Найдено 121 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 318063-5 Захисний ковпак 1348 грн
0 231842-3 Зворотна пружина 8 127 грн
0 596323-7 Статор 220-240V 1946 грн
0 158091-6 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 3362 грн
0 416250-1 Важіль 110 95 грн
1 266083-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M1 121 грн
2 224327-6 Зовнішній фланець 65 337 грн
3 224328-4 Внутрішній фланець 65 316 грн
4 912222-9 Гвинт з потайною голівкою M5x16 5 грн
5 285683-9 Сепаратор шарикопідшипника 42-68 97 грн
6 318063-5 Захисний ковпак 1348 грн
7 231842-3 Зворотна пружина 8 127 грн
8 211329-1 Шарикопідшипник 6204DDW 201 грн
9 415437-2 Штифт 6 14 грн
10 415438-0 Ролик 20 13 грн
13 922422-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
14 267284-5 Шайба 8 13 грн
14 267147-5 Шайба 8 34 грн
15 165151-7 Розклинюючий ніж 1447 грн
15 345751-1 RIVING KNIFE 0 грн
16 345753-7 RIVING KNIFE HOLDER 0 грн
17 344304-3 Обжимне кільце 97 грн
18 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
19 316753-4 Щит підшипника 824 грн
20 322830-2 Фіксуюче кільце 725 грн
21 322828-9 Шпиндель 669 грн
22 231969-9 Фіксуюча пружина 20 213 грн
23 231968-1 Фіксуюча пружина 27 356 грн
24 226453-7 Зубчасте колесо 57 2046 грн
25 211104-5 Шарикопідшипник 6001 161 грн
26 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
27 272230-5 Рукоятка затисна 54 41 грн
28 231955-0 Стяжне кільце 12 14 грн
29 252134-7 Шестигранна гайка M8 66 грн
30 911263-2 Гвинт M5x40 13 грн
31 266041-8 Самонарізний гвинт 5x25 13 грн
32 182773-8 Корпус перемикача 615 грн
33 415440-3 Кнопка відключення 33 грн
34 231230-4 Пружина стиснення 4 13 грн
35 415439-8 Важіль перемикача 41 грн
36 651923-1 Вимикач TG70B 297 грн
37 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
37 645190-8 Шумоглушник 13 грн
38 631209-9 Контроллер 200/220/240V 2213 грн
40 331469-0 Трубка 9 46 грн
41 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
42 266019-1 Гвинт M8x98 60 грн
43 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
44 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
44 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15 грн
45 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
46 666226-0 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-5.0 0 грн
46 665883-1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 497 грн
47 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
48 416250-1 Важіль 110 95 грн
49 216004-4 Сталева кулька 7.9 13 грн
50 231240-1 Пружина стиснення 7 13 грн
51 152546-3 Корпус пильного полотна (нова модель) 1343 грн
51 158091-6 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 3362 грн
52 233140-1 Пружина стиснення 5 33 грн
53 344294-0 Фіксатор шпинделя 128 грн
54 322829-7 Ведучий вал 17 грн
55 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
56 443098-8 Фетр 13 грн
57 344263-1 Пластина 33 грн
58 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
59 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
60 268018-9 Штифт 10 135 грн
60 268008-2 Штифт 10 67 грн
61 421966-5 Амортизатор гумовий 62 грн
61 262007-6 Гумове кільце 8 33 грн
62 353017-5 Дротяний канат 144 грн
63 344295-8 Важіль 5143R 66 грн
64 231625-1 Поворотна пружина 23 34 грн
65 344296-6 Кулачковий Диск 66 грн
66 268009-0 Штифт 12 251 грн
67 415817-2 Кришка кожуха пильного полотна 963 грн
68 819091-8 Етикетка MAKITA 39 грн
69 266036-1 Самонарізний гвинт CT 5X 5 грн
70 211236-8 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 182 грн
71 241889-9 Вентилятор 74 147 грн
72 415768-9 Обтічник 75 грн
73 516668-7 Якір у зборі 220/240V 2384 грн
74 911947-2 Гвинт M5X90 34 грн
75 636118-7 FIELD 220/240V 0 грн
75 596323-7 Статор 220-240V 1946 грн
76 857936-2 NAME PLATE 5143R 0 грн
77 911288-6 Гвинт M5x65 13 грн
78 191953-5 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 152 грн
79 643700-5 Ковпачок тримача щітки 7-18 24 грн
80 158628-9 Корпус двигуна 200-240 В 1879 грн
81 210042-8 Шарикопідшипник 629LLB 67 грн
81 210063-0 Шарикопідшипник 629ZZ 9554-58NB 66 грн
82 681633-6 Ізоляційна прокладка 41 грн
83 923471-3 Болт з квадратним підголовником M8X 33 грн
84 316747-9 Направляюча натисної плити 162 грн
87 252626-6 Барашкова гайка 72 грн
88 415815-6 Ручка 441 грн
90 268013-9 Штифт 8 161 грн
91 265993-0 Гвинт M4X5 15 грн
93 316879-2 Натисна плита 141 грн
93 316746-1 Натисна плита 306 грн
94 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
95 343902-0 Фіксатор 15 грн
97 265011-4 Гвинт M5 27 грн
98 345722-8 LINK 0 грн
101 316880-7 Міст 1319 грн
102 266085-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 19 грн
104 316748-7 Обмежувач глибини 359 грн
106 251858-2 Барашковий гвинт M6X15 41 грн
107 316752-6 Плита основи 2725 грн
113 442125-8 Ущільнення 5143R від 15329E 17 грн
1001 B-08274 Пилка твердосплавна 355 мм-2 1798 грн
1002 152498-8 Паралельна підпора 1984 грн
1003 783204-6 Шестигранний ключ 6 14 грн
5001 651941-9 Вимикач V-15-2A5 84 грн
5003 654510-5 Зєднувальна деталь 13 грн
5004 654079-9 Ізольоване Гніздо DF1.25 29 грн
5005 654509-0 Зєднувач для пружини 13 грн
5006 654082-0 Ізольоване Гніздо DF2 66 грн
5008 192490-2 JOINT 0 грн