Найдено 72 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 251462-7 Гвинт M8X14 52 грн
1 156844-7 Корпус двигуна 951 грн
2 854593-7 NAME PLATE PC1100 0 грн
3 953101-2 Клепка 0-3 13 грн
4 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
5 687010-0 Хомут 2 грн
6 522683-1 Статор у зборі 220V 962 грн
7 411876-4 Обтічник 88 грн
8 911290-9 Гвинт M5x65 16 грн
9 210005-4 Шарикопідшипник 608DDW 66 грн
9 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 75 грн
10 681613-2 Ізоляційна прокладка 14 грн
11 516093-2 Якір у зборі 220V 1405 грн
12 341836-1 Зєднувач 249 грн
13 241517-6 Вентилятор 70 380 грн
14 341850-7 Пластина РС1100 77 грн
15 211088-7 Шарикопідшипник 6000DDW 128 грн
16 187603-8 SPIRAL BEVEL GEAR SET 0 грн
16 181737-9 Редуктор в зборі 885 грн
19 911241-2 Гвинт M5x25 5 грн
20 159710-7 Корпус редуктора 608 грн
20 156735-2 GEAR HOUSING 0 грн
21 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
23 257088-3 Кільце 12 27 грн
24 962151-6 Запобіжне кільце R-32 13 грн
25 211129-9 Шарикопідшипник 6201DDW 145 грн
26 254002-0 Шпонка 3 13 грн
27 321437-1 Шпиндель 646 грн
28 157312-3 GEAR HOUSING COVER 0 грн
29 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5 грн
29 911141-6 Гвинт M4X22 5 грн
30 241637-6 Вентилятор 76 196 грн
31 341835-3 Сепаратор 76 грн
32 421182-9 Пилозахисна кришка 680 грн
33 792289-1 Діамантовий круг для первинної обробки 110 1197 грн
34 224526-0 Фланцева гайка 12-30 89 грн
35 911248-8 Гвинт M5x28 13 грн
36 911143-2 Гвинт M4x22 5 грн
37 181460-6 Корпус перемикача 176 грн
38 911104-2 PAN HEAD SCREW M4X6 0 грн
39 651033-4 Вимикач HPAHR2-35S 576 грн
40 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
41 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
42 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
43 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
44 666216-3 Шнур живлення 1.5-2-2.5 267 грн
45 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
46 265264-5 Гвинт з шестигранною голівкою M12 66 грн
47 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14 грн
48 942151-2 Пружинна шайба 6 5 грн
49 253011-6 Шайба 6 5 грн
50 152179-4 Передній ролик 337 грн
51 321436-3 Вісь переднього ролика 180 грн
52 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
54 922311-2 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X12 0 грн
55 911202-2 PAN HEAD SCREW M5X8 0 грн
56 911211-1 Гвинт M5x12 13 грн
57 341838-7 Тримач ручки лівий 247 грн
58 273416-4 Ручка 25 223 грн
59 341837-9 Тримач ручки правий 317 грн
60 213459-4 Кільце круглого перетину 32 17 грн
66 257579-4 Втулка 16 58 грн
67 341839-5 Тримач основи 846 грн
68 251462-7 Гвинт M8X14 52 грн
69 341840-0 Плита основи модель 488 грн
70 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 33 грн
71 181030-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-100 79 грн
400 782401-1 Ключ спеціальний 20 32 грн
401 783001-0 (-) Шурупокрут 6 1848 грн
402 783203-8 Шестигранний ключ 5 14 грн
403 181789-0 Сталевий ящик для транспортування інструментів 1984 грн
404 123203-0 DUST BAG ASS`Y 879 грн