Найдено 137 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 251814-2 Гвинт M6x18 31 грн
2 262040-8 Гумове кільце 6 10 грн
3 224248-2 Фланець 60 151 грн
4 257123-7 Кільце 15 (для 25.4 мм) 76 грн
5 315944-4 Опора 319 грн
6 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
7 343365-0 Направляюча пластина 15 грн
8 263018-4 Штифт уретановий 6 31 грн
9 911136-9 Гвинт M4X20 5 грн
10 315945-2 Колодка 112 грн
11 912107-9 Гвинт з потайною голівкою M4x8 5 грн
12 343370-7 Важіль 39 грн
13 911242-0 PAN HEAD SCREW M5X25 0 грн
14 343375-7 Фіксатор 25 грн
15 163260-6 Підпора 720 грн
16 256653-5 Штифт 15 63 грн
17 924326-5 Барашковий гвинт M6X20 27 грн
18 231005-1 Пружина стиснення 7 10 грн
19 151244-6 Плита основи 644 грн
20 321985-0 Різьбовий стержень 125 грн
21 253214-2 Шайба 9 10 грн
22 315946-0 Тримач трубки 221 грн
24 911112-3 PAN HEAD SCREW M4X10 0 грн
25 163261-4 Ручка 60 240 грн
26 911116-5 Гвинт M4x12 5 грн
27 421313-0 Гумовий ущільнення 11 грн
28 343366-8 Бокова підпора 29 грн
30 163280-0 Стопор полотна 53 грн
31 322170-8 Тримач ножа 58 грн
33 924211-2 Барашковий гвинт M5X12 11 грн
34 942101-7 Пружинна шайба 5 5 грн
35 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
36 164878-6 Тримач стопора 101 грн
37 231098-8 Пружина стиснення 6 5 грн
39 921321-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X16 10 грн
40 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
41 164877-8 Передній Тримач 68 грн
42 154353-0 Середній Тримач 1152 грн
44 951151-1 Пружинний штифт 5-12 12 грн
45 922341-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
46 154360-3 Вузол корпуса 1056 грн
47 231418-6 Пружина стиснення 9 12 грн
48 924436-8 Барашковий гвинт M8X25 20 грн
49 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
50 913306-6 Гвинт 6X8 9803 4 грн
52 221419-2 Регулювальний вал 259 грн
53 315943-6 Тримач 144 грн
55 271276-8 Ручка регулювання 45 164 грн
56 912117-6 Гвинт з потайною голівкою M4x12 5 грн
57 651414-2 Вимикач ST115A-39 115 грн
58 652101-6 Шестигранна гайка M12 2 грн
59 652061-2 Шайба 12 2 грн
60 343369-2 Плата вимикача 48 грн
61 911106-8 Гвинт M4x8 5 грн
62 652109-0 Шестигранна гайка M12 29 грн
66 924336-2 Барашковий гвинт M6X25 27 грн
67 343371-5 Пластина 25 грн
68 911211-1 Гвинт M5x12 12 грн
69 262502-6 Гумова втулка 6 11 грн
70 154361-1 Плита основи 1919 грн
71 331296-5 Трубка 16 259 грн
75 154350-6 Тримач супорту 960 грн
76 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
80 911131-9 PAN HEAD SCREW M4X18 0 грн
81 315947-8 Корпус редуктора 325 грн
82 221357-8 Шестірня 11 268 грн
83 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 74 грн
84 343364-2 Тримач підшипника 48 грн
85 241650-4 FAN 57 0 грн
86 511588-0 Якір у зборі 220V 1288 грн
87 410854-1 Обтічник 25 грн
88 911576-1 Гвинт M4x50 14 грн
89 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 71 грн
90 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
91 221356-0 Пласке конічне зубчасте колесо 36 513 грн
92 321986-8 Втулка 102 грн
93 962151-6 Запобіжне кільце R-32 12 грн
94 211144-3 BALL BEARING 6201LLB 0 грн
94 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 90 грн
95 152303-9 Вузол корпуса підшипника 290 грн
96 911121-2 Гвинт M4X14 5 грн
97 150020-5 Захисний кожух для колеса 94 грн
99 256153-5 Штифт 3 6 грн
100 254002-0 Шпонка 3 12 грн
101 321983-4 Шпиндель 285 грн
102 792731-2 Діамантовий пильний диск 80-325N 4393 грн
103 224247-4 Фланець 30 74 грн
104 253111-2 Шайба 6 10 грн
105 251609-3 Гвинт M6 13 грн
108 343368-4 Пластина тримача (права) 68 грн
112 343383-8 Пластина 20 грн
114 164866-3 Пластина тримача (ліва) 106 грн
115 343373-1 Фіксатор 20 грн
116 154357-2 Вузол вала 576 грн
117 687039-6 STRAIN RELIEF 0 грн
118 687669-3 STRAIN RELIEF 0 грн
119 666333-9 POWER SUPPLY CORD 1.00-3-2.5 0 грн
120 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
121 164862-1 Кришка корпусу двигуна 57 грн
122 191628-6 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-65 89 грн
123 643550-8 Ковпачок тримача щітки 5-8 16 грн
124 157667-6 Корпус двигуна 1487 грн
125 681000-5 Ізоляційна прокладка 2 грн
126 855696-0 NAME PLATE 9803 0 грн
127 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
128 410855-9 Коробка під`єднань 9803 29 грн
129 911536-3 Гвинт M4X20 5 грн
130 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
132 664185-2 POWER SUPPLY CORD AWG#18-2-.26 0 грн
134 521573-5 Статор у зборі 220V 327 грн
135 213001-1 Ущільнення 7 27 грн
136 210025-8 Шарикопідшипник 627LLB 62 грн
138 922101-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 грн
139 941051-3 Пласка шайба 4 5 грн
140 231442-9 Пружина стиснення 13 8 грн
141 343522-0 Опора інструменту 20 грн
142 911107-6 PAN HEAD SCREW M4X8 0 грн
143 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 5 грн
144 913106-4 Установочий гвинт M4X8 10 грн
145 253109-9 Шайба 12 4 грн
146 816195-7 SCALE LABEL 0 грн
400 257145-7 RING 15 (FOR 16MM) 0 грн
400 257122-9 RING 15 (FOR 25MM) 0 грн
400 257124-5 RING 15 (FOR 20MM) 0 грн
400 257120-3 RING 15 (FOR 19MM) 0 грн
401 911109-2 Гвинт M4x8 5 грн
402 911201-4 Гвинт M5X8 2 грн
404 321982-6 STOPPER PIN 0 грн
405 343363-4 PLATE 0 грн
406 794370-4 Шліфувальний брусок для 9803 343 грн
406 A-24642 Точильний камінь 100-600 226 грн
407 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
408 781202-4 Ключ затяжний 10-13 27 грн
409 224062-6 FLANGE 30 0 грн
410 257617-2 SLEEVE 15 0 грн
411 343523-8 TOOL REST L 0 грн
900 682511-3 Ізоляційне кільце 12 грн