Найдено 89 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 265144-5 Гвинт М6х12, нова модель 5 грн
0 231397-8 Пружина стиснення 4 13 грн
0 224299-5 Фланець 90 143 грн
0 251680-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 30 грн
1 819147-7 Етикетка з логотипом MAKTEC 6 грн
2 265122-5 Гвинт М5х20 5 грн
3 224299-5 Фланець 90 143 грн
4 251680-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 30 грн
5 418142-0 Ковпачок 5 грн
7 165351-9 Захисний пристрій МТ240 398 грн
8 265121-7 Гвинт М6х52 13 грн
9 345316-9 Захисна напрямна, мала 82 грн
13 213180-5 Кільце круглого перетину 14 5 грн
14 257255-0 Кільце 17 13 грн
17 183620-6 Захисний кожух 415 грн
18 211282-1 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 129 грн
19 317663-8 Підшипниковий щит 49 грн
20 226572-9 Зубчасте колесо 49 MT240 255 грн
21 324321-9 Шпиндель MT240 95 грн
22 210067-2 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 47 грн
23 183618-3 Ручка 274 грн
24 650545-4 Вимикач МТ240 70 грн
25 418140-4 Важіль перемикача 8 грн
26 418139-9 Блокування перемикача 5 грн
27 231397-8 Пружина стиснення 4 13 грн
28 281216-8 Підвіска МТ240 5 грн
29 268101-2 Штифт 6 5 грн
31 418138-1 Кнопка перемикача 3 грн
32 265101-3 Гвинт М4х25 5 грн
33 819125-7 Етикетка з логотипом MAKTEC 2 грн
34 265104-7 Гвинт М5х40 5 грн
35 654588-8 Контактна колодка 10 грн
36 645191-6 Шумоглушник 13 грн
37 688131-1 Фільтр (кільце) 14 грн
38 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
39 687124-5 Фіксуюча панель для кабеля 5 грн
40 665872-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-3.0 316 грн
40 695300-7 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-3.0 0 грн
41 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
42 850472-7 Фірмова табличка з основними характеристиками MT 19 грн
43 153601-4 Корпус двигуна 332 грн
44 643700-5 Ковпачок тримача щітки 7-18 24 грн
45 191953-5 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 152 грн
47 596249-3 Статор у зборі 220-240V MT240; Статор у зборі 220-240V MT240 981 грн
48 266328-8 Самонарізний гвинт 5x80 5 грн
49 418143-8 Діафрагма 14 грн
50 210070-3 Шарикопідшипник 6200ZZ 34 грн
51 516884-1 Якір у зборі 220-240V MT240 1178 грн
52 240063-6 Робоче колесо вентилятора 80 50 грн
53 267274-8 Шайба 15 5 грн
54 211240-7 Шарикопідшипник 6200ZZ 42 грн
55 324322-7 Фіксатор 13 грн
56 233372-0 Натискна пружина 7 5 грн
57 153600-6 Корпус редуктора 720 грн
58 951163-4 Пружинний штифт 5-20 13 грн
59 272027-2 Пускова ручка 120 17 грн
60 324323-5 Шпиндель лещат 190 грн
63 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 5 грн
64 282015-1 Ланцюг МТ240 20 грн
65 313114-9 Тримач лещат 72 грн
66 345311-9 Пластина МТ240 14 грн
67 317662-0 Напрямна для гвинта 104 грн
68 951175-7 Пружинний штифт 5-36 13 грн
69 951110-5 Просічний штифт 4-16 5 грн
70 265125-9 Гвинт М8х20 11 грн
71 265508-3 Гвинт М10х25 15 грн
73 345315-1 Упорна пластина 92 грн
74 252183-4 Гайка М10-17 5 грн
75 942251-8 Пружинна шайба 10 5 грн
76 267258-6 Шайба 10 5 грн
77 331648-0 Труба 20-128 47 грн
78 231667-5 Зворотна пружина 24 83 грн
79 252174-5 Гайка М6 2 грн
80 266311-5 Гвинт М6х12 4 грн
81 345313-5 Пристрій іскрозахисту 14 грн
82 265144-5 Гвинт М6х12, нова модель 5 грн
83 421834-2 Розпірна деталь 13 грн
85 265509-1 Гвинт М10х140 30 грн
86 165373-9 Опорна плита 844 грн
87 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
88 267257-8 Шайба 8 5 грн
89 256474-5 Штифт із буртиком 10-16 41 грн
90 961056-7 Запобіжне кільце S-16 13 грн
92 345312-7 Губка лещат МТ240 41 грн
93 253903-9 Затисна шайба 6 5 грн
95 421870-8 Гумовий блок 103 грн
96 345443-2 Гумовий корпус 97 грн
1001 782210-8 Ключ затяжний 17 35 грн
1003 A-89545 CUTTING WHEEL 14" 0 грн