Найдено 86 товаров

No. Код детали Описание Цена  
1 188287-5 Корпус перемикача 594 грн
2 266048-4 Самонарізний гвинт 4x40 12 грн
3 266091-3 Самонарізний гвинт 4x50 12 грн
4 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 5 грн
5 442138-9 Ущільнення 19 грн
6 214031-5 Підшипник ковзання 4 13 грн
7 232207-2 Пласка пружина 16 грн
8 256117-9 Штифт 4 13 грн
9 911111-5 Гвинт M4x10 5 грн
11 345240-6 Лінійна направляюча 51 грн
13 153338-3 Кришка корпусу редуктора 603 грн
14 417839-8 Пластина ущільнювача 13 грн
15 231659-4 Поворотна пружина 6 31 грн
16 265026-1 Гвинт М4 39 грн
17 419820-5 Фіксатор 66 грн
18 421817-2 Пилозахисна кришка 12 грн
19 962068-3 Запобіжне кільце R-18 12 грн
20 135060-4 Вузол штовхача 1112 грн
21 231660-9 Поворотна пружина 15 31 грн
22 310136-0 Тримач полотна 288 грн
23 310135-2 Фіксуючий штифт 57 грн
24 665394-6 Кабель живлення 1,0-2-2,5 226 грн
25 682559-5 Захист кабелю гумовий 8 31 грн
26 687260-7 Тримач 7 грн
28 645149-5 Шумоглушник 13 грн
29 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 грн
30 324233-6 Захисна скобка 32 грн
31 631470-8 Блок світлодіодів 276 грн
32 631766-7 Контролер 948 грн
33 650231-7 Перемикач 4350FCT 143 грн
34 654532-5 Контактна колодка 1P 31 грн
36 310134-4 Направляюча повзуна 427 грн
37 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5 грн
38 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5 грн
39 212014-9 Голчатий роликопідшипник 407 260 грн
40 268090-1 Штифт 4 35 грн
41 265353-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 16 грн
42 153336-7 Ексцентрик 106 грн
43 313108-4 Перекидна пластина 197 грн
44 153335-9 Зубчасте колесо 675 грн
45 345235-9 Упорна пластина 53 грн
46 253877-4 Шайба 8 13 грн
47 266050-7 Самонарізний гвинт 4x30 12 грн
48 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5 грн
49 286032-3 Ковпачок 5 14 грн
50 233139-6 Пружина стиснення 3 12 грн
51 272244-4 Перекидний перемикач 17 68 грн
52 268063-4 Штифт 4 12 грн
53 153334-1 Вузол тримача ролика 329 грн
54 252171-1 Квадратна гайка M5-8 5 грн
55 421816-4 Ущільнювач 12 грн
56 153337-5 Корпус редуктора 615 грн
57 210005-4 Шарикопідшипник 608DDW 62 грн
58 241881-5 Вентилятор 52 62 грн
59 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 14 грн
60 417838-0 Обтічник 16 грн
61 593508-6 Статор у зборі 220-240V 479 грн
62 517398-3 Якір у зборі 220-240 V 1042 грн
63 191962-4 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 64 грн
64 643936-6 Тримач щітки 39 грн
66 863673-8 Фірмова табличка з основними характеристиками 4350 6 грн
68 419886-5 Комплект деталей корпусу двигуна 164 грн
69 259039-2 Стопорна шайба 6 5 грн
70 688117-5 Магнітна муфта 62 грн
71 267756-0 Затисна шайба 6 5 грн
72 421494-0 Гумове кільце 19 76 грн
73 211021-9 Шарикопідшипник 607LLB 77 грн
74 681636-0 Ізоляційна прокладка 31 грн
75 232208-0 Пласка пружина 16 грн
76 922226-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13 грн
77 345237-5 Кривошипий Диск 16 грн
78 317565-8 Плита основи 317 грн
79 912107-9 Гвинт з потайною голівкою M4x8 5 грн
80 345238-3 Плита основи 94 грн
1001 415524-7 Захисна насадка від сколювання стружки 29 грн
1002 417852-6 70 грн
1003 A-85737 Пилка до лобзика 5 шт. B-22 5676 грн
1004 A-85628 Пилка до лобзика 5 шт. B-10 6204 грн
1005 A-85793 Пилка до лобзика 5 шт. BR-13 3828 грн
1006 783202-0 Шестигранний ключ 4 14 грн
1007 821549-5 743 грн
1007 824809-4 Поліхлорвінилова транспортувальна валіза 716 грн
1008 417853-4 Всмоктувальний патрубок 29 грн
1009 837803-7 INNER TRAY 0 грн
1010 800M82-8 4350FCTJ INDICATION LABEL 0 грн
1011 800M83-6 4350FCTJ PLASTIC CASE LABEL 0 грн