Найдено 114 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 344035-4 Підпора 37 грн
1 343641-2 Фіксатор шпинделя 54 грн
2 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 95 грн
2 211144-3 BALL BEARING 6201LLB 0 грн
3 241514-2 Вентилятор 92 60 грн
4 514923-1 Якір у зборі 220V 2389 грн
5 681623-9 Ізоляційна прокладка 15 грн
6 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
7 261081-1 Пластикова шайба 25 34 грн
8 414532-5 Направляюча вентилятора 29 грн
9 524883-9 Статор у зборі 220V 2016 грн
10 414572-3 Кожух ручки 315 грн
11 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
12 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
13 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
14 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
15 683240-1 Шланг 10-10.8-15 2012NB 5 грн
17 911383-2 Гвинт M6x60 15 грн
18 159551-1 MOTOR HOUSING COMPLETE 0 грн
19 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
20 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
21 856507-2 NAME PLATE LS1030 0 грн
22 645209-3 Шумоподавлювач 126 грн
23 651895-0 Вимикач SP115F-1 245 грн
24 414157-5 Важіль перемикача 66 грн
25 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
26 911290-9 Гвинт M5x65 16 грн
27 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
29 231297-2 Пружина стиснення 9 14 грн
30 265356-0 Гвинт з шестигранною голівкою M10X105 20 грн
31 941251-5 Пласка шайба 10 7 грн
32 316159-6 Кронштейн 1026 грн
33 331350-5 Трубка 16-90 39 грн
35 252111-9 Шестигранна гайка M10 29 грн
36 271601-3 Ручка 20 17 грн
37 343640-4 Шарнірна пластина 110 грн
38 257162-7 Кільце 7 41 грн
39 253823-7 Шайба 7 13 грн
40 251369-7 Гвинт M6 15 грн
41 251362-1 Гвинт M6 14 грн
42 251667-9 Гвинт з шестигранною голівкою M8x75 33 грн
45 262511-5 Гумова втулка 6 14 грн
46 322338-6 Стопорний штифт 34 грн
47 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13 грн
48 941152-7 Пласка шайба 6 5 грн
49 252112-7 Шестигранна гайка M6 2 грн
50 266283-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 33 грн
51 231593-8 Поворотна пружина 36 14 грн
52 414531-7 Захисний ковпак 282 грн
53 253977-0 Шайба 6 35 грн
54 911211-1 Гвинт M5x12 13 грн
55 265008-3 Гвинт M5 41 грн
57 343637-3 Центральний кожух 34 грн
58 343639-9 Центральна пластина 79 грн
59 265355-2 Гвинт з фланцем M8x20 41 грн
60 224333-1 Фланець 53 81 грн
61 257022-3 Кільце 16 41 грн
63 911366-2 Гвинт M6X45 13 грн
64 150392-8 BLADE CASE COMPLETE 0 грн
65 322309-3 Шпиндель 246 грн
66 211290-2 Шарикопідшипник 6203LLB 128 грн
67 414530-9 Корпус підшипника LS1030 54 грн
68 221712-4 Зубчасте колесо 41 654 грн
69 961057-5 Запобіжне кільце S-17 5 грн
70 159252-1 Корпус двигуна 485 грн
71 254038-9 Шпонка 4 6 грн
72 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
73 414568-4 Направляюча для опилок LS1030 54 грн
74 256198-3 Штифт 8 20 грн
75 343638-1 Тримач пружини 33 грн
76 231480-1 Пружина стиснення 26 63 грн
77 271286-5 Шпиндель лещат 40 137 грн
78 122468-1 VISE ASS`Y 0 грн
78 122536-0 Вертикальна струбцина 268 грн
79 253804-1 Шайба 6 13 грн
80 343651-9 Щічки лещат 41 грн
81 251370-2 Гвинт M5 11 грн
82 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 41 грн
83 322313-2 Затискний стержень 120 грн
84 911306-0 Гвинт M6X10 5 грн
85 921451-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X30 16 грн
87 316158-8 Паралельна підпора 1186 грн
88 922552-0 HEX. SOCKET HEAD BOLT M10X30 0 грн
89 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
90 414536-7 Пластина ковзання LS1030 34 грн
92 256040-8 Штифт 5 14 грн
93 316160-1 Обертальна опора 1031 грн
94 344035-4 Підпора 37 грн
95 316161-9 Плита основи 1741 грн
96 911203-0 Гвинт M5X8 13 грн
97 232110-7 Пласка пружина 6 грн
98 263019-2 Штифт нейлоновий 8 6 грн
99 273495-2 Ручка 32 75 грн
100 817839-2 Попереджувальна наклейка 8 грн
102 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
103 286212-1 Ковпачок 20 13 грн
104 817283-3 Попереджувальна наклейка 8 грн
900 343965-6 LOCK PLATE 0 грн
901 231401-3 Пружина стиснення 7 13 грн
902 322561-3 ROD 8 0 грн
903 343966-4 LEVER 0 грн
904 322562-1 LOCK PIN 8 0 грн
905 911118-1 Гвинт M4x12 5 грн
906 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
1002 343652-7 Бокова підпора 113 грн
1002 345709-0 Стопорна пластина, нова модель 44 грн
1004 251896-4 Гвинт М5х20 30 грн
1005 123101-8 Тримач 288 грн
1006 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн
1007 122351-2 Вузол мішка для пилу 343 грн
1008 410602-8 Затискач 10 грн
5001 231481-9 COMPRESSION SPRING 9 0 грн
5002 411447-7 Ручка аварійного вимикача 20 грн
5003 414535-9 SWITCH LOCK 0 грн