Найдено 74 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 419700-5 Кожух кнопки 151 грн
2 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
3 419699-4 Ручка фіксатора 62 грн
4 345766-8 Фронтальна плита KP0810/C 100 грн
5 216008-6 Сталева кулька 4 5 грн
6 233325-9 Натискна пружина 3 12 грн
7 419697-8 Кришка корпусу двигуна 76 грн
9 266041-8 Самонарізний гвинт 5x25 13 грн
10 253194-2 Шайба 5 14 грн
11 233521-9 Торсійна пружина 10 22 грн
12 345765-0 Кришка барабана 51 грн
13 158184-9 Тримач ножового вала КР0810/С 705 грн
14 253758-2 Шайба 10 5 грн
15 210057-5 Шарикопідшипник 6900LLB 145 грн
16 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5 грн
17 264002-2 Квадратна гайка M5 6 грн
18 805594-8 Наклейка на електронний блок регулювання швидкості 6 грн
19 419702-1 Кулачок 38 грн
20 191972-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-132 94 грн
21 863215-8 Фірмова табличка з основними характеристиками KP08 4 грн
22 419694-4 Корпус 530 грн
23 419703-9 Важіль перемикача 33 грн
24 233408-5 Натискна пружина 3 10 грн
25 651922-3 Вимикач TG71B 250 грн
26 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
27 231433-0 Пружина стиснення 4 5 грн
28 631737-4 Контролер 977 грн
29 419705-5 Кнопка вмикання 285 грн
30 188215-0 Корпус перемикача 378 грн
33 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
34 682504-0 Захист кабелю гумовий 10-85 15 грн
35 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
37 525753-5 Статор в зборі 220-240В 849 грн
38 419701-3 Обтічник 34 грн
39 266095-5 Самонарізний гвинт 5X55 25 грн
40 419710-2 Сопло 50 грн
41 125353-7 Канал в зборі 103 грн
42 681660-3 Ізоляційна прокладка 137 грн
43 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 75 грн
44 513688-2 Якір у зборі 220-240V 1115 грн
45 240079-1 Вентилятор 62 35 грн
46 211087-9 Шарикопідшипник 6200DDW 111 грн
47 158149-1 Підшипниковий щит двигуна 262 грн
48 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 95 грн
49 225007-7 Ремінь 175 грн
50 158362-1 Захисний кожух для ременя КР0810С 146 грн
51 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
52 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 161 грн
55 251291-8 Гвинт M4x8 13 грн
56 158156-4 Канал в зборі 1118 грн
57 A-82921 Ніж рубанка 82 мм 496 грн
58 A-86175 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 115 грн
59 345644-2 Регулювальна пластина 17 грн
60 251246-3 Гвинт 5 грн
61 345001-4 Пластина барабана 332 грн
61 187676-1 DRUM PLATE SET 332 грн
62 251609-3 Гвинт M6 14 грн
63 231698-4 Торсійна пружина 7 13 грн
64 419706-3 Кріплення опорної плити 25 грн
65 318098-6 Опорна плита 712 грн
67 158360-5 Передня опорна плита КР0810/С 1026 грн
68 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
69 232232-3 Пластинчаста пружина 19 грн
70 267012-8 Шайба 5 13 грн
1001 122785-9 Паралельний упор 192 грн
1002 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 67 грн
1003 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
1004 251878-6 Барашковий гвинт M5x20 41 грн
1005 253807-5 U-подібна шайба 5 13 грн
1006 342390-8 Обмежувач глибини 82 грн
1007 821551-8 969 грн
1008 837659-8 INNER TRAY 280 грн
1009 800X56-5 KP0810CJ INDICATION LABEL 0 грн
1010 800X57-3 KP0810CJ PLASTIC CASE LABEL 0 грн