Найдено 84 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 911136-9 Гвинт M4X20 5 грн
2 221357-8 Шестірня 11 268 грн
3 213407-3 Кільце круглого перетину 26 13 грн
4 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 121 грн
5 341398-9 Пластина 30 грн
6 241509-5 Вентилятор 60 51 грн
7 511908-8 Якір у зборі 220V 1034 грн
8 911596-5 PAN HEAD SCREW M4X70 0 грн
9 593138-3 Статор у зборі 220V 665 грн
10 159283-0 Корпус двигуна 509 грн
11 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
12 411328-5 Важіль вимикача 62 грн
13 257903-1 Запобіжне кільце E-2.3 5 грн
14 643550-8 Ковпачок тримача щітки 5-8 16 грн
15 191940-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 76 грн
16 414663-0 Важіль перемикача 62 грн
17 210025-8 Шарикопідшипник 627LLB 110 грн
18 681614-0 Ізоляційна прокладка 13 грн
19 415253-2 Ручка 132 грн
20 922422-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
21 941202-8 Пласка шайба 8 5 грн
22 157393-7 Корпус редуктора 828 грн
23 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
24 221356-0 Пласке конічне зубчасте колесо 36 513 грн
25 962151-6 Запобіжне кільце R-32 12 грн
26 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 90 грн
27 322658-8 Шпиндель 635 грн
28 322657-0 Вал 10 55 грн
29 251919-8 Гвинт M6x20 12 грн
30 316494-2 Підпорна плита 898 грн
31 256689-4 Штифт 4 39 грн
32 931102-0 Шестигранна гайка M4 12 грн
33 231795-6 Поворотна пружина 8 56 грн
34 231282-5 Пружина стиснення 2.4 10 грн
35 216001-0 Сталева кулька 3.5 5 грн
36 253804-1 Шайба 6 12 грн
37 252133-9 Шестигранна гайка M6 62 грн
38 272229-0 Важіль 40 49 грн
39 961014-3 Запобіжне кільце E-8 5 грн
40 162163-1 Гумова обшивка 135 грн
41 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
42 316496-8 Захисний кожух для ножа 1395 грн
43 224505-8 Фланцева гайка 10-40 99 грн
44 B-20644 755 грн
45 224280-6 Внутрішній фланець 40 99 грн
46 232131-9 Пласка пружина 39 грн
47 265716-6 Гвинт M5X10 54 грн
48 213008-7 Кільце круглого перетину 22.4 13 грн
49 415252-4 Насадка 3901 51 грн
50 911198-7 PAN HEAD SCREW M4X70 0 грн
51 410190-5 Кришка корпусу двигуна 106 грн
52 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
53 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
54 645173-8 Шумоподавлювач 258 грн
55 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
56 651651-8 Вимикач SS203KY-4 264 грн
57 231223-1 Пружина стиснення 6 13 грн
58 316495-0 Плита основи 1392 грн
59 265026-1 Гвинт М4 39 грн
60 316491-8 Обмежувач глибини 142 грн
64 316493-4 Корпус підшипника 1013 грн
65 254002-0 Шпонка 3 12 грн
66 911267-4 PAN HEAD SCREW M5X45 0 грн
67 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
68 410191-3 Тримач вимикача 72 грн
69 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
70 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
71 687637-6 Бокова підпора 11 грн
72 857433-8 NAME PLATE 3901 0 грн
73 931203-4 Шестигранна гайка M5 5 грн
1001 921332-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x20 6 грн
1002 316492-6 Затискач 120 грн
1003 150455-0 ANGLE GUIDE COMPLETE 0 грн
1004 226217-9 Зубчасте колесо 16 31 грн
1006 253186-1 Шайба 7 12 грн
1007 271415-0 Ручка регулювання 20 119 грн
1008 232130-1 Пласка пружина 13 грн
1013 782401-1 Ключ спеціальний 20 14 грн
1014 122474-6 Вузол мішка для пилу 496 грн
1015 824540-2 Пластиковий ящик для транспортування інструментів 768 грн
1016 415579-2 95 грн
2001 122473-8 Вузол кутової підпори 914 грн
5004 652008-6 Гвинт M3.5x7 3 грн
5005 652250-9 CLAMP WASHER 0 грн