Найдено 76 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 158413-0 Корпус пиляльного полотна N5900B 668 грн
1 251644-1 Гвинт з буртиком M8 33 грн
2 224301-4 Зовнішній фланець 42 89 грн
3 224302-2 Внутрішній фланець 42 95 грн
4 961202-2 Упорне кільце S-45 27 грн
5 318091-0 Рухомий захисний щиток 278 грн
6 265031-8 Гвинт з потайною голівкою 14 грн
7 231846-5 Поворотна пружина 5 22 грн
8 318089-7 Підшипниковий щит 97 грн
9 213560-5 Кільце круглого перетину 44 41 грн
10 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
11 285809-3 Запобіжне кільцепідшипника 23-36 41 грн
12 323955-5 Шпиндель 87 грн
13 226523-2 Зубчасте колесо 39 155 грн
14 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 128 грн
15 272230-5 Рукоятка затисна 54 41 грн
16 231955-0 Стяжне кільце 12 14 грн
17 252134-7 Шестигранна гайка M8 66 грн
18 331568-8 Труба 9 BCS550RFE 15 грн
19 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
20 158413-0 Корпус пиляльного полотна N5900B 668 грн
21 819064-1 Етикетка MAKITA 41 грн
22 266237-1 Гвинт M8x90 5008MG 21 грн
23 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5 грн
24 345760-0 Захисна кришка 10 грн
25 251350-8 Установочий гвинт M5x13 0 грн
26 262564-4 Гумова втулка 6 27 грн
27 233264-3 Натискна пружина 5 5 грн
28 344844-1 Фіксатор шпинделя 16 грн
29 211236-8 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 182 грн
30 267164-5 Шайба 15 14 грн
31 240003-4 Вентилятор 80 66 грн
32 516818-4 Ротор в зборі 1207 грн
33 681630-2 Ізоляційна прокладка 41 грн
34 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
35 417114-2 Обтічник 18 грн
36 596208-7 Статор у зборі TW1000 220V 779 грн
37 266044-2 Самонарізний гвинт 5x60 17 грн
38 152612-6 Ручка 36 90 грн
39 850732-7 Ідентифікаційна етикетка N5900B 15 грн
41 233284-7 Натискна пружина 5 14 грн
42 651984-1 Перемикач TG71B-2 162 грн
43 417115-0 Важіль перемикача 13 грн
44 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
45 911273-9 Гвинт M5X50 13 грн
46 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70 грн
47 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
48 151848-4 Вузол корпусу двигуна 630 грн
49 645190-8 Шумоглушник 13 грн
50 682564-2 Захист кабелю гумовий 37 грн
51 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292 грн
52 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
54 417118-4 Кожух ручки 68 грн
55 934301-3 Барашкова гайка M6 14 грн
56 231139-0 Пружина стиснення 9 13 грн
57 257669-3 Розпірна втулка 6 13 грн
58 253047-5 Шайба 6 5 грн
59 251919-8 Гвинт M6x20 13 грн
60 168389-3 Опорна плита 415 грн
61 266330-1 Кріпильний болт з квадратною шийкою M6x16 0 грн
62 251221-9 Гвинт M6 16 грн
63 924306-1 Барашковий гвинт M6x10 33 грн
65 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
67 252014-7 Шестигранна гайка M6-10 14 грн
1001 164367-1 Паралельний упор 67 грн
1002 782016-4 Ключ затяжний 13 29 грн
1003 B-08399 Пилка твердосплавна 235x30x20T 1118 грн
1004 193068-4 Перехідник пилососа 179 грн
5001 417117-6 Штифт для вмикання 0 грн
5002 415437-2 Штифт 6 14 грн
5003 415438-0 Ролик 20 13 грн
5004 345759-5 Рукоятка затисна 98 0 грн
5005 231847-3 Поворотна пружина 6 0 грн
5006 911123-8 Гвинт M4X14 5 грн
5007 419643-1 Тримач пружини 0 грн
5008 266192-7 Самонарізний гвинт 4х14 13 грн