Найдено 124 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 183224-4 Корпус перемикача 499 грн
2 411478-6 Кнопка відключення 18 грн
3 911268-2 Гвинт M5x45 12 грн
4 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
5 231026-3 Пружина стиснення 4 5 грн
6 416533-9 Важіль відключення 39 грн
7 256098-7 Штифт 5 16 грн
8 643828-9 Термінал 69 грн
8 643955-2 Клема 112 грн
9 651988-3 Вимикач 356 грн
10 416534-7 Важіль перемикача 39 грн
12 416639-3 Кришка корпусу двигуна 70 грн
13 851941-1 Ідентифікаційна етикетка BLS820S 15 грн
14 643946-3 Тримач щітки 39 грн
15 643945-5 Тримач щітки 39 грн
16 194435-6 Вугільні щітки СВ-441, нова модель 91 грн
17 643941-3 Ковпачок тримача 62 грн
18 416909-0 Корпус двигуна 297 грн
19 266209-6 Самонарізний гвинт 4x60 15 грн
22 210023-2 Шарикопідшипник 627DDW 62 грн
23 632828-4 Радіальний підшипник 447 грн
24 416907-4 Обтічник 38 грн
25 519059-1 Якір у зборі 24 В 595 грн
26 344681-3 Фіксатор шпинделя 35 грн
27 233084-5 Пружина стиснення 6 10 грн
28 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 121 грн
29 419277-0 Сопло пилозбірника 39 грн
30 213460-9 Кільце круглого перетину 35 16 грн
31 819003-1 Етикетка MAKITA 6 грн
32 416905-8 Втулка 17-23 15 грн
33 231644-7 Поворотна пружина 28 51 грн
35 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 5 грн
36 266061-2 Самонарізний гвинт.4X8 2 грн
37 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
38 416536-3 Тримач ключа 39 грн
39 188079-2 Захисний кожух для пиляльного полотна, нова модель 1056 грн
39 183097-5 Корпус пильного полотна 2116 грн
40 265551-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 11 грн
41 253804-1 Шайба 6 12 грн
42 257163-5 Кільце 6 31 грн
43 344776-2 Шарнірна пластина 53 грн
44 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
47 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 77 грн
48 226512-7 Зубчасте колесо 60 221 грн
49 257011-8 Кільце 12 16 грн
50 317193-9 Щит підшипника 136 грн
51 211129-9 Шарикопідшипник 6201DDW 137 грн
52 323798-5 Шпиндель 250 грн
53 285694-4 Сепаратор шарикопідшипника 58 20 грн
54 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
55 224363-2 Внутрішній фланець 45 160 грн
56 224362-4 Зовнішній фланець 45 110 грн
57 266733-9 Болт шестигранний M6x16 20 грн
58 345410-7 Пластина 91 грн
59 344641-5 Центральний кожух 62 грн
60 265473-6 Гвинт з шестигранною голівкою M6X14 14 грн
61 265008-3 Гвинт M5 39 грн
62 344639-2 Центральна шайба 31 грн
63 231934-8 Спиральна пружина 26 62 грн
64 416908-2 Захисний ковпак 230 грн
64 419435-8 SAFETY COVER 0 грн
65 267136-0 Шайба 5 16 грн
66 911233-1 Гвинт M5x20 12 грн
67 911118-1 Гвинт M4x12 5 грн
68 416006-2 Важіль 100 51 грн
69 252144-4 Шестигранна гайка M10-17 78 грн
70 231266-3 Пружина стиснення 5 12 грн
71 253024-7 Шайба 10 12 грн
72 267196-2 Шайба 10 44 грн
73 264005-6 Шестигранна гайка M10-17 27 грн
74 265381-1 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 11 грн
75 271601-3 Ручка 20 16 грн
76 213021-5 Кільце круглого перетину 5 12 грн
77 322338-6 Стопорний штифт 34 грн
79 151655-5 Вузол кронштейна 403 грн
80 266221-6 Болт M10 29 грн
81 256761-2 Штифт 5 8 грн
82 922557-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 22 грн
83 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
84 416355-7 Пластинка індикатору 5500S 20 грн
86 317251-1 Додатковий кронштейн 346 грн
87 323888-4 Вал 16-100 LS800D/BLS820S 39 грн
88 317250-3 Паралельна підпора 538 грн
89 265489-1 Гвинт з шестигранною головкою M6x25 10 грн
89 921341-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 4 грн
90 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 39 грн
91 416906-6 Пластина ковзання 51 грн
95 252105-4 Шестигранна гайка M8-13 13 грн
96 253731-2 Шайба 8 12 грн
97 256040-8 Штифт 5 13 грн
98 317197-1 Обертальна опора 720 грн
100 416904-0 Пластинка індикатору 5500S 15 грн
101 231402-1 Пружина стиснення 7 12 грн
102 323741-4 Запірний штифт 31 грн
103 256158-5 Штифт 3 12 грн
104 416450-3 Блокуючий важіль 51 грн
105 273495-2 Ручка 32 75 грн
106 344602-5 Опорна пластина 78 грн
107 344602-5 Опорна пластина 27 грн
109 344646-5 Підпора 62 грн
111 151657-1 Плита основи 1056 грн
113 416972-3 Ковпачок 32 грн
113 286212-1 Ковпачок 20 12 грн
115 816347-0 Пластинка зі шкалою 77 грн
116 921477-5 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X55 21 грн
1001 782223-9 Ключ затяжний 67 грн
1003 323726-0 Тримач 160 92 грн
1005 762001-3 Трикутник 14 грн
1006 122852-0 Вузол мішка для пилу 54 грн
1007 122571-8 Лещата 496 грн
1010 A-86169 Пилка твердосплавна 216x30 мм 1888 грн
1011 192932-6 Додаткова підпора 6204 грн
1012 193739-3 Магазин акумуляторів (3.0A) B2430 8003 грн
2001 ***DC24SC DC24SC BATTERY CHARGER 0 грн
2001 ***DC24SA DC24SA BATTERY CHARGER 0 грн
5001 231043-3 Пружина стиснення 8 2 грн
5002 323906-8 Запірний штифт 8 39 грн
5003 323907-6 Вал 8 125 грн
5004 344806-9 Стопорна пластина 92 грн
5005 345710-5 Фіксаторний важіль 173 грн
5005 344807-7 Блокуючий важіль 230 грн
5006 421589-9 Ковпачок 21 грн
5007 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
5008 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн