Найдено 87 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 819064-1 Етикетка MAKITA 39 грн
2 183837-1 Пилозахисна кришка 264 грн
3 431005-3 Скло (термостійке) 286 грн
4 317776-5 Пилозахисний ковпак 437 грн
5 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
6 343760-4 Металева кришка 29 грн
7 317777-3 Пилозахисна пластина 316 грн
8 266458-5 Гвинт із внутрішнім шестигранником М6х18 12 грн
9 224366-6 Фланець 40 (зовнішній) 159 грн
10 224370-5 Внутрішній фланець 40 89 грн
11 961201-4 Запобіжне кільце S-42 31 грн
12 267784-5 Шайба 42 28 грн
13 343759-9 Регулювальне кільце 51 грн
14 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
15 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
16 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
17 226591-5 Зубчасте колесо 28 347 грн
18 257053-2 Кільце 15 31 грн
19 213621-1 Кільце круглого перетину 46 13 грн
20 316579-4 Корпус підшипника 254 грн
21 251372-8 Гвинт з потайною головкою М5х12 12 грн
22 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 128 грн
23 324475-2 Шпиндель 504 грн
24 285807-7 Кільце шарикопідшипника 22-36 41 грн
25 345422-0 Шайба 4131 30 грн
26 231828-7 Зворотна пружина 4 13 грн
28 317775-7 Рухомий захисний кожух 507 грн
29 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
30 344944-7 Допоміжна пластина 51 грн
31 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
32 183826-6 Корпус перемикача (правий + лівий) 435 грн
33 645190-8 Шумоглушник 78 грн
34 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 27 грн
35 666216-3 Шнур живлення 1.5-2-2.5 252 грн
36 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
38 421492-4 Кільце з піногуми 4 грн
39 651057-0 Вимикач TG71CL-2 570 грн
43 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
44 317778-1 Захисна кришка 278 грн
45 251267-5 Гвинт M6 13 грн
46 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
47 345421-2 Важіль 4131 25 грн
48 253783-3 Шайба 6 12 грн
49 421676-4 Гумовий ковпачок 14 грн
49 421903-9 RUBBER CAP 0 грн
50 231823-7 Поворотна пружина 4 15 грн
51 324476-0 Гачок 72 грн
52 266031-1 Гвинт М6х20 15 грн
53 343758-1 Вузол кріплення 4131 43 грн
54 262511-5 Гумова втулка 6 13 грн
55 153924-0 Корпус редуктора 1197 грн
56 418612-9 Кришка корпусу редуктора 77 грн
57 418613-7 Кришка 4131 39 грн
59 231402-1 Пружина стиснення 7 12 грн
60 271421-5 Трубка 4131 20 грн
61 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
62 911243-8 Гвинт M5X25 12 грн
63 415469-9 Ручка 182 грн
65 233084-5 Пружина стиснення 6 10 грн
66 343832-5 Фіксатор шпинделя 73 грн
67 211131-2 Шарикопідшипник 6001DDW 107 грн
68 253744-3 Шайба 12 12 грн
69 241876-8 Вентилятор 76 62 грн
70 513578-9 Якір у зборі 220-240V 1601 грн
71 681634-4 Ізоляційна прокладка 20 грн
73 415467-3 Обтічник 39 грн
74 634513-5 Статор 220-240 V 624 грн
75 638358-3 Плата для підключення статора 136 грн
77 159685-0 Корпус двигуна 583 грн
78 816816-1 Етикетка 8 грн
79 860463-0 Фірмова табличка з основними характеристиками 41 6 грн
80 911263-2 Гвинт M5x40 12 грн
81 191963-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 72 грн
82 643750-0 Ковпачок тримача щітки 31 грн
83 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
84 252135-5 Шестигранна гайка 4131 51 грн
85 341718-7 Стопорна пластина 27 грн
86 253804-1 Шайба 6 12 грн
87 342907-7 Затискний важіль 39 грн
89 165387-8 Опорна плита 1197 грн
90 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 39 грн
91 252103-8 Шестигранна гайка M5-8 12 грн
92 265075-8 Гвинт M5 28 грн
1001 192219-6 SAFETY GOGGLE 55 грн
1002 410047-0 Тримач ключа 5.6 8 грн
1003 783203-8 Шестигранний ключ 5 14 грн
1004 B-09743 Пилка твердосплавна з карбоновою кромкою 36Z185 76560 грн