Найдено 220 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 0736289980 Наклейка з інструкціями 25 грн
1 810451-7 CAUTION LABEL 0 грн
2 808139-1 BHX2500 MODEL NO.LABEL 0 грн
2 6659500200 Захисна наклейка BHX2500 97 грн
3 6609513200 Наклейка з інструкціями 71 грн
3 810450-9 CAUTION LABEL 0 грн
4 273665-3 GRIP 0 грн
4 6655500000 Ручка 2704 146 грн
5 638640-0 Вимикач 151 грн
6 6651500500 Важіль фіксатора BHX2500 39 грн
6 424182-8 FRICTION RUBBER 0 грн
7 6651014000 Корпус шнека 2 BHX2500 855 грн
7 450958-7 VOLUTE CASE R 0 грн
8 0630029730 Гнучкий трос 143 грн
8 168518-8 Трос керування PB252.4 128 грн
9 6655500300 Важіль ручного керування акселератором 66 грн
9 450960-0 Ричаг газу 194 грн
10 0043605300 Гвинт 11 грн
10 911253-5 Гвинт M5x30 12 грн
11 240113-7 Крильчатка 278 грн
12 0043606200 Гвинт M6x20 11 грн
12 265584-7 HEX SOCKET HEAD BOLT M6x20 WR 0 грн
13 125533-5 Корпус 634 грн
14 452216-7 CRUISE LEVER 0 грн
14 6655500100 Важіль лопаті BHX2500 62 грн
15 6655500200 Пружина для важеля 31 грн
15 234314-7 COMPRESSION SPRING 7 0 грн
16 0150049840 Самонарізний гвинт 4x16 10 грн
16 266870-9 TAPPING SCREW (4X16) 0 грн
17 0150059800 Самонарізний гвинт 5x16 10 грн
17 265878-0 TAPPING SCREW BT 5X16 0 грн
18 6601503400 Зовнішній замок для валізки 34 грн
19 6601502705 PROTECTOR 0 грн
19 6601502704 Протектор, нова модель 201 грн
20 6601503500 Кругла гумова прокладка 20 грн
21 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
21 6601503201 Шурупокрут 59 грн
21 0043604253 SCREW ASSEMBLY M4X25(W,SW) 0 грн
23 267394-8 FLAT WASHER 5 0 грн
23 0031205003 Шайба 4 грн
24 6601503001 Пружина 51 грн
24 233536-6 TORSION SPRING 5 0 грн
25 268230-1 ROD 4 0 грн
25 6601503100 Вал 27 грн
27 450964-2 PLUG COVER 0 грн
27 6656500100 Кришка заглушки 62 грн
28 424181-0 OIL GUARD 0 грн
28 5926501600 Масляна ізоляція BHX2500 131 грн
29 125472-9 Кришка паливного бака 185 грн
30 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
30 0140049770 Гвинт М4х16 (W, SW) ВНХ2500 14 грн
31 810455-9 Попереджувальна наклейка 11 грн
31 6249501501 Ремінь 95 грн
32 158911-4 TUBE COMPLETE 0 грн
32 0851189950 Паливопровід 212 грн
33 345920-4 Хомутик для шлангу 6 грн
34 163447-0 Паливний фільтр 158 грн
36 0031005003 Шайба 4 грн
37 450988-8 FUEL TANK 0 грн
37 6653500000 Паливний бак 588 грн
38 452630-7 Кришка двигуна BHX2500 421 грн
39 266813-1 Болт М5х16 14 грн
39 266494-1 Гвинт M5x16 (w,sw) 10 грн
39 922223-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 7 грн
40 140023-7 Кришка кривошипу, компл. 194 грн
41 168401-9 Свічка запалення 270 грн
42 162275-0 Ущільнювальна кришка циліндра 69 грн
43 125914-3 Блок циліндру 1178 грн
43 5921011001 CYLINDER BLOCK SET 0 грн
43 5921011002 CYLINDER BLOCK SET 0 грн
43 5921011000 Блок циліндра 3997 грн
44 424201-0 Контрольний клапан 44 грн
45 325666-8 Грузик 34 грн
46 424202-8 Маслопровід 88 грн
47 282020-8 Хомутик для шлангу 5 грн
48 922217-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 12 грн
48 0119059510 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x14 4 грн
49 162274-2 Прокладка кришки кулачкового приводу 69 грн
50 318443-5 Кришка кулачкового приводу 106 грн
51 0043605140 Гвинт M5x14 13 грн
52 213591-4 O RING 14 0 грн
52 0240139950 Кільце круглого перетину 24х6 39 грн
53 922213-2 Гвинт М6х12 5 грн
53 0043605120 Гвинт М5х12 ВНХ2500 10 грн
54 140813-8 Маслопровід 97 грн
55 5926501700 Індикатор рівня оливи 56 грн
55 452610-3 Масляний щуп 45 грн
56 424343-0 Ущільнення 14 грн
57 452047-4 кришка 54 грн
58 162276-8 Ущільнювач корпусу 78 грн
59 346083-9 Кабельний ввод 69 грн
60 318440-1 Пластина тримача 69 грн
61 922112-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 грн
62 318442-7 Корпус бака для масла 185 грн
63 0119059870 Гвинт 10 грн
64 195145-8 Комплект кілець поршня 387 грн
65 233976-8 Скоба 24 грн
66 318441-9 Поршень циліндра 493 грн
67 257781-9 Поршневий палець 63 грн
68 213147-3 Радільне ущільнення 12 48 грн
69 267400-9 Шайба 23 34 грн
70 254040-2 Шпонка 3 35 грн
71 188608-1 CRANKSHAFT ASSEMBLY 0 грн
71 5922003000 Вузол кривошипу 2298 грн
71 135539-5 Колінвал 892 грн
72 213148-1 Радільне ущільнення 10 43 грн
72 213769-9 OIL SEAL 10 0 грн
73 125554-7 Важіль перемикача 194 грн
74 256865-0 Шток 2,5 20 грн
75 325668-4 Фіксатор пружини 34 грн
76 234108-0 Пружина стистення 9 27 грн
77 256200-2 Штифт 5 14 грн
78 326367-1 Впускний клапан 122 грн
78 325670-7 Впускний клапан 230 грн
79 325669-2 Випускний клапан 230 грн
80 424200-2 Шайба 4131 27 грн
81 125552-1 Вузол кулачкового приводу 598 грн
82 268238-5 Штифт 5 27 грн
83 268239-3 Штифт 4 11 грн
84 313169-4 Важіль кулачка 88 грн
85 125917-7 Кришка стартера, компл. 485 грн
86 168483-1 Шкив 54 грн
87 266585-8 Винт 5х12 54 грн
88 325923-4 Поворотна ручка 27 грн
89 451938-6 Хомут 34 грн
90 451937-8 Катушка 151 грн
91 232258-5 Спіральна пружина 158 грн
92 424319-7 Ручка стартера 106 грн
93 444019-3 Шнур стартера 44 грн
94 6659503300 Етикетка 63 грн
94 893304-5 MAKITA LOGO LABEL 0 грн
94 819328-3 MAKITA LOGO LABEL 0 грн
96 5923504700 Ізоляційний ущільнювач 12 грн
96 413120-5 Ізоляційний ущільнювач 14 грн
97 125916-9 Ізолятор PB252.4 163 грн
97 5923018000 INSULATOR ASSY 0 грн
97 5923013000 Ізолюючий елемент 222 грн
98 325934-9 Винт 40 грн
99 0119059870 SOCKET HEAD BOLT M5X18 14 грн
99 922228-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 6 грн
100 413138-6 Ущільнення карбюратора 27 грн
102 168641-9 CARBURETOR 0 грн
102 5926022001 Карбюратор BHX2500 new 1076 грн
103 5936025010 BODY ASSEMBLY-PUMP 0 грн
103 140808-1 Корпус насосу карбюратора PB252.4 633 грн
103 5926002140 Корпус насоса 1217 грн
104 352010-6 Внутрішнє окно 44 грн
105 442154-1 Діафрагма ЕМ2500 77 грн
106 168574-8 Діафрагма ЕМ2500 561 грн
106 168620-7 Діафрагма 209 грн
107 140438-8 Корпус повітропроводу 421 грн
108 424314-7 Праймер ЕМ2500 113 грн
109 346270-0 Кришка праймера ЕМ2500 113 грн
110 266582-4 Винт 3*24 34 грн
111 266581-6 Винт М3*8 34 грн
112 325922-6 Шарнір 123 грн
113 413140-9 Шайба 63 грн
114 257964-1 Стопорне кільце Е3 63 грн
115 234183-6 Компресійна пружина 78 грн
116 213538-8 Кільце 2 ЕМ2500 44 грн
117 326027-5 JET 0 грн
117 5196002020 Сопло, нова модель 246 грн
117 5256065010 JET 0 грн
118 442155-9 Ущільнення помпи 78 грн
119 168575-6 Діафрагма ЕМ2500 151 грн
120 345918-1 Хомутик для шлангу 12 грн
121 422041-0 Трубка сапуна 54 грн
122 5933502100 Трубка 57 грн
122 422070-3 Трубка PB252.4, BHX2501 40 грн
123 125468-0 Пластина фільтру 510 грн
124 451925-5 Підсос 27 грн
125 213540-1 Кільце 15 15 грн
126 140814-6 Пластина повітряного фільтра 158 грн
127 424316-3 Клапан 68 грн
127 5923502400 Контрольний клапан (1) 90 грн
128 213539-6 Кільце 14 14 грн
129 451924-7 Клапанна пластина 27 грн
130 424315-5 Клапан 63 грн
131 168577-2 Ущільнення 11 грн
132 168576-4 Пластина 151 грн
133 443140-5 Елемент повітряного фільтра 54 грн
134 443141-3 Елемент повітряного фільтра 34 грн
135 450561-4 Кришка повітряного фільтра нова модель 63 грн
136 266470-5 #ИМЯ? 0 грн
136 266495-9 Гвинт M5X14 2 грн
136 266809-2 Винт М5х14 11 грн
137 265188-5 Шурупокрут 27 грн
138 345919-9 Ущільнювальна пластина 34 грн
139 423376-2 Ущільнювач 6 грн
140 450560-6 Повітряна заслонка 27 грн
141 266440-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
142 5923014001 Глушник 624 грн
142 168643-5 Глушник PB252.4 115 грн
143 5923008011 Іскрозахисний пристрій 182 грн
143 324980-9 Іскрозахисний пристрій 212 грн
144 168593-4 Прокладка глушника 120 грн
145 5927010000 Дріт 1 BHX2500 78 грн
145 638709-0 Провод PB252.4 48 грн
146 638710-5 Провід 2 PB7600.4 41 грн
147 424105-6 Наконечник запальної свічки 34 грн
148 324891-8 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 5 грн
149 5927012011 Котушка запалювання, нова модель 1814 грн
149 168501-5 Якір магнето 1099 грн
150 0119049970 Гвинт 13 грн
150 0043704200 Гвинт M4x20 12 грн
150 922138-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником M4x20 84 грн
151 265577-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x16 12 грн
152 318702-7 Маховик 712 грн
152 5927500200 Ротор 1515 грн
153 6659500901 PIPE 0 грн
153 6659500900 PIPE 530 грн
153 451752-0 NOZZLE 0 грн
154 450966-8 Кінцева трубка 11220 грн
156 324961-3 Впускний патрубок 20 грн
156 5923504600 INTAKE PIPE 0 грн
157 0062610101 O RING 0 грн
157 213078-6 Кільце круглого перетину 10 AF505 5 грн
1001 194717-6 BOX WRENCH SET 110 грн
5001 140352-8 HOSE CLAMP 0 грн
5001 6609508500 Затискач шлангу 92 грн