3-14 5 грн
47 421818-0 Гумовий ковпачок 27 грн
48 345229-4 Блокуючий важіль 76 грн
49 251295-0 Гвинт з потайною голівкою 2 грн
50 253905-5 Затисна шайба 23 12 грн
1001 122703-7 Напрямна для контурної обробки 87 грн
1002 265764-5 Гвинт М6 4 грн
1002 251819-2 Гвинт M6 35 грн
1003 265135-6 Гвинт із потайною коловкою М4х10 5 грн
1003 912116-8 Гвинт з потайною голівкою M4x12 3 грн
1004 341136-9 Скобка 14 грн
1005 251471-6 Гвинт 7 грн
1006 323495-3 Ролик 11 24 грн
1006 324378-0 Упорне кільце 12 грн
1007 312396-0 Тримач підпори 231 грн
1007 317788-8 Тримач упора 38 грн
1009 253903-9 Затисна шайба 6 5 грн
1010 265763-7 Гвинт М6х25 12 грн
1011 251919-8 Гвинт M6x20 12 грн
1013 343577-5 Направляюча шаблону 10 35 грн
1014 781003-0 Ключ затяжний 10 44 грн
1015 781008-0 Ключ затяжний 17 44 грн
1016 934301-3 Барашкова гайка M6 13 грн
1018 343593-7 Направляюча пластина 48 грн
1019 343594-5 Паралельна підпора 63 грн
1020 733239-7 Стандартна фреза 6-6 мм, нова модель 220 грн
1020 D-09167 Фреза вертикальна 6 569 грн
5001 645173-8 Шумоподавлювач 258 грн