Найдено 118 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 344536-2 Корпус редуктора 90 грн
2 911213-7 Гвинт M5x12 5 грн
3 416340-0 Тримач направляючої рейки 31 грн
4 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5 грн
5 323736-7 Направляюча рейка 223 грн
6 159999-7 Корпус редуктора 634 грн
7 168314-4 SAFETY GUIDE 0 грн
8 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 4 грн
9 165206-8 Опора 29 грн
10 911383-2 Гвинт M6x60 14 грн
11 344545-1 Натискна плита 8 грн
12 921431-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X20 15 грн
13 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
14 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 13 грн
15 416341-8 Захисний кожух 82 грн
20 961016-9 Запобіжне кільце E-10 3 грн
21 212121-8 Голчатий роликопідшипник 1210 9596 грн
22 226499-3 Зубчасте колесо 42 615 грн
23 267176-8 Шайба 17 8 грн
24 267170-0 Шайба 34 53 грн
25 211290-2 Шарикопідшипник 6203LLB 194 грн
26 316933-2 Щит підшипника 45 грн
27 153264-6 Вузол шпинделя 691 грн
28 224333-1 Фланець 53 76 грн
30 224482-4 Зовнішній фланець 53 97 грн
31 252155-9 Шестигранна гайка M12-19 39 грн
32 911233-1 Гвинт M5x20 12 грн
33 322968-3 Стержень шурупокрута 106 грн
34 416339-5 Тримач 31 грн
35 941302-4 Пласка шайба 12 4 грн
36 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5 грн
37 226747-0 Зубчасте колесо 101 грн
38 253024-7 Шайба 10 12 грн
39 231315-6 Пружина стиснення 14 27 грн
40 322967-5 Вал блокуючого важеля 238 грн
41 922243-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 31 грн
42 272237-1 Фіксуючий важіль 90 20 грн
43 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
44 253143-9 Шайба 12 10 грн
45 213107-5 Кільце круглого перетину 12 12 грн
46 214114-1 Підшипник ковзання 12 16 грн
47 344544-3 Стійка 15 грн
48 344543-5 Фіксатор 15 грн
49 922103-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 12 грн
51 266495-9 Гвинт M5X14 2 грн
52 268031-7 Штифт 8 11 грн
53 271408-7 Ручка 20 14 грн
54 271071-6 Ручка 120 20 грн
55 323735-9 Болт 96 грн
56 344581-7 Кришка 92 27 грн
57 271070-8 Ручка 100 104 грн
61 931502-4 Шестигранна гайка M10 13 грн
62 213423-5 Кільце круглого перетину 30 12 грн
63 253792-2 Підкладна шайба 26 13 грн
64 211228-7 Шарикопідшипник 6202DDW 110 грн
65 253147-1 U-подібна шайба 15 10 грн
66 240003-4 Вентилятор 80 62 грн
67 516763-3 Якір у зборі 220V 2472 грн
68 681640-9 Ізоляційна прокладка 16 грн
69 211061-7 Шарикопідшипник 6000LLB 74 грн
70 416331-1 Обтічник 43 грн
71 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 39 грн
72 599511-5 Статор у зборі 220-240V 1891 грн
73 159998-9 Корпус двигуна 269 грн
74 181044-0 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 66 грн
75 643650-4 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 16 грн
77 416439-1 Пиловідвідник 57 грн
78 317880-0 Корпус 1109 грн
78 316931-6 Середній корпус 1217 грн
78 317382-6 FRAME 0 грн
78 318253-0 Корпус, нова модель 0 грн
79 344519-2 Корпус рами 97 грн
80 266035-3 Гвинт CT 5X 6 грн
81 344529-9 Тримач повзунка 2702 16 грн
82 251308-7 Гвинт M4X10 5 грн
83 687049-3 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
85 416333-7 Пластина зубчастої рейки 51 грн
86 345628-0 Пластина 122 грн
87 911323-0 Гвинт M6X16 6 грн
88 317010-3 Блок регулювання 151 грн
88 318020-3 Регулювальний блок 29 грн
89 265460-5 Гвинт з шестигранною голівкою M6X20 4 грн
90 232174-1 Пласка пружина 16 грн
91 416332-9 Тримач 51 грн
92 911333-7 Гвинт M6X20 12 грн
95 664091-1 Кабель живлення #18-5- 47 грн
98 416337-9 Корпус вимикача 44 грн
100 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 12 грн
101 416336-1 Пластина вимикача 48 грн
102 651962-1 Вимикач 2BSO-7 1343 грн
105 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 14 грн
108 316934-0 Середня кришка 162 грн
109 816341-2 Шкала - L - 2702 66 грн
111 816340-4 Шкала - R - 2702 66 грн
113 317383-4 TABLE 0 грн
113 316930-8 Стіл 2858 грн
114 859344-3 NAME PLATE 2702 0 грн
115 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 275 грн
116 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 18 грн
119 286202-4 Ковпачок 20 4 грн
120 150826-1 Плита основи 779 грн
121 911344-2 Гвинт M6X25 10 грн
122 253052-2 U-подібна шайба 12 12 грн
1001 122556-4 Направляюча 914 грн
1002 781027-6 Ключ затяжний 19 2244 грн
1003 782021-1 Ключ затяжний 13-22 27 грн
1004 783009-4 Ключ спеціальний 11 грн
1005 A-81767 Пилка твердосплавна 210X18TX 711 грн
1006 163024-8 Обмежувальна пластина 76 грн
1007 271401-1 Ручка 32 20 грн
1008 253047-5 Шайба 6 5 грн
1009 122555-6 Вузол кутової підпори 360 грн
5002 645190-8 Шумоглушник 78 грн
5004 257295-8 Розпірне кільце 16 54 грн
5006 193920-6 STAND SET 0 грн
5006 192680-7 Опорна рама 146520 грн
5007 416338-7 Важіль перемикача 29 грн
5012 911128-8 Гвинт M4x16 5 грн