Найдено 114 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 157402-2 Корпус редуктора 421 грн
2 213407-3 Кільце круглого перетину 26 14 грн
3 343318-9 Шайба 23 27 грн
4 213406-5 Кільце круглого перетину 30 14 грн
5 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
6 253769-7 Розпірна шайба 10 11 грн
7 163109-0 Фіксатор шпинделя 44 грн
8 343319-7 Обтічник 29 грн
9 240007-6 FAN 68 0 грн
9 241838-6 FAN 68 0 грн
10 512867-9 Якір у зборі 200V для LS0810 1817 грн
11 681625-5 Ізоляційна прокладка 14 грн
12 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 75 грн
13 263014-2 Гумовий штифт 4 13 грн
14 528776-2 FIELD ASS`Y 220V 0 грн
14 634133-5 Статор 220V 699 грн
15 855942-1 NAME PLATE LS0810 0 грн
17 911285-2 Гвинт M5X60 14 грн
18 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
19 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33 грн
20 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
21 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
22 410650-7 Кожух ручки 87 грн
23 421142-1 Захисний кожух вимикача 66 грн
24 651333-2 Вимикач SGE210R-1 583 грн
24 651245-9 Вимикач SGE115F-1 323 грн
25 645190-8 Шумоглушник 13 грн
26 157693-5 Корпус двигуна, нова модель 269 грн
27 911293-3 PAN HEAD SCREW M5X70 0 грн
28 181030-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-100 79 грн
29 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 33 грн
30 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
31 254011-9 Шпонка 4 14 грн
32 212004-2 Голчатий роликопідшипник 810 97 грн
33 221602-1 Зубчасте колесо 44 590 грн
34 257010-0 Кільце 12 17 грн
35 315875-7 Щит підшипника 161 грн
36 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 95 грн
36 211144-3 BALL BEARING 6201LLB 0 грн
37 285659-6 Сепаратор підшипника 48 34 грн
38 251316-8 Гвинт з потайною голівкою 10 грн
39 321904-6 Шпиндель 276 грн
40 224233-5 Внутрішній фланець 45 248 грн
41 224234-3 Зовнішній фланець 45 120 грн
42 265226-3 Гвинт з фланцем M6 13 грн
43 931202-6 Шестигранна гайка M5 5 грн
44 942101-7 Пружинна шайба 5 5 грн
45 154916-2 Кожух для пиляльного полотна, нова модель 787 грн
45 151272-1 Корпус пильного полотна 1672 грн
46 414323-4 Захисний ковпак 299 грн
46 419479-8 Рухомий захисний щиток 92 грн
47 265323-5 Гвинт з фланцем M5 10 грн
48 231934-8 Спиральна пружина 26 66 грн
49 253977-0 Шайба 6 35 грн
50 923901-4 Болт з квадратним підголовником M5X 10 грн
51 251331-2 Гвинт M6 33 грн
52 257157-0 Кільце 8 27 грн
53 253047-5 Шайба 6 5 грн
54 265832-4 Гвинт M5 5 грн
55 262513-1 Гумова втулка 5 20 грн
57 253022-1 Шайба 8 4 грн
58 343466-4 Направляюча 118 грн
59 231771-0 Поворотна пружина 9 33 грн
59 231815-6 Поворотна пружина 10 20 грн
60 251210-4 Гвинт M5x25 22 грн
61 231038-6 Пружина стиснення 6 13 грн
62 322110-6 HINGE PIN 12 0 грн
63 951225-8 Пружинний штифт 6-40 11 грн
63 951234-7 Пружинний штифт 6-55 8 грн
64 152311-0 ARM COMPLETE 0 грн
65 321906-2 Стопорний штифт 32 грн
66 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13 грн
67 911216-1 Гвинт M5x14 5 грн
68 163272-9 Утримуюча пластина 88 грн
69 251872-8 Гвинт M6X40 15 грн
70 263003-7 Штифт нейлоновий 5 10 грн
71 322051-6 Болт M6 48 грн
72 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
73 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
74 414232-7 Паралельний упор 406 грн
75 414233-5 Рухомий упор 73 грн
76 216004-4 Сталева кулька 7.9 13 грн
78 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
79 922241-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14 грн
80 315868-4 Обертальна опора 702 грн
81 443067-9 Фетр 2 грн
82 251314-2 Гвинт M4X12 5 грн
83 342948-3 Регулювальна пластина 25 грн
84 911246-2 Гвинт M5X28 2 грн
86 931102-0 Шестигранна гайка M4 8 грн
87 912226-1 COUNTERSUNK HEAD SCREW M5X18 0 грн
88 253930-6 Підкладна шайба 7 24 грн
89 151301-0 Плита основи 1058 грн
89 154911-2 Опорна плита, нова модель 346 грн
90 410645-0 Пластина ковзання LS0800/0810 34 грн
92 922376-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 33 грн
94 253139-0 Розпірна шайба 8 13 грн
95 632121-6 SUPPORT COMPLETE 0 грн
95 632675-3 Підпора компл. 62 грн
96 343657-7 Тримач 11 грн
97 344631-8 Тримач пружини 34 грн
400 252628-2 Гайка з накаткою M6 20 грн
401 164806-1 Подовжувач 77 грн
402 271271-8 Ніжка, що регулюється 40 20 грн
404 122351-2 Вузол мішка для пилу 343 грн
405 410602-8 FASTENER 0 грн
406 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
407 792345-7 T.C.T. SAW BLADE 210 0 грн
408 122344-9 Вузол лещат 10428 грн
409 192932-6 Додаткова підпора 6204 грн
900 164837-0 Фіксаторний важіль 68 грн
901 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
902 231223-1 Пружина стиснення 6 14 грн
905 911536-3 Гвинт M4X20 8 грн