Найдено 83 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 122548-3 Мішок для пилу 258 грн
2 266119-7 TAPPING SCREW FLANGE PF 4X25 0 грн
2 266374-1 Самонарізний гвинт 4x25 10 грн
3 222144-8 Ведучий ролик 8.5-45.1 227 грн
4 210005-4 Шарикопідшипник 608DDW 62 грн
5 226494-3 Зубчасте колесо 6 164 грн
6 212009-2 Голчатий роликопідшипник 509 71 грн
7 416420-2 Кронштейн 119 грн
8 153252-3 Зубчасте колесо 31 446 грн
9 253758-2 Шайба 10 5 грн
10 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 74 грн
11 651285-7 Вимикач 161 грн
11 650232-5 SWITCH TGL215CDT-1 0 грн
12 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 31 грн
13 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
13 665394-6 Кабель живлення 1,0-2-2,5 226 грн
14 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
14 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
15 266121-0 Самонарізний гвинт PF 10 грн
15 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
16 416418-9 Обтічник 39 грн
17 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 14 грн
17 266114-7 TAPPING SCREW FLANGE PF 4X60 0 грн
18 633393-6 Статор 220-240V 422 грн
19 931202-6 Шестигранна гайка M5 5 грн
20 150958-4 Корпус двигуна (L) 676 грн
21 233219-8 Пружина стиснення 6 5 грн
23 911252-7 Гвинт M5X30 12 грн
24 859230-8 NAME PLATE 9911 0 грн
25 643550-8 Ковпачок тримача щітки 5-8 16 грн
26 191940-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 76 грн
27 643922-7 Тримач щітки 51 грн
28 416416-3 Пластина крильчатки 51 грн
29 241660-1 Вентилятор 68 232 грн
30 252153-3 Шестигранна гайка M6-10 12 грн
31 344584-1 Пластина 24 грн
32 225079-2 Ремінь 6-300 72 грн
33 183021-8 Кожух ременевої передачі 142 грн
35 267177-6 Шайба 12 16 грн
36 253865-1 Шайба 8 16 грн
37 422032-1 Гумова втулка 29 31 грн
38 316971-4 Ведучий ролик 172 грн
39 252154-1 Шестигранна гайка M8-13 14 грн
40 253077-6 Шайба 6 5 грн
41 210022-4 Шарикопідшипник 626DDW 68 грн
42 210023-2 Шарикопідшипник 627DDW 62 грн
43 253823-7 Шайба 7 12 грн
44 681658-0 Ізоляційна прокладка нова модель 39 грн
45 517243-2 Якір у зборі 220-240V 1113 грн
46 240008-4 Вентилятор 60 45 грн
47 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 77 грн
48 182982-9 Корпус двигуна (правий) 371 грн
50 416419-7 Башмак 168 грн
52 345503-0 98 грн
53 233221-1 Пружина стиснення 12 12 грн
54 231038-6 Пружина стиснення 6 12 грн
55 819063-3 Етикетка MAKITA 39 грн
56 344585-9 Важіль 63 грн
57 150837-6 Тримач ролика 185 грн
58 267731-6 Захисний ковпачок 4 16 грн
59 416417-1 Ролик 23 грн
60 265059-6 Гвинт з заточкою M4 31 грн
61 323776-5 Вісь ролика 76 грн
62 152585-3 Натягувальний ролик 149 грн
63 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
64 631678-4 Контролер 718 грн
66 344703-9 Опора заземлення 31 грн
67 344701-3 Пластина заземлення 10 грн
1001 794551-0 ABRASIVE BELT 76X457 WA80 0 грн
1001 192691-2 ABRASIVE BELT SET(60,100,150) 0 грн
1001 193957-3 ABRASIVE BELT SET 0 грн
1002 824982-0 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
1002 821551-8 969 грн
1003 837658-0 INNER TRAY 0 грн
1003 824732-3 INNER TRAY 0 грн
1003 837721-9 INNER TRAY 0 грн
1004 800X32-9 9911J INDICATION LABEL 0 грн
1005 800X33-7 9911J PLASTIC CASE LABEL 0 грн
5002 645190-8 Шумоглушник 78 грн
5002 645146-1 Шумоглушник 29 грн
5003 652259-1 Затискна шайба 2 грн
5006 824594-9 INNER TRAY 0 грн
5007 824605-0 Валіза ПВХ 34980 грн