Найдено 156 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 141142-2 Корпус редуктора LH1040 1831 грн
1 141629-4 Корпус редуктора LH1040(нова модель) 1429 грн
2 262511-5 Гумова втулка 6 14 грн
3 251667-9 Гвинт з шестигранною голівкою M8x75 33 грн
4 141144-8 Кожух в зборі 166 грн
5 252103-8 Шестигранна гайка M5-8 13 грн
6 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
7 345423-8 Розклинювальний ніж 447 грн
8 251644-1 Гвинт з буртиком M8 33 грн
9 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
10 187136-3 UNDER GUARD L 0 грн
11 421362-7 Ковпачок 27 грн
12 226465-0 Зубчасте колесо 42 295 грн
13 213621-1 Кільце круглого перетину 46 14 грн
14 316821-3 Щит підшипника 100 грн
15 211290-2 Шарикопідшипник 6203LLB 128 грн
16 285685-5 Сепаратор підшипника 64 41 грн
18 322865-3 Шпиндель 191 грн
19 224333-1 Фланець 53 81 грн
20 257295-8 Розпірне кільце 16 33 грн
22 265355-2 Гвинт з фланцем M8x20 41 грн
23 343639-9 Центральна пластина 79 грн
24 346516-4 Центральний кожух 54 грн
25 266283-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 33 грн
26 231593-8 Поворотна пружина 36 14 грн
27 453026-5 Захисний кожух 278 грн
28 267136-0 Шайба 5 17 грн
29 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
30 265985-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 38 грн
31 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
32 418620-0 Кришка корпусу 100 грн
33 654561-8 Контактна колодка 81 грн
34 631613-2 Реуглятор плавного пуску 665 грн
36 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
36 687124-5 Фіксуюча панель для кабеля 5 грн
37 599519-9 Статор у зборі 220-240V 1449 грн
38 418621-8 Обтічник 29 грн
39 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
40 681640-9 Ізоляційна прокладка 17 грн
41 516718-8 Якір у зборі 220V 1369 грн
42 241909-9 Вентилятор 80 66 грн
43 343641-2 Фіксатор шпинделя 54 грн
44 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
45 267280-3 U-подібна шайба 15 33 грн
46 231297-2 Пружина стиснення 9 14 грн
47 324496-4 Стопорний штифт 97 грн
48 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 41 грн
49 418630-7 Корпус перемикача 350 грн
52 652772-9 Реле 1253 грн
53 153996-5 Затискна пластина 37 грн
54 266020-6 Самонарізний гвинт 4x12 5 грн
55 153995-7 Ручка 345 грн
56 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
57 331683-8 Труба 9-126 34 грн
58 864416-1 Фірмова табличка з основними характеристиками LH10 0 грн
58 860810-5 Фірмова табличка з основними характеристиками LH 10 грн
59 911383-2 Гвинт M6x60 15 грн
60 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
61 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
62 158561-5 Комплект деталей корпусу двигуна нова модель 577 грн
63 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 19 грн
64 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
65 165659-1 Захист ножа 99 грн
66 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
67 272230-5 Рукоятка затисна 54 41 грн
68 231955-0 Стяжне кільце 12 14 грн
69 331682-0 Болт М8х150 116 грн
71 645190-8 Шумоглушник 13 грн
72 418618-7 Штифт 37 грн
73 443103-1 Фетрове кільце 13 грн
74 253186-1 Шайба 7 13 грн
75 231025-5 Пружина стиснення 8 5 грн
76 418616-1 Кнопка вмикання 56 грн
77 418617-9 Кнопка вимикання 56 грн
82 418623-4 Блок перемикачів освітлення 107 грн
83 651522-9 Вимикач LS0714FL/L/LH1040F 94 грн
84 418624-2 Кришка до боксу 74 грн
85 265893-4 Самонарізний гвинт 5 грн
86 231674-8 Зворотна пружина 9 17 грн
87 421589-9 Ковпачок 22 грн
88 345427-0 Фіксаторний важіль 62 грн
89 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
92 912222-9 Гвинт з потайною голівкою M5x16 5 грн
96 331681-2 Болт М8х70 172 грн
97 233042-1 Пружина стиснення 14 13 грн
98 257675-8 Втулка 8 24 грн
99 317779-9 Напрямна для стола 92 грн
100 141630-9 Стіл 1414 грн
101 165388-6 Напрямна плита 29 грн
102 453029-9 UNDER GUARD R 0 грн
103 631611-6 Блок освітлення 849 грн
104 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
105 233415-8 Натискна пружина 21 8 грн
106 251812-6 Установочий гвинт M5X10 32 грн
107 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 5 грн
108 345425-4 Тримач 29 грн
109 231675-6 Зворотна пружина 11 15 грн
110 267070-4 Шайба 10 13 грн
112 324497-2 Шток 42 грн
114 345426-2 Напрямна 122 грн
115 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
116 253804-1 Шайба 6 13 грн
117 257163-5 Кільце 6 33 грн
118 344377-6 Шарнірна пластина 149 грн
119 265984-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 41 грн
120 253823-7 Шайба 7 13 грн
121 257162-7 Кільце 7 41 грн
122 416006-2 Важіль 100 54 грн
124 265437-0 Гвинт M10 77 грн
125 253024-7 Шайба 10 13 грн
126 256836-7 Штифт 16 77 грн
127 141139-1 Кронштейн 677 грн
128 421867-7 Ковпачок 21 грн
129 324183-5 Стопорний штифт нова модель 25 грн
130 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13 грн
131 271601-3 Ручка 20 17 грн
132 256280-8 Штифт 8 41 грн
133 344464-1 Тримач пружини 19 грн
134 233414-0 Натискна пружина 27 130 грн
135 343799-7 Підпора 41 грн
136 344385-7 Фіксатор 17 грн
138 265455-8 Гвинт з шестигранною головкою M8X28 10 грн
139 253762-1 Шайба 8 24 грн
140 252105-4 Шестигранна гайка M8-13 14 грн
141 453028-1 Планка пропилу 140 грн
143 265488-3 Гвинт з шестигранною голівкою M8x30 15 грн
144 318895-0 Направляючий упор LH1040 778 грн
144 318798-8 Паралельний упор 778 грн
145 318800-7 Поворотна основа 1255 грн
146 911333-7 Гвинт M6X20 13 грн
147 141140-6 Основа 1661 грн
149 232075-3 Пласка пружина 30 грн
150 344381-5 Фіксуюча пружина 72 грн
151 273495-2 Ручка 32 75 грн
153 921452-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x30 13 грн
154 286212-1 Ковпачок 20 13 грн
155 265954-0 Самонарізний гвинт PT3x8 5 грн
1001 122472-0 Бокова підпора 147 грн
1002 122852-0 122852-0 98 грн
1003 122707-9 Упор напрямної 427 грн
1004 257022-3 Кільце 16 41 грн
1005 762001-3 Трикутник 14 грн
1006 122716-8 Додаткова пластина 149 грн
1007 123101-8 Тримач 288 грн
1008 JM21080290 71 грн
1009 453727-5 BLADE COVER 0 грн
1010 D-46408 TCT SAW BLADE 260 X 30 X 60T 0 грн
1010 B-09020 Пилка твердосплавна 260x30x60T 1338 грн
1011 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн
1013 122536-0 Вертикальна струбцина 268 грн
5005 346605-5 CAM PLATE 0 грн
5006 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
5007 346606-3 GUARD PLATE 0 грн
5008 265011-4 Гвинт M5 27 грн
5010 231684-5 TORTION SPRING 11 0 грн
5011 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 41 грн