Найдено 49 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 194663-3 831 грн
1 450444-8 Важіль перемикача в 118 грн
2 233157-4 Натискна пружина 10 грн
3 450442-2 Ручка передня 213 грн
4 158629-7 Вузол захисту 210 грн
5 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4 грн
6 911253-5 Гвинт M5x30 13 грн
8 188567-9 Корпус, лівий+правий 781 грн
9 417740-7 Ізоляційний ковпачок 10 грн
10 233288-9 Пружина стиснення 8 17 грн
11 268077-3 Штифт 5 106 грн
12 417727-9 Тримач ковпачка 13 грн
13 417736-8 Штовхач 13 грн
14 417735-0 Повзун 10 грн
15 268237-7 Шток 3 33 грн
16 417781-3 Куліса 14 грн
17 646206-2 Дросельна котушка 22 грн
18 646207-0 Дросельна котушка 22 грн
19 417737-6 Шарнір 17 грн
20 417739-2 Шатун 4301BV нова модель 13 грн
21 233156-6 Пружина стиснення 5 3 грн
22 417731-8 Важіль перемикача С 82 грн
24 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15 грн
25 450443-0 Важіль перемикача А 37 грн
27 450488-8 Важіль DBC260U 110 грн
28 643936-6 Тримач щітки 41 грн
29 191962-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 68 грн
30 621733-0 Статор 220-240V 645 грн
31 211027-7 Шарикопідшипник 627ZZ 56 грн
32 515738-9 Якір у зборі 220-240V 744 грн
33 241850-6 Вентилятор 60 56 грн
34 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94 грн
35 650628-0 Перемикач 132 грн
36 645190-8 Шумоглушник 13 грн
37 654531-7 Контактна колодка 2P 41 грн
38 666246-4 Кабель живлення 1,5-2-0,3 62 грн
39 682540-6 Захист кабелю гумовий 9.3-90 24 грн
40 253215-0 Шайба 8 20 грн
43 865765-9 Ідентифікаційна етикетка UH5570 13 грн
45 158625-5 Вузол корпусу редуктора 378 грн
46 158623-9 Зубчасте колесо 890 грн
47 443142-1 Пилозахисний щиток 14 грн
49 158626-3 Кришка корпусу редуктора 261 грн
50 265182-7 Установочий гвинт M5x13 5 грн
51 450440-6 Нижня частина корпуса 106 грн
52 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
1001 194677-2 CORD HOLDER COMPLETE SET 44 грн
1002 158024-1 HOOK COMPLETE 91 грн
1003 450489-6 BLADE COVER 101 грн