Найдено 70 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 251644-1 Гвинт з буртиком M8 33 грн
2 224275-9 Зовнішній фланець 40 76 грн
3 224360-8 INNER FLANGE 40 0 грн
3 224223-8 Внутрішній фланець 40 86 грн
4 285807-7 Кільце шарикопідшипника 22-36 43 грн
5 323789-6 SPINDLE 0 грн
5 321060-2 Шпиндель 144 грн
6 254032-1 Шпонка 5 14 грн
7 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 136 грн
8 257064-7 Кільце 15 8 грн
9 961201-4 Запобіжне кільце S-42 33 грн
10 164884-1 Рухомий захисний ковпак нова модель 917 грн
11 231838-4 Зворотна пружина 4 21 грн
12 911231-5 Гвинт M5X20 5 грн
13 315379-9 Корпус підшипника 125 грн
14 221687-7 Зубчасте колесо 43 453 грн
15 961055-9 Запобіжне кільце S-15 5 грн
16 212052-1 Голчатий роликопідшипник 1010 84 грн
18 341782-8 Розклинювальний ніж 238 грн
19 154370-0 Корпус пильного полотна 749 грн
20 213412-0 Кільце круглого перетину 29 27 грн
21 341736-5 Шайба 25 11 грн
22 213459-4 Кільце круглого перетину 32 17 грн
23 211106-1 Шарикопідшипник 6201LLB 95 грн
24 213102-5 Ущільнення 12 33 грн
25 163113-9 Блокуючий важіль 104 грн
26 241513-4 Вентилятор 92 54 грн
27 514858-6 Якір у зборі 220V 2212 грн
28 911280-2 Гвинт M5x55 12 грн
29 681625-5 Ізоляційна прокладка 14 грн
30 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 75 грн
31 524538-6 Статор у зборі 220V 1358 грн
32 411914-2 Кожух ручки 106 грн
33 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
34 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
35 665516-8 POWER SUPPLY CORD 1.00-2-2.5 0 грн
36 682505-8 Захист кабелю гумовий 10-90 33 грн
37 645185-1 Конденсатор серія LS1013, нова модель 13 грн
38 651023-7 Вимикач HPAH2-2S 393 грн
39 854464-8 NAME PLATE SR2100 0 грн
40 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
41 911273-9 Гвинт M5X50 13 грн
42 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
43 156828-5 Корпус двигуна 661 грн
44 263014-2 Гумовий штифт 4 13 грн
45 251919-8 Гвинт M6x20 13 грн
46 343809-0 Пластина 27 грн
48 343860-0 Пластина обмежувача глибини 44 грн
49 164585-1 Натисна плита 106 грн
50 941151-9 Пласка шайба 6 5 грн
51 252624-0 Барашкова гайка M6 54 грн
52 181048-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовимиканням C 170 грн
53 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17 грн
54 341781-0 Передній захисний щиток 53 грн
55 911106-8 Гвинт M4x8 5 грн
56 251918-0 Гвинт M8X 6 грн
57 941201-0 Пласка шайба 8 5 грн
59 341416-3 Пластина важеля 20 грн
60 931402-8 Шестигранна гайка M8 33 грн
61 341415-5 Стопорна пластина 14 грн
63 251227-7 Гвинт з потайною голівкою 12 грн
64 262502-6 Гумова втулка 6 11 грн
65 168091-8 Плита основи 348 грн
66 251858-2 Барашковий гвинт M6X15 41 грн
67 231316-4 Пружина стиснення 7 13 грн
68 253819-8 Шайба 6 8 грн
400 792315-6 T.C.T. SAW BLADE 210 0 грн
401 164095-8 Паралельна підпора 87 грн
402 782212-4 Ключ торцевий 13 44 грн
403 273466-9 Бокова ручка 37 6204 грн