Найдено 51 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 911163-6 Гвинт M4X35 3 грн
2 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
3 815014-4 NAME PLATE 9035KB 0 грн
4 156362-5 Корпус двигуна 461 грн
5 191628-6 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-65 89 грн
6 643550-8 Ковпачок тримача щітки 5-8 16 грн
7 911258-5 Гвинт M5X35 12 грн
8 528299-0 Статор у зборі 220V 375 грн
9 911265-8 PAN HEAD SCREW M5X40 0 грн
10 411340-5 Обтічник 25 грн
11 253192-6 Шайба 14 12 грн
12 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
13 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
14 681613-2 Ізоляційна прокладка 13 грн
14 681603-5 INSULATION WASHER 0 грн
15 512359-8 Якір у зборі 220V 774 грн
16 256074-1 Штифт 4 6 грн
17 241810-8 FAN 62 0 грн
18 411337-4 Сепаратор 63 грн
19 241617-2 Вентилятор 80 68 грн
20 154241-1 Пластина тримача 63 грн
21 912211-4 COUNTERSUNK HEAD SCREW M5X12 0 грн
22 911106-8 Гвинт M4x8 5 грн
23 155190-5 Вузол рами 662 грн
27 267715-4 Затисна шайба 18 нова модель 12 грн
28 210042-8 Шарикопідшипник 629LLB 63 грн
28 210063-0 Шарикопідшипник 629ZZ 9554-58NB 123 грн
29 154277-0 З`єднувальна деталь 68 грн
30 931102-0 Шестигранна гайка M4 12 грн
31 411338-2 Кожух ручки 48 грн
32 652191-9 Кришка 63 грн
32 652153-7 SLIDE COVER D. 0 грн
34 651656-8 Вимикач SS203KY-3 276 грн
35 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
36 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
37 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
38 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
39 646122-8 Дросельна котушка 113 грн
40 685700-9 Піногума 5 грн
41 212011-5 Голчатий роликопідшипник 609 143 грн
42 221617-8 Зубчасте колесо 24 125 грн
45 323640-0 GEAR SHAFT 0 грн
48 312830-0 Ексцентрикова шайба 183 грн
49 211268-5 Шарикопідшипник 1710LLB 482 грн
50 421139-0 Гумова ніжка 68 грн
51 155173-5 Плита основи 823 грн
52 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
400 794028-5 ABRASIVE PAPER SET 93 0 грн
401 123203-0 DUST BAG ASS`Y 0 грн
402 411301-5 Затискач 20 грн
901 951013-3 SPRING PIN 2-16 0 грн