Найдено 71 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 151177-5 Напівкорпус повітряного фільтра 883 грн
2 911226-8 Гвинт M5X18 5 грн
3 241611-4 Вентилятор 74 101 грн
4 911211-1 Гвинт M5x12 12 грн
5 343166-6 Сепаратор 44 грн
6 315772-7 Кришка колектора для пилу 771 грн
7 911241-2 Гвинт M5x25 5 грн
9 211087-9 Шарикопідшипник 6200DDW 105 грн
10 241806-9 Вентилятор 90 95 грн
11 514205-1 Якір у зборі 220V 2216 грн
12 911270-5 Гвинт M5x45 нова модель 6 грн
13 681635-2 Ізоляційна прокладка 16 грн
13 681624-7 INSULATION WASHER 0 грн
14 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 113 грн
15 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
16 411143-7 Обтічник 27 грн
17 524205-3 Статор у зборі 220V 887 грн
18 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
19 850166-4 NAME PLATE 9401 0 грн
19 811732-2 NAME PLATE 9401 0 грн
20 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 16 грн
21 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 66 грн
22 156225-5 Корпус двигуна 919 грн
23 222012-5 Ведучий ролик 6-24L 129 грн
25 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
26 665883-1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 468 грн
26 666226-0 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-5.0 0 грн
27 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 18 грн
27 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
28 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
29 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
30 257504-5 Втулка 6 13 грн
31 911221-8 Гвинт M5x16 5 грн
32 651018-0 Вимикач HPAHR2-3S 379 грн
33 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 54 грн
34 251821-5 Гвинт M8X72 44 грн
35 941202-8 Пласка шайба 8 5 грн
36 231110-4 Пружина стиснення 9 4 грн
37 411142-9 Кожух ручки 72 грн
38 156226-3 Шліфувальна рама 2821 грн
39 271207-7 Ручка 55 99 грн
40 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
41 163039-5 Опора ролика 391 грн
42 253922-5 Захисний ковпачок 12 16 грн
43 152103-7 Натягувальний ролик 897 грн
45 325108-2 Вал натяжного ролика 143 грн
47 342331-4 Захисний кожух основи 89 грн
48 151346-8 Привідний ролік 1115 грн
49 341195-3 Перекидна пластина 44 грн
51 254202-2 Шпонка 4 13 грн
52 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
53 341079-5 Шайба натягу 13 грн
54 A-86262 Графітова пластина 100 мм 88 грн
55 421093-8 81 грн
56 232029-0 Пласка пружина 14 грн
57 231520-5 Пружина стиснення 18 27 грн
58 155885-0 Захисний кутник 76 грн
59 912227-9 Гвинт з потайною голівкою 5X18 912227-9 12 грн
60 325109-0 Опорний штифт 27 грн
61 212003-4 Голчатий роликопідшипник 810 90 грн
62 221193-2 Зубчасте колесо 10 290 грн
65 312549-1 Кришка, нова модель 269 грн
67 222038-7 Ведучий ролик 6-55.7 600 грн
68 225021-3 Клиноподібний ремінь 6-355 51 грн
69 221194-0 Зубчасте колесо 42 358 грн
70 253312-2 Шайба 12 5 грн
72 343165-8 Захисний кожух для ременя 97 грн
73 911261-6 Гвинт M5X40 10 грн
400 794135-4 ABRASIVE BELT 100X610 WA80 0 грн
401 342332-2 Опора 93 грн
403 122297-2 Вузол мішка для пилу 427 грн