Найдено 98 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 A-85628 166 грн
1 182681-3 Комплект деталей рукоятки 193 грн
2 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
3 153389-6 Кришка корпусу редуктора нова модель 907 грн
4 316608-3 Тримач повзуна 157 грн
5 310028-3 Затискач 164 грн
6 265035-0 Гвинт з потайною голівкою M5x16 12 грн
7 344232-2 Упорна пластина 13 грн
8 212010-7 Голчатий роликопідшипник 607 265 грн
9 152454-8 Ексцентрик 185 грн
10 253792-2 Підкладна шайба 26 13 грн
11 344133-4 Перекидна пластина 91 грн
11 344330-2 Перекидна пластина 169 грн
13 344134-2 Упорна пластина 93 грн
15 212043-2 Голчатий роликопідшипник 810 49 грн
16 226428-6 Зубчасте колесо 51 633 грн
18 253139-0 Розпірна шайба 8 12 грн
19 322691-0 Вісь зубчастого колеса 527 грн
20 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 77 грн
21 681636-0 Ізоляційна прокладка 31 грн
22 517098-5 Якір у зборі 220V 1002 грн
23 240039-3 Вентилятор 54 27 грн
23 241875-0 Вентилятор 54 51 грн
24 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
25 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
26 253715-0 Шайба 6 35 грн
27 253811-4 U-подібна шайба 5 12 грн
28 961011-9 Запобіжне кільце E-4 5 грн
30 151594-9 Корпус передачі 769 грн
31 266045-0 Самонарізний гвинт 4x20 12 грн
31 266120-2 Самонарізний гвинт PF4 3 грн
32 442123-2 Ущільнення 62 грн
33 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
34 922126-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
35 231314-8 Пружина стиснення 4 5 грн
36 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
37 256693-3 Штифт 4 50 грн
38 266147-2 Самонарізний гвинт 4x55 20 грн
39 152947-5 Вузол роликоТримача, нова модель 321 грн
41 266053-1 Самонарізний гвинт 4x35 2 грн
41 266351-3 Самонарізний гвинт 4x35 12 грн
42 165089-6 Шатун 4305/4331DWD 706 грн
43 265894-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x8 5 грн
44 344137-6 Підпора 51 грн
45 272231-3 Перекидний важіль 17 118 грн
47 216008-6 Сталева кулька 4 5 грн
48 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
49 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
50 316883-1 Плита основи 362 грн
51 331435-7 Затисна пластина 39 грн
52 922146-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
53 266055-7 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 3 грн
54 344443-9 Плита основи 113 грн
55 415523-9 Важіль перемикача 8 грн
56 633288-3 Статор 220V 461 грн
57 415535-2 Обтічник 14 грн
58 266114-7 TAPPING SCREW FLANGE PF 4X60 0 грн
58 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 14 грн
59 415528-9 MOTOR HOUSING 0 грн
59 415748-5 Корпус двигуна 94 грн
60 191962-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 64 грн
61 643923-5 Тримач щітки 31 грн
62 645259-8 Шумоподавлювач 78 грн
63 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
64 266121-0 Самонарізний гвинт PF 10 грн
64 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
65 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
66 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
67 819063-3 Етикетка MAKITA 39 грн
69 857557-0 NAME PLATE 4305 0 грн
70 415531-0 Кришка корпусу двигуна 120 грн
71 631678-4 Контролер 718 грн
72 687070-2 Опора 54 грн
73 651428-1 Вимикач 4305/T/4341CT/FCT нова модель 84 грн
73 651418-4 Вимикач ST115A-40 54 грн
74 415522-1 Важіль вимикача 14 грн
75 421494-0 Гумове кільце 19 76 грн
76 322893-8 Захисна скобка 49 грн
77 344784-3 Пластина ущільнювача 51 грн
78 443106-5 Фетр 10-20 39 грн
1001 783201-2 Шестигранний ключ 3 54 грн
1002 410048-8 Тримач ключа 3.4 11 грн
1003 415524-7 Захисна насадка від сколювання стружки 29 грн
1004 415887-1 Протектор 34 грн
1004 415525-5 PLASTIC COVER 0 грн
1005 A-85737 Пилка до лобзика 5 шт. B-22 5676 грн
1006 A-85628 Пилка до лобзика 5 шт. B-10 6204 грн
1007 A-85793 Пилка до лобзика 5 шт. BR-13 3828 грн
1008 415537-8 BASE PLATE 0 грн
1008 413068-1 Плита основи 62 грн
1009 824809-4 Валіза для транспортування інструментів 25872 грн
1009 824536-3 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
5004 654531-7 Контактна колодка 2P 39 грн
5005 534027-3 LEAD ASS`Y (BLACK) 0 грн
5008 654128-2 Клема заземлення 10 грн
5009 646083-2 Дросельна котушка 44 грн
5010 192547-9 Вакуумна голівка 35 грн
5011 654556-1 З`єднувач HP1620/1621 2 грн