Найдено 50 товаров

No. Код детали Описание Цена  
2 911261-6 Гвинт M5X40 10 грн
4 212005-0 Голчатий роликопідшипник 810 74 грн
5 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
6 221312-0 Зубчасте колесо 43 724 грн
7 285805-1 Кільце шарикопідшипника 22-34 39 грн
8 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 90 грн
8 211144-3 BALL BEARING 6201LLB 0 грн
9 312795-6 Щит підшипника 144 грн
10 911121-2 Гвинт M4X14 5 грн
11 213301-9 Ущільнення 20 62 грн
12 254002-0 Шпонка 3 12 грн
13 325433-1 Шпиндель 441 грн
14 224515-5 140 грн
15 133324-0 Корпус редуктора 723 грн
16 285816-6 Кільце шарикопідшипника 19-33 39 грн
17 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
18 211201-7 Шарикопідшипник 6002LLB 126 грн
19 312722-3 Кришка корпусу редуктора 202 грн
20 241080-9 FAN 68 0 грн
21 512549-3 Якір у зборі 220V 2034 грн
22 911295-9 Гвинт M5x70 16 грн
23 681613-2 Ізоляційна прокладка 13 грн
23 681603-5 INSULATION WASHER 0 грн
24 263014-2 Гумовий штифт 4 12 грн
25 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 71 грн
26 411263-7 Обтічник 51 грн
27 528700-5 Статор у зборі 220V 1299 грн
28 156125-9 Корпус двигуна 778 грн
29 181030-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-100 74 грн
30 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 31 грн
31 811870-0 NAME PLATE 9207SPB 0 грн
32 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
33 651603-9 Вимикач SS106A-5 180 грн
34 631011-0 DIODE S3V60ZM-H 0 грн
35 651018-0 Вимикач HPAHR2-3S 379 грн
36 911103-4 Гвинт M4X6 5 грн
37 911168-6 PAN HEAD SCREW M4X40 0 грн
38 411262-9 Кожух ручки 163 грн
39 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
40 646122-8 Дросельна котушка 113 грн
41 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
42 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 10 грн
43 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
44 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
400 P-05913 Гумовий тарілчастий диск 170 458 грн
401 794094-2 ABRASIVE DISC 180 #50 0 грн
402 794176-0 Вовняна шліфувальна насадка 180 мм 9207SPB/S 603 грн
403 152492-0 Бокова ручка 36 97 грн
404 782412-6 Ключ спеціальний 28 67 грн
405 781008-0 Ключ затяжний 17 44 грн