Найдено 96 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 151310-9 Передній корпус 4077 грн
2 922451-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17 грн
4 213655-4 Кільце круглого перетину 56 41 грн
5 321732-9 Бойок 483 грн
6 412049-2 Кільце поршневе 40 304 грн
7 341862-0 Внутрішнє кільце 36 103 грн
10 256120-0 Штифт 10 72 грн
12 150369-3 CRANK CAP COMPLETE 0 грн
12 414218-1 Кришка корпусу редуктора 242 грн
13 213754-2 Кільце круглого перетину 71 66 грн
14 315419-3 Шатун 402 грн
15 212208-6 Голчатий роликопідшипник 1516 354 грн
16 152180-9 Кривошип 759 грн
17 254001-2 Шпонка 4 14 грн
18 962251-2 Запобіжне кільце R-52 42 грн
19 211327-5 Шарикопідшипник 6304LLU 283 грн
20 213656-2 Кільце круглого перетину 53 13 грн
21 156863-3 Корпус редуктора 1174 грн
22 213306-9 Радиальне ущільнення 20 (сальник) 70 грн
23 221701-9 Зубчасте колесо 50 861 грн
24 211209-1 Шарикопідшипник 6202 135 грн
25 256111-1 Штифт 6 41 грн
26 157072-7 Щит підшипника біля корпусу передачі 997 грн
27 321441-0 Поршень 332 грн
28 267059-2 Шайба 32 335 грн
29 261069-1 Нейлонова модель шайба 33 99 грн
30 253976-2 Шайба 33 154 грн
31 322256-8 Бойок 943 грн
32 213468-3 Кільце круглого перетину 32 76 грн
33 213420-1 X RING 28 0 грн
33 213428-5 X -кільце 28 126 грн
34 213604-1 Кільце круглого перетину 50 41 грн
35 321932-1 Тримач інструмента 2265 грн
36 331132-5 Скобка фіксатора 495 грн
39 231281-7 Пружина стиснення 15 13 грн
41 252046-4 HEX. NUT M8-13 0 грн
42 265439-6 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 59 грн
42 952257-8 Шплінт 3.0-20 HR5000 2 грн
45 416008-8 HANDLE BASE 48 0 грн
45 416397-1 Тримач основи 48 62 грн
45 342987-3 Скобка тримача ручки 29 грн
48 417003-1 Бокова ручка 367 грн
48 342988-1 Бокова ручка 138 грн
50 331180-4 Ущільнювач 65 грн
51 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
52 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
53 213202-1 Ущільнення 15 41 грн
54 241638-4 FAN 94 0 грн
55 514778-4 Якір у зборі 220V 3381 грн
56 681624-7 INSULATION WASHER 0 грн
56 681635-2 Ізоляційна прокладка 17 грн
57 211087-9 Шарикопідшипник 6200DDW 111 грн
57 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
58 213406-5 Кільце круглого перетину 30 14 грн
59 410163-8 Обтічник 76 грн
60 265347-1 Гвинт M5X45 15 грн
61 528910-4 Статор НМ1200В 1931 грн
62 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
63 855544-3 NAME PLATE HM1200K 0 грн
64 159034-1 Корпус двигуна 941 грн
65 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
66 181048-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовимиканням C 170 грн
67 284055-5 Кришка корпусу двигуна 173 грн
68 942101-7 Пружинна шайба 5 5 грн
69 922222-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 грн
69 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
70 922371-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 33 грн
72 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
73 931302-2 Шестигранна гайка M6 5 грн
74 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
76 911243-8 Гвинт M5X25 13 грн
77 182077-8 Корпус перемикача 464 грн
78 911129-6 Гвинт M4x16 2 грн
79 651145-3 Вимикач C3D-H-MS 613 грн
80 421265-5 Пилозахисна кришка 54 грн
81 646122-8 Дросельна котушка 32 грн
82 685700-9 Піногума 5 грн
83 922316-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 10 грн
85 265914-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 15 грн
87 343755-7 Плита 99 грн
89 321210-9 Болт 34 грн
90 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
91 665883-1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 497 грн
92 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
93 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
96 262051-3 Гумове кільце 9 12 грн
97 262052-1 Гумове кільце 9 11 грн
98 257636-8 Втулка 6 41 грн
99 344378-4 HANDLE SPRING 48 0 грн
99 344560-5 Пружина ручки 48 92 грн
100 252640-2 Барашкова гайка M8 135 грн
102 417002-3 Кулачок бокової ручки 41 грн
103 819063-3 Етикетка MAKITA 41 грн
400 783202-0 Шестигранний ключ 4 14 грн
404 150583-1 Валізка для транспортування 573 грн
500 134944-3 Вузол бокової ручки 716 грн