Найдено 248 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 B-14124 384 грн
1 177930010N Блок корпусу редуктора 1343 грн
2 XNR0000098 Гвинт М5х20 14 грн
3 065051000N Гвинт M5x10 581 грн
4 065060800N Гвинт M6x8 581 грн
5 108230120N Корпус редуктора 269 грн
6 035600000C Шарикопідшипник 5755 грн
7 140077200N Редуктор в зборі (нова модель) 202 грн
8 175030300N Вісь редуктора 106 грн
9 035600103N Шарикопідшипник 6001LL 9596 грн
10 045002800N Пружинна шайба R-28 766 грн
11 100531111N Тримач полотна 96 грн
12 108031200N Кришка для трави (B) 20 грн
13 177831300N Ковпачок ножа 39 грн
14 174932210N Гайка шестигранна 29 грн
15 045002600N Пружинна шайба R-26 766 грн
16 045001002N Пружинна шайба S-10 383 грн
17 035600001C Шарикопідшипник 6000Z 6230 грн
18 XNR0000350 Ковпачкова гайка 129 грн
19 XNR0000342 Захист для рук 344 грн
19 176045000N GUARD ASS`Y 0 грн
20 XNR0000343 GUARD COMPLETE 0 грн
20 174345800N GUARD COMPLETE 0 грн
20 6118002010 Напрямна 144 грн
21 6118002020 Ущільнювальна пластина 15 грн
21 115043300N PLATE 0 грн
21 L02445300W PLATE 0 грн
22 6118002030 Гвинт М5х20 6 грн
22 XNR0000101 TORX SCREW M5X20 0 грн
23 XNR0000296 З’єднувальний штифт 141 грн
24 XNR0000297 Пружинний штифт 34 грн
25 XNR0000113 Гвинт M6x18 14 грн
26 XNR0000065 Пружинна шайба E-5 11 грн
27 XNR0000182 Корпус муфти 454 грн
28 045001502N Пружинна шайба S-15 11 грн
29 XNR0000059 Шарикопідшипник 200 грн
30 XNR0000075 Пружинна шайба R-35 24 грн
31 XNR0000183 Барабан зчеплення 158 грн
32 XNR0000314 Гумова накладка на ручку 69 грн
33 065053000N Шурупокрут 28 грн
34 XNR0000032 Підкладна шайба 5 M5 12 грн
35 XNR0000304 Бюгельна рукоятка 716 грн
36 174048410N Тримач бюгельної рукоятки 77 грн
37 XNR0000187 Гнучкий вал 3699 грн
38 182420300N Ковпачок гільзи 20 грн
39 102118400N Опора кабелю 15 грн
40 XNR0000326 Гнучкий стержень 1099 грн
41 XNR0000168 З’єднувач вала 289 грн
42 102121100N Привідний вал 202 грн
43 6119522100 Попереджувальна наклейка 29 грн
43 6119522101 LABEL,CAUTION 0 грн
44 XNR0000166 Вузол основної труби 1916 грн
46 XNR0000092 Гвинт M5x8 14 грн
47 XNR0000165 З’єднання корпусу 281 грн
48 XNR0000105 Гвинт М5х30 27 грн
49 XNR0000336 BAND 0 грн
50 XNR0000122 Болт M5x12 21 грн
51 XNR0000185 Захисна Скобка 977 грн
52 XNR0000016 Болт M8x20 14 грн
53 XNR0000057 Шарикопідшипник 213 грн
54 XNR0000293 Кришка підшипника 243 грн
55 XNR0000199 Стійка двигуна 444 грн
56 065052500N Гвинт М5х25 12 грн
57 XNR0000201 Пусковий пристрой 88 грн
58 XNR0000200 Стійка корпусу 104 грн
59 XNR0000234 Гумовий амортизатор 151 грн
60 XNR0000029 Гайка M6 нова модель 11 грн
61 XNR0000131 Тяга дроселя AY 1252 грн
62 XNR0000355 Хомут 67 грн
63 266813-1 Болт М5х16 12 грн
64 318614-4 Корпус повітродувки 342 грн
65 5318500503 Гвинт муфти 67 грн
65 266571-9 Гвинт з буртиком M8x23 0 грн
66 267424-5 Шайба 8 12 грн
67 168563-3 Гирька 165 грн
68 231863-5 Торсійна пружина 9 44 грн
69 265577-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x16 12 грн
70 318611-0 Статор ЕМ4250 246 грн
71 168501-5 Якір магнето 1099 грн
72 0043704200 Гвинт M4x20 12 грн
73 324891-8 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 5 грн
74 424105-6 Наконечник запальної свічки 34 грн
75 638664-6 Кабель 39 грн
76 638665-4 Кабель 43 грн
77 424313-9 Ізоляційне кільце 27 грн
78 345963-6 Затискач для кронштейна 12 грн
79 5929505200 Етикетка з торговою маркою 24 грн
80 451876-2 Кришка заглушки 29 грн
81 266572-7 Гвинт з внутрішнім шестигранником 5 грн
82 5929505400 Табличка з написом "Гак крана" 20 грн
83 0119059780 Гвинт М5х12 ВНХ2500 10 грн
83 266808-4 P.H.SCREW M5X12 WITH WR 0 грн
84 5935500801 Кожух циліндра 96 грн
84 451875-4 Кожух циліндра 290 грн
84 5935500802 CYLINDER COVER 0 грн
84 5935500800 Кожух циліндра 176 грн
85 266440-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
86 0140059962 Гвинт M5x6 12 грн
87 345915-7 Глушник компл. 106 грн
88 168469-5 Глушник 387 грн
89 5923501601 Ущільнювач глушника 99 грн
89 346331-6 Прокладка глушника 24 грн
90 324980-9 Іскрозахисний пристрій 212 грн
91 922223-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 10 грн
91 266494-1 Гвинт M5x16 (w,sw) 10 грн
92 140419-2 Кришка кривошипу, компл. 99 грн
93 162307-3 Ущільнювальна кришка циліндра 43 грн
94 168401-9 Свічка запалення 270 грн
95 5931021000 CYLINDER BLOCK SET 0 грн
95 5931036000 CYLINDER BLOCK SET 0 грн
95 5931005000 Блок циліндра 3524 грн
96 162274-2 Прокладка кришки кулачкового приводу 69 грн
97 318443-5 Кришка кулачкового приводу 106 грн
98 0043605140 Гвинт M5x14 13 грн
99 450565-6 Масляний щуп 63 грн
100 424100-6 Ущільнювач 23 грн
101 282020-8 Хомутик для шлангу 5 грн
102 424202-8 Маслопровід 88 грн
103 325666-8 Грузик 34 грн
104 0119059870 Гвинт 10 грн
105 318612-8 Корпус бака для масла 101 грн
106 162308-1 Ущільнювач корпусу 46 грн
107 0119059470 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 14 грн
107 266812-3 H.S.H.BOLT M5X16 0 грн
108 266573-5 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x33 5 грн
109 266810-7 H.S.H.BOLT M4X10 0 грн
109 0119049960 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x10 12 грн
110 318440-1 Пластина тримача 69 грн
111 346083-9 Кабельний ввод 69 грн
112 125554-7 Важіль перемикача 194 грн
113 325912-9 Фіксатор пружини 27 грн
114 234181-0 Натискна пружина EBH341U 20 грн
115 256200-2 Штифт 5 14 грн
116 256866-8 Шток 2,5 11 грн
117 424200-2 Шайба 4131 27 грн
118 268239-3 Штифт 4 11 грн
119 313169-4 Важіль кулачка 88 грн
120 325913-7 Випускний клапан 133 грн
121 325914-5 Патрубок підєднуючий 134 грн
122 125552-1 Вузол кулачкового приводу 598 грн
123 268238-5 Штифт 5 27 грн
124 195141-6 Комплект кілець поршня 393 грн
125 233983-1 Скоба 12 грн
126 318613-6 Поршень циліндра 276 грн
127 257796-6 Поршневий палець 32 грн
128 254040-2 Шпонка 3 35 грн
129 213537-0 Радиальне ущільнення 85 грн
130 267425-3 Защіпка 12 грн
131 125756-5 Кривошип 2091 грн
132 213148-1 Радільне ущільнення 10 43 грн
132 213769-9 OIL SEAL 10 0 грн
133 125472-9 Кришка паливного бака 185 грн
134 5926016000 Кришка паливного бака у зборі 65 грн
134 140435-4 FUEL TANK CAP 0 грн
135 140436-2 Ремінь 123 грн
136 6249501501 Ремінь 95 грн
137 424102-2 Ущільнювальна пластина 34 грн
138 162309-9 Шланг із вітону, 1 метр 69 грн
139 424103-0 Ущільнювальна пластина 34 грн
140 345920-4 Хомутик для шлангу 6 грн
141 163447-0 Паливний фільтр 158 грн
142 451877-0 Паливний бак 183 грн
143 424104-8 Амортизатор 34 грн
144 195142-4 Вузол пускового пристрою 558 грн
145 165606-2 Пусковий ролик 149 грн
146 266580-8 Винт 5х10 34 грн
147 451923-9 Катушка 90 грн
148 232257-7 Спіральна пружина 149 грн
149 5315001030 Фіксуюча пружина зі штифтом 39 грн
149 424360-0 Фіксатор шнура 28 грн
150 424317-1 Ручка стартера 78 грн
151 444018-5 Пусковий шнур 62 грн
152 5935502400 Ущільнювач, стартер 27 грн
153 266809-2 Винт М5х14 10 грн
154 6119521900 Етикетка 45 грн
155 5923504700 Ізоляційний ущільнювач 12 грн
155 413120-5 Ізоляційний ущільнювач 14 грн
156 5933018000 Фланець ізоляційний, компл. MCZ 111 грн
156 451874-6 Ізолюючий фланець 87 грн
157 0021705000 Гайка M5 10 грн
158 0022706000 Гайка M6 10 грн
160 0149069961 Гвинт 49 грн
160 325663-4 ADJUST SCREW 0 грн
161 59335006K0 Теплоізоляційна прокладка під карбюратор 58 грн
162 922213-2 Гвинт М6х12 14 грн
163 450562-2 Хомутик 12 грн
164 266787-6 H.S.H.BOLT M5X18 WITH WR 0 грн
164 0119059870 SOCKET HEAD BOLT M5X18 14 грн
165 413138-6 Ущільнення карбюратора 27 грн
166 345918-1 Хомутик для шлангу 12 грн
167 422055-9 Трубка сапуна 51 грн
168 422042-8 Трубка 44 грн
169 265188-5 Шурупокрут 27 грн
170 345919-9 Ущільнювальна пластина 34 грн
171 423376-2 Ущільнювач 6 грн
172 450560-6 Повітряна заслонка 27 грн
173 443140-5 Елемент повітряного фільтра 54 грн
174 443141-3 Елемент повітряного фільтра 34 грн
176 450561-4 Кришка повітряного фільтра нова модель 63 грн
177 125468-0 Пластина фільтру 510 грн
178 451925-5 Підсос 27 грн
179 213540-1 Кільце 15 15 грн
180 5923502400 Контрольний клапан (1) 90 грн
180 424316-3 Клапан 68 грн
181 213539-6 Кільце 14 14 грн
182 451924-7 Клапанна пластина 27 грн
183 424315-5 Клапан 63 грн
184 168577-2 Ущільнення 11 грн
185 168576-4 Пластина 151 грн
186 168561-7 Карбюратор 1327 грн
187 325922-6 Шарнір 123 грн
188 413140-9 Шайба 63 грн
189 266581-6 Винт М3*8 34 грн
190 257964-1 Стопорне кільце Е3 63 грн
191 213538-8 Кільце 2 ЕМ2500 44 грн
192 5936002010 Сопло 91 грн
192 325921-8 JET 0 грн
193 442155-9 Ущільнення помпи 78 грн
194 168575-6 Діафрагма ЕМ2500 151 грн
195 234183-6 Компресійна пружина 78 грн
196 140437-0 Корпус насоса карбюратора 380 грн
197 352010-6 Внутрішнє окно 44 грн
198 442154-1 Діафрагма ЕМ2500 77 грн
199 168574-8 Діафрагма ЕМ2500 561 грн
200 140438-8 Корпус повітропроводу 421 грн
201 424314-7 Праймер ЕМ2500 113 грн
202 346270-0 Кришка праймера ЕМ2500 113 грн
203 266582-4 Винт 3*24 34 грн
205 6249509201 LABEL 0 грн
205 819312-8 Наклейка з логотипом МАКІТА 3 грн
206 325915-3 Впускний патрубок 0 грн
207 0062610101 O RING 0 грн
207 213078-6 Кільце круглого перетину 10 AF505 5 грн
208 267832-0 Підкладна шайба 10 16 грн
208 267849-3 WAVE WASHER 10 0 грн
209 808723-2 CAUTION LABEL 0 грн
210 814995-9 SERIAL LABEL 0 грн
1001 729023-6 CUTTER BLADE 0 грн
1001 B-14124 CUTTER 255X4 812 грн
1002 242072-1 0 грн
1003 6119522300 INSTRUCTION MANUAL 0 грн
1004 060000019N TOOL BAG 207 грн
1005 XNR0000080 BOX WRENCH 397 грн
1006 XNR0000088 ALLEN WRENCH 4MM 35 грн
1007 302040600N SPANNER 8X10 0 грн
1008 060000026N Штепсельна розетка 39 грн
1009 450573-7 Захисний кожух фрези 142 грн
1009 6418027000 CUTTER COVER 105 грн