Найдено 193 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
2 416075-3 Кришка корпусу двигуна 120 грн
4 631219-6 Контроллер 1580 грн
5 645006-7 Шумоподавлювач 41 грн
5 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
6 911373-5 Гвинт M6x50 14 грн
7 154718-6 Вузол корпусу двигуна 609 грн
8 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
9 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
10 861577-8 Фірмова табличка з основними характеристиками LS10 6 грн
11 599506-8 Статор у зборі 220V 1673 грн
12 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 41 грн
13 416107-6 Обтічник 33 грн
14 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
15 681642-5 Ізоляційна прокладка 152 грн
16 516928-7 Якір у зборі 2441 грн
17 240001-8 Вентилятор 80 62 грн
18 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
19 285686-3 Сепаратор шарикопідшипника 94 82 грн
20 210301-0 Шарикопідшипник 6003DDW 149 грн
21 961057-5 Запобіжне кільце S-17 5 грн
22 231928-3 Пружинне кільце 8 13 грн
23 256633-1 Штифт 6 14 грн
24 231240-1 Пружина стиснення 7 13 грн
27 257163-5 Кільце 6 33 грн
28 345604-4 Шарнірна пластина 151 грн
29 265551-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
32 344464-1 Тримач пружини 19 грн
33 233461-1 Натискна пружина 28 128 грн
34 324609-7 Стопорний штифт 8 54 грн
35 419075-2 Тримач штока 102 грн
36 266050-7 Самонарізний гвинт 4x30 13 грн
37 922107-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 грн
38 345828-2 Фіксаторний важіль 0 грн
38 345829-0 Важіль фіксатора LS1013/F, нова модель 77 грн
39 421589-9 Ковпачок 22 грн
40 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
41 324608-9 Шток 8 68 грн
42 231633-2 Поворотна пружина 8 17 грн
44 345608-6 Фіксувальна пластина 94 грн
46 154541-9 Корпус перемикача 87 грн
47 651522-9 Вимикач LS0714FL/L/LH1040F 94 грн
49 183980-6 Корпус перемикача 565 грн
50 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
51 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
52 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
54 414546-4 Кулачок LS1013/1040F 17 грн
55 416000-4 Важіль відключення 41 грн
56 654575-7 Контактна колодка 66 грн
57 688131-1 Фільтр (кільце) 14 грн
58 231457-6 Пружина стиснення 3 13 грн
59 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
60 631617-4 Блок живлення 453 грн
61 651923-1 Вимикач TG70B 297 грн
62 651941-9 Вимикач V-15-2A5 84 грн
63 415999-0 Важіль перемикача 54 грн
66 921467-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X45 14 грн
67 262003-4 Гумове кільце 6 14 грн
68 911323-0 Гвинт M6X16 6 грн
69 421562-9 Ручка 54 грн
70 344420-1 Тримач ручки 29 грн
73 419277-0 Сопло пилозбірника 41 грн
74 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
76 265717-4 Гвинт M6X43 41 грн
77 262001-8 Кільце уретанове 5 41 грн
78 317176-9 Кронштейн стопора, нова модель 204 грн
79 819214-8 Етикетка з логотипом MAKITA 15 грн
80 344045-1 Упорна пластина 4 грн
81 421952-6 Амортизатор гумовий 4 грн
82 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 82 грн
83 961054-1 Запобіжне кільце S-14 6 грн
84 226742-0 Зубчасте колесо 33 641 грн
85 262074-1 Гумове кільце 20 13 грн
86 267035-6 Шайба 14 33 грн
87 213673-2 Кільце круглого перетину 52 17 грн
88 316836-0 Щит підшипника (A) 108 грн
89 254202-2 Шпонка 4 14 грн
90 322899-6 Шпиндель 205 грн
92 285828-9 Сепаратор підшипника 66 41 грн
93 257022-3 Кільце 16 41 грн
95 224333-1 Фланець 53 81 грн
96 257295-8 Розпірне кільце 16 33 грн
98 265355-2 Гвинт з фланцем M8x20 41 грн
99 344473-0 Захисний тримач 70 грн
100 345603-6 Середня кришка 67 грн
101 266283-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 33 грн
102 265008-3 Гвинт M5 41 грн
103 231613-8 Зворотна пружина 45 33 грн
104 419073-6 Захисний ковпак 436 грн
105 253977-0 Шайба 6 35 грн
106 266495-9 Гвинт M5X14 2 грн
107 421916-0 Напрямна, нова модель 30 грн
108 345610-9 Упорна пластина 40 грн
109 188020-5 Захисний кожух для пиляльного полотна 3900 грн
111 419078-6 Тримач для кришки 10 грн
112 419076-0 Свинцева кришка 10 грн
113 418104-8 Лінза 52 грн
114 804293-9 Етикетка на лазер LS0714L/FL/1013L 24 грн
115 266306-8 Гвинт з буртиком М5 41 грн
116 266229-0 Стопорний гвинт M5x8 13 грн
117 419379-2 Блок С LS0714FL/L/1013L, нова модель 104 грн
117 418107-2 Блок С 86 грн
118 266318-1 Фіксувальний гвинт М4х6 13 грн
119 231664-1 Зворотна пружина 9 14 грн
120 911003-8 Гвинт M3X6 5 грн
121 419378-4 Блок В LS0714FL/L/1013L, нова модель 72 грн
121 418106-4 Блок В 33 грн
125 638356-7 Лазерний блок 2487 грн
125 638442-4 Блок лазера LS0714L/FL/1013L 1362 грн
126 418108-0 Кришка 42 грн
126 419380-7 Кришка LS0714FL/L/1013L, нова модель 15 грн
127 253807-5 U-подібна шайба 5 13 грн
128 265753-0 Барашковий гвинт M5x24 33 грн
129 266042-6 Самонарізний гвинт CT 4x20 13 грн
130 331428-4 Трубка 16-113 51 грн
131 252105-4 Шестигранна гайка M8-13 14 грн
132 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
133 317983-0 Кронштейн, нова модель 1486 грн
134 687042-7 Фіксуюча панель для кабеля 14 грн
135 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
136 324183-5 Стопорний штифт нова модель 25 грн
137 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13 грн
138 271601-3 Ручка 20 17 грн
139 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 5 грн
140 265455-8 Гвинт з шестигранною головкою M8X28 10 грн
141 265412-6 Гвинт з шестигранною голівкою M8X20 19 грн
142 216003-6 Сталева кулька 10 14 грн
143 345418-1 Напрямна пластина 182 грн
144 231626-9 Поворотна пружина 28 54 грн
145 413067-3 Пластинка індикатору 5500S 33 грн
146 922111-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 грн
147 233168-9 Пружина стиснення 5 15 грн
148 266131-7 Гвинт з внутрішнім шестигранником M1 14 грн
149 151459-5 Тримач кронштейна 3393 грн
150 251668-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X90 35 грн
151 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
152 416006-2 Важіль 100 54 грн
153 252144-4 Шестигранна гайка M10-17 83 грн
154 253024-7 Шайба 10 13 грн
155 231266-3 Пружина стиснення 5 13 грн
156 152542-1 Чотиригранний стержень 224 грн
157 921356-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X35 13 грн
158 153832-5 Поворотний круг, нова конструкція 8581 грн
159 152540-5 Вузол корпуса підшипника (В) 1182 грн
160 922451-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17 грн
161 253852-0 Шайба 8 33 грн
162 265442-7 Гвинт з шестигранною голівкою M8X40 17 грн
163 419222-5 Пластина ковзання LS0800/0810 55 грн
165 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
166 252014-7 Шестигранна гайка M6-10 14 грн
167 344463-3 Допоміжна паралельна підпора 17 грн
168 154564-7 Упорна плита, нова модель 224 грн
169 265488-3 Гвинт з шестигранною голівкою M8x30 15 грн
170 316840-9 Паралельна підпора 847 грн
171 912357-6 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 13 грн
172 253715-0 Шайба 6 37 грн
173 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 41 грн
175 816326-8 Пластинка шкали позначень кутів LS1013 349 грн
176 266132-5 Гвинт M8X320 55 грн
177 931402-8 Шестигранна гайка M8 33 грн
178 271314-6 Ручка 40 107 грн
180 152541-3 Вузол ручки 48 153 грн
181 331491-7 Трубка 9-200 111 грн
182 421563-7 Кришка 10 15 грн
183 322924-3 Котушкана пружина 14 грн
184 322909-9 Запірний штифт 79 грн
185 253804-1 Шайба 6 13 грн
186 231307-5 Пружина стиснення 6 13 грн
187 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
188 316899-6 Штифтовий тримач 112 грн
189 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
190 344411-2 Фіксатор 41 грн
191 251267-5 Гвинт M6 14 грн
192 256196-7 Штифт 5 14 грн
193 331493-3 Поворотна підпора 77 грн
194 344412-0 Тримач фіксатора 62 грн
197 816128-2 Фіксатор 17 грн
198 344477-2 Підпора 41 грн
200 232075-3 Пласка пружина 30 грн
202 153889-6 Опорна плита 1717 грн
203 286212-1 Ковпачок 20 13 грн
1001 122852-0 Вузол мішка для пилу 98 грн
1002 122538-6 Вертикальна струбцина 318 грн
1003 153896-9 Додатковий упор 1105 грн
1004 411478-6 Кнопка відключення 19 грн
1005 762001-3 Трикутник 14 грн
1006 151917-1 Надрізний блок 92 грн
1007 251314-2 Гвинт M4X12 5 грн
1008 783208-8 Шестигранний ключ 2.5 35 грн
1010 322932-4 178 грн
1011 B-08707 Пилка твердосплавна 260x30x70T QU 2598 грн
1012 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн
5005 233471-8 Натискна пружина 6 6 грн