Найдено 171 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 345855-9 Фіксаторний важіль 140 грн
0 317984-8 Кронштейн, нова модель 1836 грн
0 421916-0 Напрямна, нова модель 30 грн
0 188377-4 Корпус пиляльного полотна 3861 грн
0 450131-9 Захисний кожух, нова конструкція 525 грн
0 345611-7 Захисна пластина, нова модель 55 грн
1 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
2 416075-3 Кришка корпусу двигуна 120 грн
4 631238-2 Контролер 1502 грн
5 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
6 911373-5 Гвинт M6x50 14 грн
7 153907-0 Комплект деталей корпусу двигуна 760 грн
8 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
9 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
10 860629-2 Фірмова табличка з основними характеристиками LS 6 грн
11 599508-4 Статор у зборі 220-240V 2037 грн
12 266059-9 Самонарізний гвинт 5x75 33 грн
13 416264-0 Обтічник 56 грн
14 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
15 681642-5 Ізоляційна прокладка 152 грн
16 516738-2 Якір у зборі 220V 3309 грн
17 240001-8 Вентилятор 80 62 грн
18 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
19 285686-3 Сепаратор шарикопідшипника 94 82 грн
20 211251-2 Шарикопідшипник 6003LLB 152 грн
21 961057-5 Запобіжне кільце S-17 5 грн
22 231928-3 Пружинне кільце 8 13 грн
23 256633-1 Штифт 6 14 грн
24 231240-1 Пружина стиснення 7 13 грн
25 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
26 253804-1 Шайба 6 13 грн
27 257163-5 Кільце 6 33 грн
28 345419-9 Шарнірна пластина 156 грн
29 265551-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
32 316470-6 Тримач пружини 34 грн
33 233424-7 Натискна пружина 34 166 грн
34 324458-2 Стопорний штифт 40 грн
35 418610-3 Тримач штока 111 грн
36 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
37 345855-9 Фіксаторний важіль 140 грн
38 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
38 922107-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 грн
39 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5 грн
40 324459-0 Шток 8 205 грн
41 231633-2 Поворотна пружина 8 17 грн
42 421589-9 Ковпачок 22 грн
44 345417-3 Стопорна пластина 38 грн
47 411478-6 Кнопка відключення 19 грн
48 183840-2 Корпус перемикача (правий + лівий) 410 грн
49 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
50 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
51 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
53 414546-4 Кулачок LS1013/1040F 17 грн
54 416000-4 Важіль відключення 41 грн
56 231457-6 Пружина стиснення 3 13 грн
57 645190-8 Шумоглушник 13 грн
58 651923-1 Вимикач TG70B 297 грн
59 651941-9 Вимикач V-15-2A5 84 грн
60 415999-0 Важіль перемикача 54 грн
63 921467-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X45 14 грн
64 262003-4 Гумове кільце 6 14 грн
65 911323-0 Гвинт M6X16 6 грн
66 421562-9 Ручка 54 грн
67 344420-1 Тримач ручки 29 грн
69 922111-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 грн
70 419277-0 Сопло пилозбірника 41 грн
71 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
73 265717-4 Гвинт M6X43 41 грн
74 262001-8 Кільце уретанове 5 41 грн
75 317176-9 Кронштейн стопора, нова модель 204 грн
76 344045-1 Упорна пластина 4 грн
77 819215-6 Етикетка з логотипом MAKITA 29 грн
77 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
78 188377-4 Корпус пиляльного полотна 3861 грн
79 345611-7 Захисна пластина, нова модель 55 грн
80 421916-0 Напрямна, нова модель 30 грн
81 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 75 грн
82 961054-1 Запобіжне кільце S-14 6 грн
83 226750-1 Плоске конічне зубчасте колесо 35 654 грн
84 262074-1 Гумове кільце 20 13 грн
85 267035-6 Шайба 14 33 грн
86 213675-8 Кільце круглого перетину 54 19 грн
87 316473-0 Підшипниковий щит 245 грн
88 254202-2 Шпонка 4 14 грн
89 322989-5 Шпиндель 492 грн
90 211278-2 Шарикопідшипник 6203DDW 157 грн
91 285828-9 Сепаратор підшипника 66 41 грн
92 257022-3 Кільце 16 41 грн
94 224398-3 Фланець, 61 217 грн
95 257295-8 Розпірне кільце 16 33 грн
97 266755-9 Болт М6х16 28 грн
98 344473-0 Захисний тримач 70 грн
99 344038-8 Центральна кришка 92 грн
100 266283-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 33 грн
101 265008-3 Гвинт M5 41 грн
102 231613-8 Зворотна пружина 45 33 грн
103 450131-9 Захисний кожух, нова конструкція 525 грн
104 253977-0 Шайба 6 35 грн
105 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
106 331428-4 Трубка 16-113 51 грн
107 252105-4 Шестигранна гайка M8-13 14 грн
108 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
109 317984-8 Кронштейн, нова модель 1836 грн
110 322629-5 Фіксатор 68 грн
111 213011-8 Кільце круглого перетину 7 13 грн
112 687042-7 Фіксуюча панель для кабеля 14 грн
113 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
114 271601-3 Ручка 20 17 грн
115 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 5 грн
116 265455-8 Гвинт з шестигранною головкою M8X28 10 грн
117 265412-6 Гвинт з шестигранною голівкою M8X20 19 грн
118 216003-6 Сталева кулька 10 14 грн
119 345418-1 Напрямна пластина 182 грн
120 231626-9 Поворотна пружина 28 54 грн
121 413067-3 Пластинка індикатору 5500S 33 грн
123 233168-9 Пружина стиснення 5 15 грн
124 266131-7 Гвинт з внутрішнім шестигранником M1 14 грн
125 151459-5 Тримач кронштейна 3393 грн
126 251662-9 Гвинт з шестигранною головкою М10х100 37 грн
128 416006-2 Важіль 100 54 грн
129 252144-4 Шестигранна гайка M10-17 83 грн
130 253024-7 Шайба 10 13 грн
131 231266-3 Пружина стиснення 5 13 грн
132 152542-1 Чотиригранний стержень 224 грн
133 921356-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X35 13 грн
134 153832-5 Поворотний круг, нова конструкція 8581 грн
135 152540-5 Вузол корпуса підшипника (В) 1182 грн
136 922451-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17 грн
137 253852-0 Шайба 8 33 грн
138 265442-7 Гвинт з шестигранною голівкою M8X40 17 грн
139 415209-5 Пластина ковзання LS1013 66 грн
141 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
142 252014-7 Шестигранна гайка M6-10 14 грн
143 344463-3 Допоміжна паралельна підпора 17 грн
144 153890-1 Упорна плита 285 грн
145 265488-3 Гвинт з шестигранною голівкою M8x30 15 грн
146 317757-9 Паралельний упор 857 грн
147 912357-6 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 13 грн
148 253715-0 Шайба 6 37 грн
149 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 41 грн
151 816326-8 Пластинка шкали позначень кутів LS1013 349 грн
152 266132-5 Гвинт M8X320 55 грн
153 931402-8 Шестигранна гайка M8 33 грн
154 271314-6 Ручка 40 107 грн
156 152541-3 Вузол ручки 48 153 грн
157 421863-5 Ковпачок 39 грн
158 331491-7 Трубка 9-200 111 грн
159 421563-7 Кришка 10 15 грн
160 322924-3 Котушкана пружина 14 грн
161 322909-9 Запірний штифт 79 грн
163 231307-5 Пружина стиснення 6 13 грн
165 316899-6 Штифтовий тримач 112 грн
167 344411-2 Фіксатор 41 грн
168 251267-5 Гвинт M6 14 грн
169 256196-7 Штифт 5 14 грн
170 331493-3 Поворотна підпора 77 грн
171 344412-0 Тримач фіксатора 62 грн
174 816128-2 Фіксатор 17 грн
175 344477-2 Підпора 41 грн
177 232075-3 Пласка пружина 30 грн
179 153889-6 Опорна плита 1717 грн
180 286212-1 Ковпачок 20 13 грн
181 253791-4 Шайба 25 32 грн
182 345494-5 Стопор 14 грн
1001 122852-0 Вузол мішка для пилу 98 грн
1002 122540-9 Струбцина 768 грн
1003 153896-9 Додатковий упор 1105 грн
1005 762001-3 Трикутник 14 грн
1007 322932-4 178 грн
1008 B-08735 Пилка твердосплавна 305x30x60 2598 грн
1009 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн