Найдено 143 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 419483-7 Рухома упорна пластина 95 грн
0 419482-9 Рухомий захисний щиток, нова модель 829 грн
0 152939-4 Корпус двигуна нова модель 980 грн
1 163100-8 Фіксатор шпинделя 54 грн
2 411466-3 Обтічник 76 грн
3 213459-4 Кільце круглого перетину 32 17 грн
4 211201-7 Шарикопідшипник 6002LLB 134 грн
5 241514-2 Вентилятор 92 60 грн
6 514988-3 ARMATURE ASS`Y 220V 0 грн
6 516728-5 Якір у зборі 220V 2338 грн
7 681623-9 Ізоляційна прокладка 15 грн
8 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
9 911290-9 Гвинт M5x65 16 грн
10 263014-2 Гумовий штифт 4 13 грн
11 524778-6 FIELD ASS`Y 220V 0 грн
11 526008-1 Статор у зборі 220V 1923 грн
13 152939-4 Корпус двигуна нова модель 980 грн
14 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
15 856017-9 NAME PLATE LS1440 0 грн
16 251335-4 Гвинт M5X80 41 грн
17 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
18 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
19 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
20 651153-4 Вимикач SGE220RD-1 744 грн
20 651135-6 SWITCH SGE220RD-1 0 грн
21 911101-8 Гвинт M4X6 2 грн
22 410836-3 Кожух ручки 182 грн
23 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
24 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
25 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
26 154261-5 Компенсатор натягування кабелю 39 грн
27 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
28 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
29 411467-1 Кожух затискача 20 грн
30 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
31 141615-5 GEAR HOUSING COMPLETE 0 грн
31 157862-8 Корпус редуктора 3358 грн
32 212113-7 Голчатий роликопідшипник 1212 161 грн
33 961060-6 Запобіжне кільце S-20 13 грн
34 226411-3 Зубчасте колесо 41 518 грн
35 315055-5 Корпус підшипника 294 грн
36 211306-3 Шарикопідшипник 6204LLB 209 грн
37 253327-9 Розпірна шайба 20 11 грн
38 321729-8 Шпиндель 454 грн
39 285649-9 Кришка підшипника 72 215 грн
40 912231-8 COUNTERSUNK HEAD SCREW M5X20 0 грн
41 224250-5 Внутрішній фланець 90 885 грн
42 224249-0 Зовнішній фланець 90 884 грн
43 251644-1 Гвинт з буртиком M8 33 грн
44 931302-2 Шестигранна гайка M6 5 грн
45 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
46 154921-9 Кожух для пиляльного полотна, остання модель 2524 грн
47 266283-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 33 грн
48 231939-8 Пружина 30 54 грн
49 419482-9 Рухомий захисний щиток, нова модель 829 грн
50 343358-7 Центральна пластина 70 грн
51 923311-5 Болт з квадратним підголовником M6X 13 грн
52 911206-4 Гвинт M5X10 5 грн
53 343492-3 Підпора ножа 49 грн
54 251333-8 Гвинт M8 84 грн
55 253878-2 Шайба 10 14 грн
56 251339-6 Гвинт M8 97 грн
57 257146-5 Розпірне кільце 10 41 грн
58 343792-1 Направляюча 209 грн
59 253731-2 Шайба 8 13 грн
60 254203-0 Шпонка 4 14 грн
61 911121-2 Гвинт M4X14 5 грн
62 251399-8 #ИМЯ? 0 грн
63 411479-4 Амортизатор гумовий 54 грн
64 251959-6 Болт M10X80 20 грн
65 941252-3 Пласка шайба 10 5 грн
66 931501-6 Шестигранна гайка M10 14 грн
67 921551-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M10X30 15 грн
68 316030-4 Паралельна підпора 2225 грн
68 318866-7 GUIDE RULE 0 грн
69 163279-5 Направляюча 237 грн
70 265551-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
71 322144-9 Набір гвинтів M10 59 грн
72 251698-8 Гвинт з шестигранною голівкою M16 68 грн
73 253771-0 Шайба 16 11 грн
74 154929-3 Кронштейн, нова модель 960 грн
74 154358-0 Кронштейн 2470 грн
75 231533-6 Поворотна пружина 33 195 грн
76 341926-0 Фіксатор ручки 29 грн
77 253948-7 Затисна шайба 8 2 грн
78 251298-4 Гвинт M8 27 грн
80 252044-8 Гайка M16-24 20 грн
81 419483-7 Рухома упорна пластина 95 грн
82 453636-8 KERF BOARD 0 грн
83 312511-6 Обмежувач для опори 250 грн
84 322027-3 Тримач 293 грн
85 251804-5 Установочий гвинт M6X13 27 грн
86 911317-5 PAN HEAD SCREW M6X14 0 грн
87 253047-5 Шайба 6 5 грн
88 315891-9 Щічки лещат 218 грн
89 253744-3 Шайба 12 13 грн
90 341912-1 Тримач гайки 41 грн
91 342967-9 Бокова підпора 27 грн
92 341911-3 Протектор 27 грн
93 321490-7 Різьбовий стопор правий 130 грн
94 321491-5 Різьбовий стопор лівий 129 грн
95 151201-4 Направляюча лещат (нова модель) 747 грн
95 151277-1 VICE ARM COMPLETE 0 грн
96 271275-0 Шпиндель лещат 45 483 грн
97 911216-1 Гвинт M5x14 5 грн
98 273436-8 Ручка 37 115 грн
99 911108-4 Гвинт M4x8 5 грн
100 816685-0 INDICATION PLATE 0 грн
101 342823-3 Пластина 14 грн
102 321981-8 Запобіжний штифт 34 грн
103 911256-9 Гвинт M5X35 13 грн
104 921456-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X35 17 грн
105 232093-1 Кутова пружина мала 51 грн
106 343359-5 Пружина фіксуюча 168 грн
107 311795-3 Тримач ручки 606 грн
108 924216-2 Барашковий гвинт M5X15 16 грн
108 911223-4 Гвинт M5x16 5 грн
109 151246-2 Плита основи 2847 грн
111 922562-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 19 грн
112 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
113 311796-1 Обертальна опора 3232 грн
115 262044-0 Гумове кільце 12 27 грн
116 253011-6 Шайба 6 5 грн
118 267710-4 Шайба 15 нова модель 41 грн
400 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн
402 122330-0 Вузол мішка для пилу 397 грн
403 410602-8 Затискач 10 грн
500 122563-7 Вузол горизонтальної струбцини 1411 грн
900 321140-4 TUBE HOLDER 0 грн
901 911106-8 Гвинт M4x8 5 грн
908 164836-2 Блокуючий важіль 135 грн
909 231297-2 Пружина стиснення 9 14 грн
910 165129-0 Фіксуюча пластина 258 грн
911 251362-1 Гвинт M6 14 грн
912 646071-9 CHOKE COIL 0 грн
913 416437-5 Захисна пластина, права 29 грн
914 416438-3 Захисна пластина, ліва 29 грн
915 345694-7 Захисний пристрій 87 грн
916 345196-3 Захисний ковпак 33 грн
917 266192-7 Самонарізний гвинт 4х14 13 грн
920 266225-8 Гвинт M6X8 BSS500Z/501Z 5 грн
921 251896-4 Гвинт М5х20 30 грн
922 122540-9 Струбцина 768 грн