Найдено 75 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 226551-7 Зубчасте колесо 12 нова модель 217 грн
0 421648-9 76 грн
0 153291-3 Зубчасте колесо 43 нова модель 570 грн
1 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
2 416496-9 Кожух ручки 182 грн
3 665883-1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 497 грн
3 666226-0 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-5.0 0 грн
4 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
5 651284-9 Вимикач SGEL115CDY-6 172 грн
5 650230-9 SWITCH TGL115CDT-2 0 грн
6 150981-9 Корпус двигуна 789 грн
7 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
8 416495-1 Захисний кожух для ременя 166 грн
9 222147-2 Ведучий ролик 10-24.1 230 грн
10 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33 грн
11 191963-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 76 грн
13 266466-6 Самонарізний гвинт 5x45 17 грн
14 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15 грн
14 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
16 416497-7 Насадка пилососа 42 грн
17 213415-4 Кільце круглого перетину 28 13 грн
18 266069-6 Самонарізний гвинт 4x45 17 грн
20 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
21 266203-8 Самонарізний гвинт CT 4X 13 грн
22 317018-7 Кришка колектора для пилу 460 грн
23 416494-3 Сепаратор 41 грн
24 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
25 241662-7 Вентилятор 80 95 грн
27 317021-8 Напівкорпус повітряного фільтра 450 грн
28 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 128 грн
29 240013-1 Вентилятор 84 52 грн
30 516783-7 Якір у зборі 220-240V 2283 грн
31 416498-5 Обтічник 41 грн
32 681649-1 Ізоляційна прокладка 20 грн
34 267715-4 Затисна шайба 18 нова модель 13 грн
35 596193-4 Статор у зборі 220-240V 1058 грн
36 225081-5 Ремінь 143 грн
37 931503-2 Шестигранна гайка M10 13 грн
38 222148-0 Ведучий ролик 11-55.6 275 грн
40 317020-0 Кришка редуктора 175 грн
41 153291-3 Зубчасте колесо 43 нова модель 570 грн
42 150979-6 Рама 2547 грн
44 150846-5 Захист кромок 110 грн
45 211131-2 Шарикопідшипник 6001DDW 114 грн
46 162199-0 Ведучий ролик 623 грн
47 252087-0 Шестигранна гайка M12-19 33 грн
48 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
49 344622-9 Захисний ковпак 93 грн
50 163398-7 Опора ролика 646 грн
51 233235-0 Пружина стиснення 12 17 грн
52 231819-8 Поворотна пружина 4 14 грн
53 321980-0 Опорний штифт 41 грн
54 323829-0 Вал натяжного ролика 138 грн
55 253922-5 Захисний ковпачок 12 17 грн
56 150978-8 Вузол натяжного ролику 455 грн
58 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
59 911118-1 Гвинт M4x12 5 грн
60 344623-7 Шайба натягу 25 грн
61 421093-8 81 грн
62 416499-3 Передня ручка 163 грн
64 226551-7 Зубчасте колесо 12 нова модель 217 грн
65 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
67 859611-6 Фірмова табличка з основними характеристиками 940 33 грн
68 231225-7 Пружина стиснення 16 14 грн
69 267323-1 Шайба 16 5 грн
70 251815-0 Установочий гвинт M6x25 33 грн
1001 794135-4 ABRASIVE BELT 100X610 WA80 0 грн
1002 122562-9 Вузол мішка для пилу 444 грн
1003 821551-8 969 грн
1004 837652-2 INNER TRAY 280 грн
1005 800X24-8 9403J INDICATION LABEL 0 грн
1006 800X25-6 9403J PLASTIC CASE LABEL 0 грн
5001 654575-7 Контактна колодка 66 грн
5002 645142-9 Конденсатор протиперешкодного фільтра, нова модель 33 грн
5003 652257-5 Затискна шайба 5 грн