Найдено 255 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 188862-7 Рама 3550 грн
0 416368-8 70 грн
0 141133-3 Кронштейн 961 грн
0 267312-6 Шайба 8 LF1000 , нова модель 13 грн
0 141540-0 Плата 417 грн
0 233468-7 Натискна пружина 13 LF1000, нова модель 20 грн
0 257295-8 Розпірне кільце 16 33 грн
0 453711-0 Захисний кожух 558 грн
0 631947-3 Контроллер 1219 грн
0 267323-1 Шайба 16 5 грн
0 188063-7 Корпус перемикача (правий + лівий) 492 грн
0 267328-1 Шайба 10 LF1000, нова модель 6 грн
0 264005-6 Шестигранна гайка M10-17 18 грн
1 266374-1 Самонарізний гвинт 4x25 5 грн
2 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
3 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 14 грн
4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 0 грн
5 682506-6 Захист кабелю гумовий 12-90 17 грн
6 688140-0 Фільтр 109 грн
7 687010-0 Хомут 2 грн
8 645006-7 Шумоподавлювач 41 грн
10 416356-5 Важіль для деблокування 24 грн
11 231026-3 Пружина стиснення 4 5 грн
11 233483-1 Натискна пружина 4 LF1000, нова модель 13 грн
12 416404-0 Кнопка вимкання 30 грн
13 651923-1 Вимикач TG70B 297 грн
14 651941-9 Вимикач V-15-2A5 84 грн
15 416357-3 Важіль перемикача 82 грн
16 188063-7 Корпус перемикача (правий + лівий) 492 грн
18 861365-3 Фірмова табличка з основними характеристиками LF 6 грн
19 911383-2 Гвинт M6x60 15 грн
20 631947-3 Контроллер 1219 грн
22 416362-0 Кришка корпусу двигуна 103 грн
24 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
25 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
26 154569-7 Комплект деталей корпусу двигуна 633 грн
27 596273-6 Статор у зборі 220-240V 895 грн
28 266044-2 Самонарізний гвинт 5x60 17 грн
29 416361-2 Обтічник 28 грн
30 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
31 681642-5 Ізоляційна прокладка 152 грн
32 516748-9 Якір у зборі 220-240V 1538 грн
33 345574-7 Фіксатор шпинделя 81 грн
34 253147-1 U-подібна шайба 15 11 грн
34 267320-7 U-подібна шайба 15 13 грн
35 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
36 233467-9 Натискна пружина 9 LF1000, нова модель 13 грн
36 231297-2 Пружина стиснення 9 14 грн
37 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
38 416006-2 Важіль 100 54 грн
39 252192-3 Гайка М10-17 24 грн
40 233465-3 Натискна пружина 5 LF1000, нова модель 0 грн
40 231266-3 Пружина стиснення 5 13 грн
41 331691-9 Розпірне кільце 62 грн
42 264005-6 Шестигранна гайка M10-17 18 грн
43 253197-6 U-подібна шайба 10 14 грн
45 816825-0 Стрілка для градусів кутів 17 грн
46 265551-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
47 267325-7 Шайба 6 LF1000, нова модель 13 грн
47 253804-1 Шайба 6 13 грн
48 257270-4 Кільце 6 7 грн
49 141540-0 Плата 417 грн
50 265532-6 Гвинт М10 64 грн
51 267323-1 Шайба 16 5 грн
52 141133-3 Кронштейн 961 грн
53 231681-1 Зворотна пружина 34 135 грн
54 416358-1 Втулка 31 грн
55 256488-4 Штифт 7 62 грн
56 233429-7 Натискна пружина 7 5 грн
57 271601-3 Ручка 20 17 грн
58 951063-8 Пружинний штифт 3-16 5 грн
59 687049-3 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
61 271319-6 Ручка 40 126 грн
62 216013-3 Сталева кулька 6 5 грн
62 216030-3 Сталева кулька 6 LF1000, нова модель 5 грн
63 257750-0 Втулка 13 66 грн
64 257748-7 Втулка 6 15 грн
65 267313-4 Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель 13 грн
65 267173-4 Шайба 6 8 грн
66 265552-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
66 922351-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
67 331689-6 Регулювальна гайка 151 грн
68 922557-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 23 грн
69 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
70 941252-3 Пласка шайба 10 5 грн
71 257747-9 Втулка 10 17 грн
72 265984-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 41 грн
73 267326-5 Шайба 7 LF1000, нова модель 5 грн
73 253823-7 Шайба 7 13 грн
74 345553-5 Упорна плита 24 грн
75 216004-4 Сталева кулька 7.9 13 грн
76 231038-6 Пружина стиснення 6 13 грн
76 233466-1 Натискна пружина 6 LF1000, нова модель 13 грн
78 266085-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 19 грн
79 931502-4 Шестигранна гайка M10 14 грн
82 317889-2 Зєднувальна деталь 153 грн
83 419277-0 Сопло пилозбірника 41 грн
84 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
86 931302-2 Шестигранна гайка M6 5 грн
87 921342-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 7 грн
88 257746-1 Втулка 5 15 грн
89 922231-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 11 грн
89 265550-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20 2 грн
91 317887-6 Додатковий кронштейн 583 грн
92 266377-5 Гвинт М10 56 грн
93 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 5 грн
94 231836-8 Зворотна пружина 4 14 грн
95 453711-0 Захисний кожух 558 грн
96 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 75 грн
96 210043-6 BALL BEARING 608LLB 0 грн
97 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
98 226600-0 Зубчасте колесо 28 260 грн
99 254202-2 Шпонка 4 14 грн
100 257266-5 Кільце 15 16 грн
101 213623-7 Кільце круглого перетину 46 5 грн
102 285846-7 Фіксатор підшипника 25-36 LF1000 13 грн
104 317888-4 Підшипниковий щит 122 грн
105 912222-9 Гвинт з потайною голівкою M5x16 5 грн
106 961201-4 Запобіжне кільце S-42 33 грн
107 224333-1 Фланець 53 81 грн
108 257295-8 Розпірне кільце 16 33 грн
109 324543-1 Шпиндель 138 грн
110 224400-2 Гайка з фланцем 53 136 грн
111 266762-2 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X22 0 грн
111 265355-2 Гвинт з фланцем M8x20 41 грн
112 265534-2 Гвинт з шестигранною головкою M8x86 39 грн
112 266763-0 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X97 0 грн
113 942201-3 Пружинна шайба 8 5 грн
114 267312-6 Шайба 8 LF1000 , нова модель 13 грн
116 163461-6 Розклинювальний диск 463 грн
117 331690-1 Тримач розклинювального ножа 97 грн
119 252641-0 Барашкова гайка M8 42 грн
120 961011-9 Запобіжне кільце E-4 5 грн
121 154571-0 Кожух пиляльного полотна 1753 грн
122 324664-9 GUARD SHAFT 0 грн
122 324497-2 Шток 42 грн
123 345554-3 Напрямна 51 грн
124 345558-5 Тримач напрямної 48 грн
125 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
126 267070-4 Шайба 10 13 грн
126 267327-3 Шайба 10 LF1000, нова модель 15 грн
127 231675-6 Зворотна пружина 11 15 грн
128 265533-4 Гвинт з шестигранною головкою M6 16 грн
131 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
132 421589-9 Ковпачок 22 грн
133 345552-7 Фіксаторний важіль 32 грн
135 256855-3 Шток 8 31 грн
139 345541-2 Напрямна пластина ковзання, ліва 220 грн
140 345542-0 Напрямна пластина ковзання, права 384 грн
142 141631-7 TURN TABLE COMPLETE 0 грн
142 154575-2 Поворотний стіл 3898 грн
143 251815-0 Установочий гвинт M6x25 33 грн
144 268068-4 Штифт 4 13 грн
145 154578-6 Упорна плита, справа 257 грн
146 911258-5 Гвинт M5X35 13 грн
148 816827-6 Шкала кутів 37 грн
149 816826-8 Шкала кутів 37 грн
152 154577-8 Упорна плита, зліва 236 грн
153 154576-0 Паралельний упор 2319 грн
153 141586-6 GUIDE FENCE COMPLETE 0 грн
154 266392-9 Гвинт M10x12 LF1000, нова модель 4 грн
154 251966-9 Гвинт М10х12 10 грн
157 265710-8 Барашковий гвинт М6х33 32 грн
158 188862-7 Рама 3550 грн
159 345547-0 Гачок 13 грн
160 331687-0 Напрямна труба 32-510 211 грн
162 418927-4 Ніжка 83 грн
163 154592-2 Опорна пластина 104 грн
164 921367-2 Гвинт із шестигранною головкою М6х45 6 грн
171 267328-1 Шайба 10 LF1000, нова модель 6 грн
172 265553-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 13 грн
173 331686-2 Напрямна труба 32-475 595 грн
174 267321-5 Шайба 8 LF1000, нова модель 13 грн
174 253165-9 U-подібна шайба 8 14 грн
176 257749-5 Втулка 8 99 грн
180 345543-8 Хомут 380 грн
182 268127-4 Штифт 8 27 грн
183 345548-8 Фіксаторний гачок 20 грн
187 268141-0 Штифт 8 20 грн
190 418925-8 Гвинт з буртиком 138 грн
191 233468-7 Натискна пружина 13 LF1000, нова модель 20 грн
192 418926-6 Гайка з буртиком 99 грн
194 687209-7 Пас 19 грн
195 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
196 652772-9 Реле 1253 грн
197 418924-0 Кришка корпусу перемикача 214 грн
198 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
199 654561-8 Контактна колодка 81 грн
200 645206-9 Шумоглушник 111 грн
201 686035-1 Штекер для прапорця 13 грн
202 418618-7 Штифт 37 грн
203 231025-5 Пружина стиснення 8 5 грн
203 233464-5 Натискна пружина 8 LF1000, нова модель 13 грн
204 443103-1 Фетрове кільце 13 грн
205 253186-1 Шайба 7 13 грн
205 267322-3 Шайба 7 LF1000, нова модель 5 грн
206 418617-9 Кнопка вимикання 56 грн
207 418616-1 Кнопка вмикання 56 грн
212 418929-0 Кришка перемикача 14 грн
213 231682-9 Зворотна пружина 5 8 грн
215 418923-2 Корпус перемикача 391 грн
216 682511-3 Ізоляційне кільце 13 грн
219 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
220 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
225 345546-2 Стопорна пластина 234 грн
227 154593-0 Труба 107 грн
228 154572-8 Плита стола 1535 грн
229 266360-2 Гвинт М10 42 грн
231 232075-3 Пласка пружина 30 грн
231 410047-0 Тримач ключа 5.6 8 грн
232 266391-1 Гвинт з буртиком M6 0 грн
232 266030-3 Гвинт M6 34 грн
233 265554-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 грн
233 922442-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 грн
235 418931-3 Ковпачок 24 грн
236 816128-2 Фіксатор 17 грн
236 816856-9 Стрілка для кутових градусів LF1000 17 грн
237 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
242 231680-3 Зворотна пружина 17 16 грн
243 911333-7 Гвинт M6X20 13 грн
245 421906-3 Амортизатор 13 грн
246 345550-1 Упорна пластина R 241 грн
249 345551-9 Важіль LF1000 145 грн
256 345549-6 Упорна пластина F 58 грн
258 922471-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 41 грн
258 265555-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15 грн
259 267399-8 Шайба 8 0 грн
259 267236-6 Шайба 8 LC1230 нова модель 10 грн
260 257751-8 Втулка 8 37 грн
261 265549-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
262 931103-8 Шестигранна гайка М4 2 грн
263 188063-7 Корпус перемикача (правий + лівий) 492 грн
264 240003-4 Вентилятор 80 66 грн
265 941152-7 Пласка шайба 6 5 грн
267 216413-7 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 41 грн
268 253024-7 Шайба 10 13 грн
269 253047-5 Шайба 6 5 грн
269 267319-2 Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель 2 грн
1001 122729-9 Вузол напрямної LF1000 1156 грн
1002 122732-0 Комплект деталей пилозбірника LF1000 603 грн
1003 122852-0 Вузол мішка для пилу 98 грн
1004 122728-1 Вертикальна струбцина LF1000 538 грн
1005 122730-4 Кутовий упор LF1000 427 грн
1006 122731-2 Кришка, верхня, LF1000 677 грн
1006 123104-2 TOP COVER ASS`Y 0 грн
1007 345555-1 Стопорна пластина 77 грн
1009 JM21080290 Шток перемикання 44 грн
1010 762001-3 Трикутник 14 грн
1011 921322-4 Гвинт із шестигранною головкою М6х16 6 грн
1012 782230-2 Ключ затяжний 13-3 179 грн
1012 783204-6 Шестигранний ключ 6 14 грн
1014 B-09020 Пилка твердосплавна 260x30x60T 1338 грн
1014 D-46408 TCT SAW BLADE 260 X 30 X 60T 0 грн
1015 154580-9 Тримач напрямної 501 грн
1017 783201-2 Шестигранний ключ 3 54 грн