Найдено 118 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 318179-6 Опорна плита (нова модель) 1435 грн
0 158547-9 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 779 грн
1 210013-5 Шарикопідшипник 698VV SP6000 129 грн
2 681634-4 Ізоляційна прокладка 20 грн
3 513678-5 Якір у зборі 220-240V 1621 грн
4 240091-1 Робоче колесо вентилятора 60 201 грн
5 345767-6 Ножовий вал 93 грн
6 211131-2 Шарикопідшипник 6001DDW 114 грн
7 345742-2 Фіксатор шпинделя 81 грн
8 265011-4 Гвинт M5 27 грн
9 158096-6 Башмак напрямної нова модель 158 грн
10 233480-7 Натискна пружина 7 6 грн
11 286275-7 Ковпачок 5 грн
12 233084-5 Пружина стиснення 6 5 грн
13 286278-1 Ковпачок 33 грн
14 158092-4 Корпус передачі 1273 грн
15 324716-6 Штифт 8 33 грн
16 324708-5 Фіксуючий штифт 8 SP6000 33 грн
17 265913-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 13 грн
18 213512-6 Кільце круглого перетину 39 54 грн
19 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 82 грн
20 961052-5 Запобіжне кільце S-12 5 грн
21 226637-7 Зубчасте колесо 39 241 грн
22 257010-0 Кільце 12 17 грн
23 318088-9 Корпус підшипника 94 грн
24 211129-9 Шарикопідшипник 6201DDW 145 грн
25 324707-7 Шпиндель 269 грн
26 285689-7 Сепаратор підшипника 55 39 грн
27 911221-8 Гвинт M5x16 5 грн
28 419620-3 Насадка пилососа 55 грн
29 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17 грн
30 233479-2 Натискна пружина 11 20 грн
31 419624-5 Тримач пружини 38 грн
32 158095-8 Важіль 20 SP6000 41 грн
33 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13 грн
34 324710-8 Штифт 8 19 грн
35 266007-8 Самонарізний гвинт PT3x10 5 грн
36 253821-1 Шайба 3 9 грн
37 419625-3 Обмежувач глибини 135 грн
38 231665-9 Зворотна пружина 7 SP6000 6 грн
39 419630-0 Блокуючий важіль 40 грн
40 251867-1 Гвинт M5X30 41 грн
41 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
42 419623-7 Тримач SP6000 54 грн
43 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
44 345744-8 Пластина з різьбою 32 грн
46 419632-6 Регулювальна пластина SP6000 22 грн
47 158547-9 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 779 грн
48 266351-3 Самонарізний гвинт 4x35 3 грн
49 253010-8 Шайба 6 5 грн
50 224406-0 Внутрішній фланець 35 SP6000 178 грн
51 224405-2 Зовнішній фланець 35 SP6000 212 грн
52 266403-0 Гвинт M6 SP6000 46 грн
53 318084-7 Кришка захисного кожуха пиляльного полотна 606 грн
55 188197-6 Корпус перемикача 617 грн
56 265776-8 Баранцевий гвинт M6x26 SP6000 16 грн
57 253111-2 Шайба 6 10 грн
58 419596-4 Упорний кутик, задній SP6000 99 грн
59 318179-6 Опорна плита (нова модель) 1435 грн
60 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
61 324731-0 Фіксуючий штифт 70 грн
62 252157-5 Квадратна гайка М6 5 грн
63 266085-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 19 грн
64 419595-6 Упорний кутик, передній, SP6000 135 грн
65 419571-0 Регулювальна шайба SP6000 13 грн
66 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
71 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 5 грн
72 345748-0 Затисна шайба 24 грн
73 231316-4 Пружина стиснення 7 13 грн
74 265701-9 Гвинт M6x14 25 грн
75 419627-9 Тримач впускного колектору 15 грн
76 265775-0 Баранцевий гвинт M4x3 SP6000 19 грн
77 345977-5 Захисна кришка, нова модель 0 грн
77 267070-4 Шайба 10 13 грн
78 253932-2 Затисна шайба 10 5 грн
79 419621-1 Важіль 17 грн
84 922232-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 грн
85 324709-3 Стопорний штифт 8 60 грн
86 233267-7 Натискна пружина 7 17 грн
87 419631-8 Фіксувальна пластина 33 грн
88 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
90 631729-3 Контролер 1260 грн
91 213261-5 Кільце круглого перетину 17 41 грн
92 418905-4 Регулювальна шайба 76 грн
93 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
94 419622-9 Важіль перемикача 33 грн
95 651922-3 Вимикач TG71B 250 грн
96 345745-6 Шарнірна пластина 54 грн
97 419629-5 Кнопка відключення 24 грн
98 233089-5 Пружина стиснення 12 13 грн
100 911273-9 Гвинт M5X50 13 грн
101 862913-1 Фірмова табличка з основними характеристиками SP60 6 грн
103 665890-4 Кабель 1.0-2-4.0 418 грн
104 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
105 419626-1 Обтічник 30 грн
106 266044-2 Самонарізний гвинт 5x60 17 грн
107 525743-8 Статор в зборі 220-240В 641 грн
108 158094-0 Вузол корпусу двигуна 589 грн
110 191963-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 76 грн
111 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33 грн
112 267781-1 Затискна шайба 7 SP6000 28 грн
113 231372-4 Пружина стиснення 5 13 грн
114 233025-1 Пружина стиснення 2 14 грн
115 421479-6 Гумове кільце 19 92 грн
116 424047-4 Ущільнення 13 грн
117 424050-5 Піногума 5 грн
118 443137-4 Фетр 5 грн
119 450118-1 Колодка 105 грн
120 450119-9 Важіль 60 грн
121 911013-5 Гвинт M3X10 13 грн
1001 B-09298 Твердосплавне пиляльне полотно 48Z 165x20 мм 1498 грн
1002 783203-8 Шестигранний ключ 5 14 грн
1003 165447-6 Паралельний упор 427 грн
1003 821552-6 1334 грн
1004 804869-2 SP6000K PLASTIC CASE LABEL 0 грн
1004 800V02-6 SP6000J INDICATION LABEL 0 грн
1005 800V03-4 SP6000J PLASTIC CASE LABEL 0 грн
1007 837804-5 INNER TRAY 0 грн