Найдено 98 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 153476-1 Вузол різьбового пальцю 246 грн
1 252643-6 Барашкова гайка M10 33 грн
2 410129-8 Нейлонова гайка M10 33 грн
3 417320-9 Демпферна опора 41 грн
4 233287-1 Пружина стиснення 13 41 грн
5 265739-4 Спеціальний гвинт M10x90 345 грн
6 417247-3 Індикатор глибини 33 грн
7 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
8 417239-2 Кришка корпусу двигуна 127 грн
10 152618-4 Корпус двигуна 955 грн
11 852318-3 Ідентифікаційна етикетка RP0910 15 грн
12 654531-7 Контактна колодка 2P 41 грн
13 646122-8 Дросельна котушка 32 грн
14 685722-9 Піногума 13 грн
15 682559-5 Захист кабелю гумовий 8 33 грн
15 682566-8 Захист кабелю гумовий 10 33 грн
16 665890-4 Кабель 1.0-2-4.0 418 грн
16 666855-9 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-4.0 0 грн
17 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15 грн
17 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
19 638001-4 Підпора компл. 112 грн
20 634368-8 Статор 220-240V 552 грн
21 266095-5 Самонарізний гвинт 5X55 25 грн
22 210005-4 Шарикопідшипник 608DDW 66 грн
23 681651-4 Ізоляційна прокладка 33 грн
24 516403-3 Якір у зборі 220-240V 1787 грн
25 240034-3 Вентилятор 70 85 грн
26 413078-8 Обтічник 46 грн
27 251295-0 Гвинт з потайною голівкою 13 грн
28 285657-0 Захисне кільце 50 41 грн
29 267114-0 Шайба 17 14 грн
30 211278-2 Шарикопідшипник 6203DDW 157 грн
31 417251-2 Кожух кнопки R 187 грн
32 417256-2 Зєднувач насадки 72 грн
33 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
34 417250-4 Ручка R 87 грн
35 651834-0 Вимикач SP115C 214 грн
37 911333-7 Гвинт M6X20 13 грн
38 417254-6 Пусковий механізм 70 грн
39 233288-9 Пружина стиснення 8 17 грн
40 417255-4 Кнопка відключення 33 грн
42 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
43 417241-5 Захисний кожух 138 грн
44 152619-2 Щит підшипника 1622 грн
45 816792-9 Шкала глибини 76 грн
46 819063-3 Етикетка MAKITA 41 грн
47 191963-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 76 грн
48 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33 грн
49 417249-9 Кожух кнопки 191 грн
50 265479-4 Гвинт з шестигранною голівкою M8x35 20 грн
51 417248-1 Ручка 199 грн
52 323856-7 Запірний штифт 41 грн
53 231231-2 Пружина стиснення 12 13 грн
54 153476-1 Вузол різьбового пальцю 246 грн
55 266373-3 Самонарізний гвинт 5x35 5 грн
56 285701-3 Тримач 120 грн
57 317365-6 Кришка тримача 315 грн
58 233072-2 Пружина стиснення 8 5 грн
59 417253-8 Натискна кнопка 46 грн
60 256437-1 Штифт 4 33 грн
62 193178-7 Комплект цанг 8 639 грн
63 417246-5 Пилозахисний ковпачок 41 грн
64 417245-7 Пиловідвідник 66 грн
65 417252-0 Штанга 41 грн
66 233286-3 Пружина стиснення 11 41 грн
67 265028-7 Гвинт M4x11 33 грн
68 417257-0 Блокуючий важіль 33 грн
69 152617-6 Плита основи 1921 грн
70 259037-6 Зубчаста пружна шайба 16 13 грн
71 413079-6 Плита основи 198 грн
72 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 5 грн
73 231240-1 Пружина стиснення 7 13 грн
74 265740-9 Барашковий гвинт M5x15 69 грн
74 265720-5 Барашковий гвинт M5x14 41 грн
75 931202-6 Шестигранна гайка M5 5 грн
76 265333-2 Гвинт з шестигранною голівкою M5x16 5 грн
78 265336-6 Гвинт з шестигранною голівкою M5x40 13 грн
79 213030-4 Кільце круглого перетину 8 5 грн
80 251467-7 Гвинт M6 54 грн
81 315931-3 Обмежувач глибини 118 грн
83 265335-8 Гвинт з шестигранною голівкою M5X28 13 грн
84 231419-4 Пружина стиснення 5 33 грн
85 216009-4 Сталева кулька 7.1 6 грн
87 153476-1 Вузол різьбового пальцю 246 грн
89 233127-3 Пружина стиснення 7 21 грн
1001 122609-9 Відвід для стружки 153 грн
1002 164834-6 Паралельна підпора 240 грн
1003 122615-4 Всмоктувальний патрубок 128 грн
1004 193332-3 Направляюча шаблону 12 399 грн
1005 781008-0 Ключ затяжний 17 44 грн
1006 781213-9 Ключ затяжний 8 54 грн
1007 915111-7 Гвинт M4X10 5 грн
1008 821550-0 842 грн
1009 837660-3 INNER TRAY 220 грн
1010 801F27-7 RP0910J INDICATION LABEL 0 грн
1011 801F28-5 RP0910J PLASTIC CASE LABEL 0 грн
5003 654205-0 Клема заземлення 15 грн
5004 654501-6 Зєднувач P-1.25 5 грн