Найдено 63 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 122329-5 Вузол мішка для пилу 388 грн
2 410602-8 Затискач 10 грн
3 666053-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.0 0 грн
4 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
5 645190-8 Шумоглушник 78 грн
6 651232-8 Вимикач SGEL206C нова модель 248 грн
6 651225-5 SWITCH SGEL215C 0 грн
7 159773-3 Корпус двигуна лівий 1532 грн
8 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
9 211064-1 Шарикопідшипник 6000 65 грн
10 253758-2 Шайба 10 5 грн
11 221749-1 Зубчасте колесо 67 434 грн
12 256101-4 Штифт 3 11 грн
13 253310-6 Шайба 10 2 грн
14 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5 грн
16 152384-3 Щит підшипника 209 грн
17 241856-4 Вентилятор 72 111 грн
18 343356-1 Пилозахисна кришка 34 грн
19 222122-8 Ведучий ролик 10-38.3 нова модель 297 грн
20 911143-2 Гвинт M4x22 5 грн
21 253139-0 Розпірна шайба 8 12 грн
22 210002-0 Шарикопідшипник 608LH 137 грн
23 221786-5 Зубчасте колесо 11 395 грн
24 211019-6 Шарикопідшипник 626 88 грн
25 286026-8 Ковпачок 18 27 грн
26 222121-0 Ведучий ролик 10-22.1 (лівий) нова модель 264 грн
27 855842-5 NAME PLATE 9901 0 грн
28 911209-8 PAN HEAD SCREW M5X10 0 грн
29 181030-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-100 74 грн
30 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 31 грн
31 267323-1 Шайба 16 10 грн
32 231225-7 Пружина стиснення 16 13 грн
34 251815-0 Установочий гвинт M6x25 31 грн
35 225064-5 Ремінь 8-269 172 грн
36 410787-0 Захисний кожух для ременя 135 грн
37 911243-8 Гвинт M5X25 12 грн
38 522643-3 Статор у зборі 220V 346 грн
39 210005-4 Шарикопідшипник 608DDW 62 грн
40 253778-6 FLAT WASHER 8 0 грн
41 518618-8 Якір у зборі 220V 1920 грн
42 241833-6 Вентилятор 70 143 грн
43 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 71 грн
47 232092-3 Пласка пружина 20 грн
48 911263-2 Гвинт M5x40 12 грн
50 253981-9 Захисний ковпачок 10 14 грн
51 152319-4 Вузол натягувального ролика 272 грн
53 163257-5 Опора ролика 133 грн
54 321979-5 Вал натяжного ролика 55 грн
55 912131-2 COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X18 0 грн
56 343353-7 Захисна пластина 164 грн
57 231033-6 Пружина стиснення 11 16 грн
58 168157-4 Ведучий ролик 682 грн
59 267728-5 Захисний ковпачок 10 14 грн
60 157669-2 Корпус двигуна (правий) 590 грн
61 321980-0 Опорний штифт 39 грн
62 411594-4 Башмак 13 грн
63 343355-3 Сталева пластина 45 грн
64 423149-3 Коркова пластина 51 грн
65 155873-7 Вузол захисного екрану для ребер 63 грн
66 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
66 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
67 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
400 794121-5 ABRASIVE BELT 76X533 WA80 0 грн