Найдено 99 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 182789-3 Комплект корпуса рукоятки 130 грн
2 322691-0 Вісь зубчастого колеса 527 грн
3 253139-0 Розпірна шайба 8 12 грн
4 212043-2 Голчатий роликопідшипник 810 49 грн
5 226428-6 Зубчасте колесо 51 633 грн
7 253792-2 Підкладна шайба 26 13 грн
8 344134-2 Упорна пластина 93 грн
9 344330-2 Перекидна пластина 165 грн
12 152454-8 Ексцентрик 185 грн
13 212010-7 Голчатий роликопідшипник 607 265 грн
14 344232-2 Упорна пластина 13 грн
15 310028-3 Затискач 164 грн
16 316608-3 Тримач повзуна 157 грн
17 153389-6 Кришка корпусу редуктора нова модель 907 грн
18 416351-5 Зєднувач 18 грн
18 415882-1 JOINT 0 грн
19 322826-3 Вал шурупокрута 145 грн
20 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
21 152947-5 Вузол роликоТримача, нова модель 321 грн
22 256201-0 Штифт 5 16 грн
23 415883-9 Кнопка підйомна 4305T 16 грн
24 415885-5 Ручка 21 грн
25 415884-7 Ящик для ключів 33 грн
27 266351-3 Самонарізний гвинт 4x35 12 грн
28 266147-2 Самонарізний гвинт 4x55 20 грн
29 256693-3 Штифт 4 50 грн
30 168282-1 Повзун 550 грн
31 310005-5 Тримач пильного полотна 327 грн
32 344137-6 Підпора 51 грн
33 233151-6 Пружина стиснення 4 12 грн
34 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
35 265035-0 Гвинт з потайною голівкою M5x16 12 грн
36 922126-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
37 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
38 442123-2 Ущільнення 62 грн
39 266045-0 Самонарізний гвинт 4x20 12 грн
40 253715-0 Шайба 6 35 грн
41 151595-7 Корпус передачі 634 грн
42 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
44 253811-4 U-подібна шайба 5 12 грн
45 272232-1 Важіль 65 14 грн
46 265434-6 Гвинт з шестигранною голівкою M5x24 87 грн
47 344332-8 Гайка M6 39 грн
48 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
49 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
50 241875-0 Вентилятор 54 51 грн
50 240039-3 Вентилятор 54 27 грн
51 517098-5 Якір у зборі 220V 1002 грн
52 681636-0 Ізоляційна прокладка 31 грн
53 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 77 грн
54 421494-0 Гумове кільце 19 76 грн
55 316777-0 Плита основи 439 грн
56 344333-6 Затисна пластина 72 грн
57 252142-8 Гайка з буртиком M5 45 грн
58 911109-2 Гвинт M4x8 5 грн
59 912202-5 Гвинт з потайною голівкою M5x8 5 грн
60 344443-9 Плита основи 113 грн
61 415522-1 Важіль вимикача 14 грн
62 651428-1 Вимикач 4305/T/4341CT/FCT нова модель 84 грн
62 651418-4 Вимикач ST115A-40 54 грн
63 687070-2 Опора 54 грн
64 654531-7 Контактна колодка 2P 39 грн
65 631183-1 CONTROLLER 220V,240V 0 грн
65 631678-4 Контролер 718 грн
66 415531-0 Кришка корпусу двигуна 120 грн
67 858430-7 NAME PLATE 4305T 0 грн
68 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 14 грн
69 819063-3 Етикетка MAKITA 39 грн
70 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
71 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
72 646083-2 Дросельна котушка 44 грн
73 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
74 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
75 645259-8 Шумоподавлювач 78 грн
76 643923-5 Тримач щітки 31 грн
77 191962-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 64 грн
78 415748-5 Корпус двигуна 94 грн
79 415523-9 Важіль перемикача 8 грн
80 633288-3 Статор 220V 461 грн
81 415879-0 Ковпачок 4304T/05T/4334DWD 14 грн
82 415878-2 Обтічник 15 грн
84 272231-3 Перекидний важіль 17 118 грн
86 216008-6 Сталева кулька 4 5 грн
87 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
88 810835-9 Попереджувальна наклейка 6 грн
89 322893-8 Захисна скобка 49 грн
90 344537-0 Шестигранна втулка 16 грн
91 344784-3 Пластина ущільнювача 51 грн
92 443106-5 Фетр 10-20 39 грн
1001 413068-1 Плита основи 62 грн
1001 415537-8 BASE PLATE 0 грн
1002 415887-1 Протектор 34 грн
1003 415524-7 Захисна насадка від сколювання стружки 29 грн
1004 A-85737 Пилка до лобзика 5 шт. B-22 5676 грн
1005 A-85628 Пилка до лобзика 5 шт. B-10 6204 грн
1006 A-85793 Пилка до лобзика 5 шт. BR-13 3828 грн
1007 824536-3 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
1007 824809-4 Валіза для транспортування інструментів 25872 грн
5001 192547-9 Вакуумна голівка 35 грн