Найдено 82 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 599024-6 Статор у зборі 220V нова модель 1066 грн
0 161119-1 Ножевий вал 1550 грн
0 344442-1 Пластина барабана 1шт. 188 грн
1 666071-3 POWER SUPPLY CORD 1.00-2-5.0 0 грн
2 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33 грн
3 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15 грн
4 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
5 650210-5 Вимикач SGE215C нова модель 195 грн
5 651252-2 Вимикач SGES215C 294 грн
6 645190-8 Шумоглушник 13 грн
7 414273-3 Кожух ручки 77 грн
7 411423-1 Кожух ручки 129 грн
8 911153-9 Гвинт M4x28 6 грн
8 911168-6 PAN HEAD SCREW M4X40 0 грн
10 815099-0 NAME PLATE 1911B 0 грн
10 853285-5 Ідентифікаційна етикетка 1911B нова модель 8 грн
11 953106-2 Клепка 0-5 5 грн
12 643601-7 Тримач щітки 6-10 41 грн
13 181410-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-106 93 грн
14 911188-0 Гвинт M4x60 13 грн
15 911113-1 Гвинт M4x10 5 грн
16 410438-5 REAR COVER 0 грн
17 271226-3 Ручка регулювання 50 138 грн
18 941251-5 Пласка шайба 10 7 грн
19 159652-5 Корпус двигуна нова модель 1268 грн
21 231004-3 Пружина стиснення 18 41 грн
22 421147-1 Гумовий ущільнення 66 грн
23 312951-8 Передня плита основи 1034 грн
24 911226-8 Гвинт M5X18 5 грн
24 911231-5 Гвинт M5X20 5 грн
25 312952-6 Задня плита основи 901 грн
26 411428-1 Обтічник 33 грн
27 263014-2 Гумовий штифт 4 13 грн
28 211031-6 Шарикопідшипник 608LLB 75 грн
29 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
30 599024-6 Статор у зборі 220V нова модель 1066 грн
31 911295-9 Гвинт M5x70 17 грн
31 911290-9 Гвинт M5x65 16 грн
32 681613-2 Ізоляційна прокладка 14 грн
33 516083-5 Якір у зборі 220V 1349 грн
34 241519-2 FAN 68 0 грн
35 213051-6 Ущільнення 10 33 грн
36 211066-7 Шарикопідшипник 6200LLB 120 грн
37 152362-3 Щит підшипника (нова модель) 239 грн
38 911158-9 Гвинт M4x30 5 грн
39 222050-7 Ролик приводу двигуна 4-24L 137 грн
40 225069-5 Клиноподібний ремінь 4-272 257 грн
41 411426-5 Захисний кожух для ременя 66 грн
42 911123-8 Гвинт M4X14 5 грн
43 222063-8 Ведучий ролик ножевого вала 4-38 191 грн
44 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94 грн
45 341389-0 Шайба 10 22 грн
46 161119-1 Ножевий вал 1550 грн
47 341377-7 Шайба 12 35 грн
48 211107-9 Шарикопідшипник 6201ZZ 158 грн
49 263005-3 Гумовий штифт 6 5 грн
51 345157-3 Тримач ножа 100 грн
51 341601-8 Регулююча пластина 41 грн
52 251246-3 Гвинт 5 грн
52 911106-8 Гвинт M4x8 5 грн
53 344442-1 Пластина барабана 1шт. 188 грн
53 187674-5 DRUM PLATE SET 0 грн
54 251609-3 Гвинт M6 14 грн
55 232065-6 Пласка пружина 14 грн
56 321346-4 Штифт 122 грн
57 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
58 321347-2 Фіксуючий штифт 84 грн
59 231303-3 Пружина стиснення 5 13 грн
60 256714-1 Штифт 2 14 грн
61 252415-9 Гайка N4-12 40 грн
62 410329-0 SUB CHIP COVER 0 грн
66 267012-8 Шайба 5 13 грн
400 123055-9 Вузол тримача загострювача ножів 87 грн
404 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 67 грн
404 155270-7 Вирівнювальна насадка 52 грн
405 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
406 793008-8 Ніж рубанка 110 530 грн
407 192082-7 NOZZLE FOR VACUUM CLEANER 0 грн
901 191455-1 GUIDE RULE SET 0 грн
901 165259-7 Паралельна підпора, нова модель 240 грн
902 251812-6 Установочий гвинт M5X10 32 грн
914 819063-3 Етикетка MAKITA 41 грн