Найдено 88 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 188207-9 Корпус перемикача 461 грн
2 266048-4 Самонарізний гвинт 4x40 13 грн
3 266091-3 Самонарізний гвинт 4x50 13 грн
4 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
5 442138-9 Ущільнення 20 грн
6 214031-5 Підшипник ковзання 4 14 грн
7 232207-2 Пласка пружина 17 грн
8 256117-9 Штифт 4 14 грн
9 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
11 345240-6 Лінійна направляюча 54 грн
13 153338-3 Кришка корпусу редуктора 640 грн
14 631744-7 Блок освітлення 191 грн
15 689070-8 Тепловідвід 68 грн
16 911006-2 Гвинт M3x8 5 грн
17 232152-1 Пласка пружина 41 грн
18 419613-0 Кнопка відключення 62 грн
19 650584-4 Перемикач BJV140/180RF 1342 грн
20 233118-4 Натискна пружина 4 6 грн
21 419754-2 Важіль перемикача 32 грн
22 324233-6 Захисна скобка 34 грн
23 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
24 643838-6 Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 49 грн
26 268090-1 Штифт 4 37 грн
27 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
28 310134-4 Направляюча повзуна 453 грн
29 231659-4 Поворотна пружина 6 33 грн
30 419820-5 Фіксатор 70 грн
31 265026-1 Гвинт М4 41 грн
32 310135-2 Фіксуючий штифт 60 грн
33 421817-2 Пилозахисна кришка 13 грн
34 962068-3 Запобіжне кільце R-18 13 грн
35 165326-8 Повзун 617 грн
36 231660-9 Поворотна пружина 15 33 грн
37 310136-0 Тримач полотна 306 грн
38 188208-7 Комплект деталей корпусу двигуна (правий + лівий) 151 грн
40 862966-0 Фірмова табличка з основними характеристиками BJV1 2 грн
41 638504-8 Скоба (верхня) компл. 76 грн
42 638373-7 Радіальний підшипник 206 грн
43 619206-5 Якір 622 грн
44 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
45 212014-9 Голчатий роликопідшипник 407 260 грн
46 265353-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 17 грн
47 153336-7 Ексцентрик 112 грн
48 313108-4 Перекидна пластина 209 грн
49 158168-7 Зубчаста передача 612 грн
50 345235-9 Упорна пластина 56 грн
51 253877-4 Шайба 8 14 грн
52 266050-7 Самонарізний гвинт 4x30 13 грн
53 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
54 417839-8 Пластина ущільнювача 14 грн
55 286032-3 Ковпачок 5 15 грн
56 233139-6 Пружина стиснення 3 13 грн
57 272244-4 Перекидний перемикач 17 72 грн
58 268063-4 Штифт 4 13 грн
59 158169-5 Корпус передачі 474 грн
60 252171-1 Квадратна гайка M5-8 5 грн
61 421816-4 Ущільнювач 13 грн
62 153334-1 Вузол тримача ролика 349 грн
64 191971-3 Комплект вугільних щіток 84 грн
65 643807-7 Ковпачок тримача вугільної щітки 15 грн
66 232208-0 Пласка пружина 17 грн
67 922226-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14 грн
68 345237-5 Кривошипий Диск 17 грн
69 317565-8 Плита основи 336 грн
70 912107-9 Гвинт з потайною голівкою M4x8 5 грн
71 345238-3 Плита основи 100 грн
1001 415524-7 Захисна насадка від сколювання стружки 29 грн
1002 417852-6 70 грн
1003 417853-4 Всмоктувальний патрубок 29 грн
1004 A-85737 Пилка до лобзика 5 шт. B-22 128 грн
1005 A-85628 Пилка до лобзика 5 шт. B-10 166 грн
1006 A-85793 Пилка до лобзика 5 шт. BR-13 115 грн
1007 783202-0 Шестигранний ключ 4 14 грн
1008 ***DC18RC DC18RC FAST CHARGER 0 грн
1008 ***DC18RA DC18RA FAST CHARGER 0 грн
1008 837639-4 INNER TRAY 280 грн
1009 193533-3 0 грн
1010 824775-5 Валіза для транспортування 1105 грн
1010 141486-0 PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 0 грн
1011 804931-3 Наклейка BJV180RF 2 грн
1011 821550-0 842 грн
1011 805621-1 BJV180Z TOOL LABEL 0 грн
1011 804932-1 BJV180RFE TOOL LABEL 0 грн
1012 450128-8 14 грн
1013 800M96-7 BJV180RFJ INDICATION LABEL 0 грн
1013 800M98-3 BJV180ZJ INDICATION LABEL 0 грн
1014 800M97-5 BJV180RFJ PLASTIC CASE LABEL 0 грн
1014 800M99-1 BJV180ZJ PLASTIC CASE LABEL 0 грн