Найдено 79 товаров

No. Код детали Описание Цена  
0 210025-8 Шарикопідшипник 627LLB 66 грн
1 911148-2 Гвинт M4x25 7 грн
2 411019-8 Захисний кожух для ременя 75 грн
3 225007-7 Ремінь 175 грн
4 222008-6 V-PULLEY 4-20L 0 грн
4 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 95 грн
5 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 161 грн
5 222009-4 V-PULLEY 4-37 0 грн
6 911136-9 Гвинт M4X20 5 грн
7 152198-0 Щит підшипника 743 грн
8 263002-9 Гумовий штифт 4 5 грн
9 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94 грн
10 161045-4 Ножевий вал 1579 грн
11 961003-8 Запобіжне кільце S-7 5 грн
12 210025-8 Шарикопідшипник 627LLB 66 грн
13 285637-6 Сепаратор підшипника 7-21 14 грн
14 241510-0 FAN 52 0 грн
15 511938-9 Якір у зборі 220V 1136 грн
16 911586-8 Гвинт M4X60 15 грн
17 911153-9 Гвинт M4x28 6 грн
18 411351-0 Кожух ручки 128 грн
18 411304-9 Кожух ручки 134 грн
19 646122-8 Дросельна котушка 32 грн
20 651239-4 Вимикач SGES206C 180 грн
20 651234-4 Вимикач SGE206C 153 грн
21 251609-3 Гвинт M6 14 грн
22 187676-1 DRUM PLATE SET 332 грн
22 345001-4 Пластина барабана 332 грн
23 251246-3 Гвинт 5 грн
24 342430-2 Регулювальна пластина 33 грн
26 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 79 грн
27 961015-1 Запобіжне кільце E-9 5 грн
28 816601-2 Шкала глибини 13 грн
29 271231-0 Ручка регулювання 46 81 грн
30 681614-0 Ізоляційна прокладка 14 грн
31 211028-5 Шарикопідшипник 627LB 105 грн
32 263014-2 Гумовий штифт 4 13 грн
33 599322-8 Статор у зборі 220V 665 грн
34 411306-5 Обтічник 15 грн
35 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн
36 911133-5 Гвинт M4X18 5 грн
37 666066-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 0 грн
38 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33 грн
39 687031-2 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
40 156592-8 Корпус двигуна 1159 грн
41 941251-5 Пласка шайба 10 7 грн
42 251812-6 Установочий гвинт M5X10 32 грн
43 342390-8 Обмежувач глибини 82 грн
44 941101-4 Пласка шайба 5 5 грн
45 942101-7 Пружинна шайба 5 5 грн
46 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 14 грн
47 265006-7 Гвинт M5X25 13 грн
48 857300-7 Фірмова табличка з основними характеристиками 19 16 грн
50 643550-8 Ковпачок тримача щітки 5-8 17 грн
51 181021-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-51 81 грн
52 421007-7 Гумовий ущільнення 30 грн
53 411305-7 Кришка корпусу двигуна 66 грн
54 912117-6 Гвинт з потайною голівкою M4x12 5 грн
55 165025-2 Тримач ножевого вала 316 грн
56 911226-8 Гвинт M5X18 5 грн
57 343948-6 Кришка барабана 85 грн
58 231504-3 Пружина ножевого вала 10 17 грн
59 951054-9 Пружинний штифт 3-10 5 грн
60 152464-5 CHIP COVER COMPLETE 0 грн
60 411650-0 Захисний екран від стружок 66 грн
63 312023-9 Задня плита основи 507 грн
64 231004-3 Пружина стиснення 18 41 грн
65 316587-5 Передня плита основи 607 грн
65 312024-7 FRONT BASE 0 грн
400 A-82921 Ніж рубанка 82 мм 496 грн
401 165259-7 Паралельна підпора, нова модель 240 грн
401 165581-2 GUIDE RULE 0 грн
401 164432-6 GUIDE RULE 0 грн
411 782209-3 Ключ торцевий 9 54 грн
416 824944-8 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
416 824670-9 PLASTIC CARRYING CASE 0 грн
917 343947-8 Підпора 54 грн
918 253807-5 U-подібна шайба 5 13 грн
920 A-86175 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 115 грн